Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelės, žaidimai, eilėraštukai

Nesu siuvėja, bet manau, kad tam reikalui tiktų tai - ant tos medžiagos dėti tokį patį gabaliuką stipresnio polietileno, o tada ir siūti maišiuką. g.gif Tai tada neperšlaptų visas turinys, esantis maišiukuose.
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2005 12 14, 12:39)
Nesu siuvėja, bet manau, kad tam reikalui tiktų tai - ant tos medžiagos dėti tokį patį gabaliuką stipresnio polietileno, o tada ir siūti maišiuką.  g.gif Tai tada neperšlaptų visas turinys, esantis maišiukuose.



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Taip ir pabandisiu!ir kodel pati nesugalvojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rynkeviciene @ 2005 12 12, 19:28)
Noreciau pasiuti savo leliukui tokius maisiukus su grudeliais,kruopom ir ...
Ar suprantat apie ka aklbu? bigsmile.gif
Bet problemele tame,kokia medziaga nauduoti?Turiu gera gabaliuka,bet gi zuikis tukrai prades ragauti,tai maisiukas suslaps o kartu ir viskas kas vidui,o tada ir pusti prades g.gif tai ka gi daryti? g.gif
patarkit thumbup.gif

nu bet mamos ir prisigalvoja visokiu nuostabiu dalyku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rynkeviciene @ 2005 12 12, 17:28)
Noreciau pasiuti savo leliukui tokius maisiukus su grudeliais,kruopom ir ...
Ar suprantat apie ka aklbu? bigsmile.gif
Bet problemele tame,kokia medziaga nauduoti?Turiu gera gabaliuka,bet gi zuikis tukrai prades ragauti,tai maisiukas suslaps o kartu ir viskas kas vidui,o tada ir pusti prades g.gif tai ka gi daryti? g.gif
patarkit thumbup.gif



Aš nelabai žinau, gal galėtumėt man plačiau apie tai papasakoti. Aš irgi noriu tokius pasidaryti. Tik ką ten dėti?
Atsakyti
as gal truputi ne i tema, bet vis gi apie tas pacias kruopas. siulau pasidaryti barskuti. - mazas buteliukas nuo limonado - mes naudojom 0.5 l. i ji pripylem padziovintu zirniu (mazdaug viena kevirtaja buteliuko turio).zinoma tvirtai uzsukom kamsteliu. si zaisla "sukonstravom" kai sunui buvo mazdaug sesi menesiai. nepatikesit - iki siolei zaidzia. jam dabar dveji. naudoja kaip muzikos instrumenta:). pabandykit , gal ir jusiskiams patiks:)
Atsakyti
Mano dukružė jau kokius 5 mėnesius čiulpia tokius "lavinamuosius maišiukus" su pupelėm, perlinėm kruopom ir t.t., bet nejaučiu kad ten kas nors pūtų ar dygtų, barška toliau thumbup.gif medžiaga - drobė be jokio polietileno viduje. Tiesa, vieną teko išmesti, nes pragraužė skylę per siūlę biggrin.gif Sušlampa, po to išdžiūna, juk nemirksta ištisą parą. smile.gif
Viena kvadratinį gavau dovanų, o kitus siuvau - įvairių formų, su skirtingais užpildais. Dar esu apmezgus (apnėrus vašeliu) kaštonus - gavosi graži kirmėlytė smile.gif
Atsakyti
Mano jau antra dukra čiulpia tuos pačius žaislus - nertą kamuoliuką, kimštą pupomis ir drobinius maišelius (kimštus žirniais ir negliaudytais kedro riešutais) ir tikrai niekas nepūna, nebringsta, nedygsta ir šiaip viskas puikiai laikosi be jokių celofanų.
Atsakyti
mano didieji patys užsiprašė kamuoliukų su kruopom-nelabai net suprantu, kuo čia jiems tai patinka g.gif
irgi galvojau kokią medžiagą imt ir (mamkos, nesijuokit) padariau iš senų vaikų kojinių blush2.gif atsiranda kojinėj skylutė, tai imu, nukerpu tą vieta, kur nuo gumelės iki kulno. užsiūnu galą, pilu kruopas, užsiūnu kitą galą. tada priešingus galus susiūnu, kad gautųsi daugmaž apvalus kamuoliukas. na, gal čia ir painiai aiškinu g.gif
smagu, kai kojinės šone yra piešinukas. buvo kelios poros su teletabiais-tai dabar kruopų kamuoliukus su jais turi thumbup.gif
Atsakyti
Siuvau ir aš tokias pagalvėles - labiausiai jiems patiko su pistacijų kevalais pripildytos. Įsiuvau į drobelę, na, patalynę iš tos pačios medžiagos siuvau. Bet nepildžiau, kad įsitemptų, o, kad taip laisvai būtų, kad barškėtų smile.gif
Atsakyti
Dar tinka ir grikiai. Pasiuvau tokia lelyte: tik galvute ir kunelis be jokiu rankyciu ir kojyciu ir pripyliau grikiu. Super! thumbup.gif Mylimiausias mano leliuko zaisliukas! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grytute: 22 sausio 2006 - 13:22
Mes is mano drauges gavome pasiuta lelyte, kurios kunelis (be rankyciu ir kojyciu) su galvyte prikimstas kazko panasaus i vata ir paskui ivilktas i toki kaip ir kombinezoneli su rankytem ir kojytem, o ju viduje iberta grikiu. Rankos ir kojos laisvai tabaluoja, o galvyte su pilviuku stabilus. Tas kombinezonelis prie kakliuko uzsitraukia ir uzsisiuva siulu, tai esant reikalui, galima atristi, kruopas isberti isplauti ir vel nauju iberus uzsiuti. Lelyte tiesiog nuostabi thumbup.gif , mazoji jos nepaleidzia nuo pat to karto kai gavom dovanu. Galvoju kad reiks tokiu principu jai ka nors daugiau sumeistrauti.
Atsakyti
Ir man ta nuoroda neatsidaro schmoll.gif
Gal kas žino lietuviškų dainelių vaikučiams nuorodų?
Atsakyti