Įkraunama...
Įkraunama...

Pajuodavę paakiai

Pas mane tai retai buna, kad paakiai pajuoduoja... tai as naudoju is iriflame kazkoki geliuka melsva, tai jis taip keistai atsaldo ir praeina tas pajuodavimas..
Atsakyti
Veido raumenų pratimai padės panaikinti pajuodusius paakius. Prieš pradedant svarbiausia yra žinoti, kad pratimų negalima daryti itin dažnai, nes tai gali sukelti veido raudonį ir kitokias odos komplikacijas. Taip pat verta žinoti, kad siekiant rezultato, pratimus reikia daryti 4 – 5 kartus per dieną.

Kaktai skirkite daugiausia dėmesio. Tvirtai sukabinkite savo rankų pirštus, sulenkdami nykščius. Padėkite rankas šalia smilkinių. Stipriai spauskite ir tempkite odą ties smilkiniais. Vėliau tokiu pačiu principu masažuokite antakių zoną.

Mankštinkite akių raumenis. Plačiai atsimerkite ir po apatiniais akių vokais padėkite savo smilius. Pradėkite cikliškai užsimerkinėti iš visų jėgų. Šį pratimą kartokite po 8 – 10 kartų, kas penkias valandas. Tai puikus pratimas, skirtas mankštinti akių raumenis.

Šie pratimai leis atpalaiduoti veidą ir panaikins pajuodusius paakius. Taip pat kaktos oda taps gražesnė ir lygesnė.

Gal kam padėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***Andrea*** @ 2010 05 16, 21:48)
Pas mane tai retai buna, kad paakiai pajuoduoja... tai as naudoju is iriflame kazkoki geliuka melsva, tai jis taip keistai atsaldo ir praeina tas pajuodavimas..



o kiek uz ji moki? jei ne paslaptis kaip jis vadinas?

Papildyta:
QUOTE(----Ingute---- @ 2009 06 16, 23:32)
Labas vakarėlis.
Radau temą,kuri domina mane,nes aš ir nuo paauglystės,o gal ir nuo vaikystės su pajuodusais paakiais.Senas sm perskaičiau,kad kažkam stiumą rado,o tai kraujo tyrimas neparodo kažkokio pablogėjimo ar kaip? g.gif Na turėtų,bet tikrai,ne pajuodusių akių,net nežinau ko griebtis doh.gif
Dauguma klausinėja,o kodėl pajuodusios akys,gal nemiegojai,o gal pavargusi,na,bet ką daryt? verysad.gif



man irgi nuo 10 metu pajuode paakiai, daug kas mano kad as net rukau, bet tikr as to nedarau. Nezn as esu balta kaip surelis, tai gal del to, nes karta pabandziau su savaiminio idegio kremu prisitepti oda, tai kai pasirode idegis, tai nebuvo pajuode paakiai. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalitute333: 12 rugpjūčio 2010 - 19:28
QUOTE(Morgan @ 2010 05 16, 10:07)
Pas mane tas pats g.gif Kartais taip ir atrodo kad melynes gyjancios doh.gif

O kokiu nusiskundimu neturi del sveikatos? Gal atrasim ka bendro rolleyes.gif
Atsakyti
Kartais tie pajuodave paakiai, kaip kreivos kojos biggrin.gif nesergi, jokiu nusiskundimu neturi, issimiegi padoriai, gerai jautiesi, o atrodai nekaip biggrin.gif tiesiog tokia tavo fiziologija, bent jau mano atveju taip yra doh.gif vienintelis dalykas kuris padeda, maskavimo priemones...
Atsakyti
Pas mane taip pat buna pajuodave paakiai, taciau nesioju akinius,tai akys labai pavargsta nuo ju ir pajuoduoja. Tuomet stengiuosi tarkim savaitgaliais ju nenesioti nebent ju tikrai prireiktu. Tuomet atsigauna akytes mano, pailsi 4u.gif
Atsakyti
nuo tada kai pasigimdžiau vaiką (jam jau metai laiko) bet nuolat vaikštau kaip su fanarais, po viena akim tai iš vis atrodo lyg būčiau gavusi į akį, visi žmonės atkreipia dėmesį. manau čia dėl miego ir poilsio trūkumo pas mane taip pasidarė, g.gif aišku, dar prisideda kompas, telikas ir visa kita.. kažkuri panelė rašė apie liaudiškus patarimus tai reiks man juos išbandyt gal padės gal dar pieštuką reiks išbandyt, nes tikrai jau baisiai atrodo veidas.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liinnuutte @ 2010 09 03, 11:27)
kažkuri panelė rašė apie liaudiškus patarimus tai reiks man juos išbandyt
turbut praleidau pro akis ax.gif apie kokius patarimus kalbi?
Atsakyti
QUOTE(Cziokoladine @ 2010 08 13, 14:48)
Kartais tie pajuodave paakiai, kaip kreivos kojos  biggrin.gif  nesergi, jokiu nusiskundimu neturi, issimiegi padoriai, gerai jautiesi, o atrodai nekaip  biggrin.gif tiesiog tokia tavo fiziologija, bent jau mano atveju taip yra  doh.gif  vienintelis dalykas kuris padeda, maskavimo priemones...



man net maskavimo priemones nepadeda gun_bandana.gif
Papildyta:
QUOTE(----Ingute---- @ 2009 06 16, 22:32)
Labas vakarėlis.
Radau temą,kuri domina mane,nes aš ir nuo paauglystės,o gal ir nuo vaikystės su pajuodusais paakiais.Senas sm perskaičiau,kad kažkam stiumą rado,o tai kraujo tyrimas neparodo kažkokio pablogėjimo ar kaip? g.gif Na turėtų,bet tikrai,ne pajuodusių akių,net nežinau ko griebtis doh.gif
Dauguma klausinėja,o kodėl pajuodusios akys,gal nemiegojai,o gal pavargusi,na,bet ką daryt? verysad.gif



galiu pasakyt, kad klausiau endokrinologes, sake kad del strumos gali nebent paburke paakiai but, bet spalvos nekeicia. ne tame priezastis schmoll.gif
Atsakyti
labai noreciau suzinoti kas gali buti... paakiai pajuode nuo vaikystes, pastebejau kad pries 1 metus kazkur pasirodydavo PAGELTIMAS APLINK PAJUODUSIUS PAAKIUS ir tesdavosi aplink akis(virsutiniai vokai,nosies sienele,akiu kampuciai)
IR KAS SVARBIAUSIA,jog mano paakiai nera lygus,o isberti taskeliais panasiais i vistos odos..

Dekoju isanksto uz patarimus
Atsakyti
Pasitikrinkit inkstus,kartais tame problema buna
Atsakyti
pamirsau pamineti,jog kartais buna kad spaudzia akis is vidaus (dazniausiai akiduobiu apacios)... Sirgau sinusitu daug kartu,taciau paakiai atsirado dar pries sia liga
Atsakyti