Įkraunama...
Įkraunama...

ROMA

QUOTE(Leblon @ 2011 03 10, 14:06)
o kada skrendate?

Birželio 7-ą su wizzair.
Papildyta:
QUOTE(skaiciukas @ 2011 03 10, 12:52)
Už 50-60 Eur ir man nieko nepavyko nieko priimtino rasti liepos mėnesiui. Už 60-70 Eur jau kitoks vaizdelis, todėl pasirinkau hostelį už 68 Eur su puikiais atsiliepimais (kambarys su atskira vonia). Domus Elisa lygtai vadinasi, kiek pamenu dar vienas variantas buvo visai prie pat stoties už 64 eur nakčiai, bet pavadinimo nebepamenu jau.

Aš pora prie stoties buvau radus už 60 eurų. Bet nekoki atsiliepimai(angliškai personalas nekalba, vandens nebuvo karšto ir t.t). Jau būčiau vieną rizikavus, bet pakėlė kainą, tai neužsakiau. Po to už 23 eurus vienam buvau radus, bet kai susiruošiau užsakyt, jau nebelikokambarių dviems:))
Atsakyti
Patariu Romoje butukus nuomotis, didelė pasiūla ir pigiau nei viešbučiai, tik pusryčius teks patiems gamintis. Įveskite į google appartment rent in Rome ar panašiai ir išmes jų puslapiukų.
Atsakyti
QUOTE(smailyte @ 2011 03 10, 12:18)
Aš tai šitą hostelį užsisakiau už 28 Eurus dviem, su atskira vonia ir pusrytokais .
http://www.hostelboo...e...&intNights=
Kai pabuvosiu parašysiu atsiliepimus.

Tai kad 28 EUR uz zmogu, kambarys gaunasi 56 EUR g.gif
Atsakyti
gražiausia ką pavyko rasti 80 eurų nakčiai

http://www.venere.co...rna/?ref=849578
Atsakyti
QUOTE(Margout @ 2011 03 10, 18:36)
Tai kad 28 EUR uz zmogu, kambarys gaunasi 56 EUR g.gif

Tai taip. Bet pigiau, kad bųtų su privačia vonia, pusryčiais, netoli Termini stoties ir kad nebūtų baisūs atsiliepimai neradau unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 10, 20:02)
gražiausia ką pavyko rasti 80 eurų nakčiai

http://www.venere.co...rna/?ref=849578

Jūsų anksčiau nurodytame hostelių puslapyje, radau tą patį hostelį pigiau, nei venere.com puslapyje tas pats. Aš išsirinkau šį
http://www.hostelboo...amp;intNights=3 g.gif
Atsakyti
Gal kas nors esat buve Romoj birzelio 2 pusej? Kaip oras tuo metu - ar labai karsta, ar karstis sukelia dideli diskomforta?
Atsakyti
Gal kas buvote Romoje balandzio viduryje? Domina kokie ten tuo laiku orai smile.gif
Atsakyti

Buvau nuo balandžio vidurio, dienomis apie +20 buvo, rytais ir vakarais vėsiau, apie +12-14 būdavo, megztuko reikėjo. Naktį su striuke vaikščiojau.


Atsakyti
O kokios +- maisto kainos Italijoje?
Čia buvo rašyta apie picų kainas vienoj geriausių Neapolio picerijų, o jeigu užeičiau į kokią paprastesnę, tai kiek maždaug sumokėčiau už dvi dideles picas? Ir ar ten tų gelato ledų kainos tikrai labai didelės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopia @ 2011 03 26, 15:20)
O kokios +- maisto kainos Italijoje?
Čia buvo rašyta apie picų kainas vienoj geriausių Neapolio picerijų, o jeigu užeičiau į kokią paprastesnę, tai kiek maždaug sumokėčiau už dvi dideles picas? Ir ar ten tų gelato ledų kainos tikrai labai didelės? ax.gif


Yra daug užeigėlių picos išsinešimui, kainos visai normalios, už gabaliuką 1-3 eurai, priklausomai nuo dydžio ir sudėties. Taipogi yra kiniečių ir visokių rytiečių restoranėlių, kur už kokius 5 eurus galima apsivalgyti, jie koncentruojasi daugiau metro Vittoro Emmanuele rajone.
Ledus būtinai reikia valdyti Navonos aikštės ledainėje netoli centrinio fontano. Tiramisu ten pasaka wub.gif Ledai jau nepamenu, gal apie 2-3 eurus, o už turbūt 5 eurus karališka pasakiška porcija, kurią būtina paragauti wub.gif
Šiaip tai normaliose kavinėse man ten kainos pasirodė kaip pas mus litais, taip pas juos eurais. Bet koks kaifas sėdėti vakare kavinėje tiesiog siauroje gatvelėje thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopia @ 2011 03 26, 15:20)
O kokios +- maisto kainos Italijoje?
Čia buvo rašyta apie picų kainas vienoj geriausių Neapolio picerijų, o jeigu užeičiau į kokią paprastesnę, tai kiek maždaug sumokėčiau už dvi dideles picas? Ir ar ten tų gelato ledų kainos tikrai labai didelės? ax.gif

Mano žinios jau pasenusios, nes 2008 metų. Bet nėra pigu vakarieniauti kavinėje, dviems virš 20 eurų ir kad sočiai privalgytum taip jau nėra, todėl, kaip jau čia minėjo užeigėlėje ar gatvėje nebrangu kokį gabalą picos suvalgyti.
Ledų porciją už 4 eurus gavom milžinišką, reikia būtinai paragauti, nes verta kiekvieno išleisto euro (tik va sudėtinga pataikyti iš tokios asortimento gausos).
Atsakyti
ieškau db viešbučio ir iškilo toks klausimas, jei parašyta, kad išsiregistravimas nuo 8:00, tai ankščiau negalima viešbučio palikti?
Atsakyti