Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(liutukeDiana @ 2013 04 28, 11:22)
Sveikos dar karta. Nezinau kas cia atsitiko, bet vakar susirgau menesinem. Siandien pasidariau juostelini testa parode tik viena, kas cia buvo? Ar testai sugrybavo ar kas man? Labai skaudu. Jau planavom vestuves, laukem vaikelio. O cia bac ir nera nieko.ar buvo jums taip?  verysad.gif

nu va verysad.gif as irgi manau, kad ankstyvas persileidimas ivyko verysad.gif viens is tu, kur jei testo butai nesidarius, net nezinotai unsure.gif

Stiprybes! Ir sekmes baigiant mokslus ir tolimesniam gyvenime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liutukeDiana @ 2013 04 28, 12:22)
Sveikos dar karta. Nezinau kas cia atsitiko, bet vakar susirgau menesinem. Siandien pasidariau juostelini testa parode tik viena, kas cia buvo? Ar testai sugrybavo ar kas man? Labai skaudu. Jau planavom vestuves, laukem vaikelio. O cia bac ir nera nieko.ar buvo jums taip?  verysad.gif

nežinau kodėl, bet nemačiau pas jsu nėštumo iš to, ką rašėt smile.gif tyliai laukiau ir stebėjau kas bus.
Tokioj nėštumo ankstybėj skelbtis apie tai visai giminei doh.gif Be 10 savaičių tėvam nieko nesakiau schmoll.gif Ir tai galvojau, kad per anksti.
O vestuvės tik tuo atveju, kai pastoji, išvis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 04 29, 08:28)
nežinau kodėl, bet nemačiau pas jsu nėštumo iš to, ką rašėt  smile.gif tyliai laukiau ir stebėjau kas bus.
Tokioj nėštumo ankstybėj skelbtis apie tai visai giminei doh.gif Be 10 savaičių tėvam nieko nesakiau schmoll.gif Ir tai galvojau, kad per anksti.
O vestuvės tik tuo atveju, kai pastoji, išvis  doh.gif


na ir paraset blink.gif dziaugtis reikia kad pas panele tokie nuostabus santykiai su visa gimine ir savo ir vaikino. Kiek mokinukiu gali mamai pranest apie nestuke.gif ir kartu su ja dziaugtis? As tai labai tikiuosi kad nuo manes mano vaikai nesleps tokiu dalyku "iki 10tos savaites" unsure.gif
Atsakyti
O aš labai tikiuosi, kad mano duktė neplanuos vaikų ir vestuvių, net 12 klasių nebaigusi.
Suprantu, jei netyčia, bet planuoti net mokyklos nebaigus?...

Atsiprašau už žinutę ne į temą.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2013 04 29, 19:30)
O aš labai tikiuosi, kad mano duktė neplanuos vaikų ir vestuvių, net 12 klasių nebaigusi.
Suprantu, jei netyčia, bet planuoti net mokyklos nebaigus?...

Atsiprašau už žinutę ne į temą.


Liutukei gal jau 19 metu, su vaikinu jau seniai, abi seimos sutaria, vaikinas turbut kiek vyresnis jei jau namas seimai paruostas, ko laukt? Senatves? Nenormalu kad pilnameciai dar mokyklos suola trina o ne kad 19 mete pana vaiko nori ir seimos.
Atsakyti
Pasikartosiu su klausimu is kitos temos.
mano menesines po KT bais nereguliarios, ciklas 39-49 dienos,
paskutine menesiu pirma diena buvo balandzio 1d, pagal ideja turetu kita sav kazkuriuo metu pasirodyt, bet siandien kazkaip maudzia pilva ir speneliai bais jautrus pasidare net pries menesines nebudavo tokie, ar testas jau kanors rodytu jei uzkibo ar dar laukt iki kitos sav? 4u.gif
Atsakyti
Taip as noriu vaikelio ir seimos. Seima man yra svarbiausia. Nes pati neturejau tevo niekada. O mes su vaikinu nusprendeme jog bus ir vestuves ir vaikelis smile.gif taigi, aciu paneles, kad mane palaikot:)
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2013 04 29, 19:54)
Pasikartosiu su klausimu is kitos temos.
mano menesines po KT bais nereguliarios, ciklas 39-49 dienos,
paskutine menesiu pirma diena buvo balandzio 1d, pagal ideja turetu kita sav kazkuriuo metu pasirodyt, bet siandien kazkaip maudzia pilva ir speneliai bais jautrus pasidare net pries menesines nebudavo tokie, ar testas jau kanors rodytu jei uzkibo ar dar laukt iki kitos sav? 4u.gif


gali pabandyt, bet man vaiduokliuka parode butent ta diena, kai mmm turejo buti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meletele: 29 balandžio 2013 - 19:17
QUOTE(Vai2lka @ 2013 04 29, 19:54)
Pasikartosiu su klausimu is kitos temos.
mano menesines po KT bais nereguliarios, ciklas 39-49 dienos,
paskutine menesiu pirma diena buvo balandzio 1d, pagal ideja turetu kita sav kazkuriuo metu pasirodyt, bet siandien kazkaip maudzia pilva ir speneliai bais jautrus pasidare net pries menesines nebudavo tokie, ar testas jau kanors rodytu jei uzkibo ar dar laukt iki kitos sav? 4u.gif


jei minimaliausias ciklas 39d o paskutines mmm buvo bal 1 diena tai negalite buti dar pastojusi si cikla g.gif Pozymiams tikrai-tikrai per anksti, jo labiau testui. Beto kazkaip prie nestumo krutis labiau skauda nei spenelius, bent jau daugumai.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 04 29, 19:18)
na ir paraset  blink.gif dziaugtis reikia kad pas panele tokie nuostabus santykiai su visa gimine ir savo ir vaikino. Kiek mokinukiu gali mamai pranest apie  nestuke.gif ir kartu su ja dziaugtis? As tai labai tikiuosi kad nuo manes mano vaikai nesleps tokiu dalyku "iki 10tos savaites"  unsure.gif

nematau ko čia džiaugtis 4u.gif kai vestuvės tik tuo atveju, kai pastos. Aš manau, kad kuo mažiau reik pliurpt, kol nepraeina rizikingiausias laikas.
Ypač kol neįsitikini iki galo, parašė forume ir nusistatė nėštumą, kurio gal net nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 04 29, 20:50)
jei minimaliausias ciklas 39d o paskutines mmm buvo bal 1 diena tai negalite buti dar pastojusi si cikla  g.gif Pozymiams tikrai-tikrai per anksti, jo labiau testui. Beto kazkaip prie nestumo krutis labiau skauda nei spenelius, bent jau daugumai.

Ok, dekui, kadangi neplanuojam ir naudojam
NLA tai kartais supanikuoju kai kazkas su mano
kunu neiprastai:)
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 04 29, 21:22)
nematau ko čia džiaugtis  4u.gif kai vestuvės tik tuo atveju, kai pastos. Aš manau, kad kuo mažiau reik pliurpt, kol nepraeina rizikingiausias laikas.
Ypač kol neįsitikini iki galo, parašė forume ir nusistatė nėštumą, kurio gal net nebuvo.


Liutuke aiskiai parase, kad ir be pilvo i zmonas tinka. O kad nestumas buvo- tai faktas, testai teigiami "nuo sventos dvasios"- nepasidaro.
Atsakyti