Įkraunama...
Įkraunama...

Kopūstas

Siandiena gaminau balandelius ir pas mane dar liko po visko nemaza kopusto galva smile.gif ir nenoretusi, kad ji sugestu unsure.gif gal galetumet pasidalinti mintimis ka jus gaminate is kopusto? g.gif
Atsakyti
Kopūstų maltiniai,
mums reiks kopūsto,
maltos mėsytės300g,arba tiek pat,fermentinio sūrio,
svogūno,2-3 kiaušiniai,
džiuvėsių,
aliejaus,
padažo,pipirų,
muskato riešuto,,
druskos,
Kopūstus supjaustyt stambiais gabalaisir išvirti pasūdytame vandenyje.
Juos išgriebus nuvarvinusgalima sudėti į kombainą virtuvinį,kartu su svieste,ar aliejuje pakepintais svogūnais,galima naudoti ką turite ir mėsmalę. tuomet sudėti mėsą arba sūrį,kiaušinius ,išplaktus,jei darome rankomis.Keturis šaukštus džiuvėsių,pasūdyti,prieskoniusgerai išmaišome.
Darome pailgus maltinukus,pavoliojame džiuvėsiuose,kepame aliejuje ,galime sumaišyti su sviestu,kaip norime.
Į stalą pateikiame užpylę pomidorų arba grybų padažu.
Galima pateikti su ryžiais, bulvių koše. Skanaus.
Atsakyti
QUOTE(Frenezija @ 2008 12 07, 20:04)
Siandiena gaminau balandelius ir pas mane dar liko po visko nemaza kopusto galva  smile.gif ir nenoretusi, kad ji sugestu unsure.gif gal galetumet pasidalinti mintimis ka jus gaminate is kopusto? g.gif

Gali dar kopūstą sutarkuoti, įtarkuoti morkų, pilti aliejaus, citrinos, truputį druskos, cukraus jei trūksta pagal skonį. Gausis gaivios salotos,mano šeimyna labai mėgsta
Atsakyti

 i 
FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt
Atsakyti
TROŠKINYS
Kitą dieną galima pagaminti troškinį:
Kopustas
Morka
Mesyte (naudoju kiaulienos kumpi, bet gali but ir kita mesa)
Bulves
Svogunas

Mesyte pakepu su prieskoniais keptuveje, į pabaigą sudedu morką (tarkuotą per burokinę tarką), supjaustytą svogūną ir dar truputį pakepinu. Tada Į puodą sudedu mėsytę, supjaustytą kopūstą, ir supjaustytas bulves (i 4dalis), užpilu vandenuko ir toškinu kol visos daržoves išvirs. Dar galima tomato padažo šaukštą įdėt. skanaus 4u.gif Mano šeimai, tai labai patinka 4u.gif O paruošimas greitas blush2.gif
Atsakyti
Kopustu blynai.
Susimaisome grietines tirstumo miltiniu blynu tesla.I kita inda per burokine tarka patarkuojame kopusto.Kopustu mase pasudome,pabarstome pipirais,nesunkiame.Sumaisome kopustu mase su blynu mase,gerai ismaisome ir kepame aliejuje.Uzdengus dangciu ant maziausios ugnies
Atsakyti
Naujokė čia, nemoku įkelti nuotraukų, o mano receptuko vaizsdelis nuostabus. smile.gif
Šis receptas puikiai tinka liekniejantiems bei taupantiems, smaližiams, neturintiems laiko ir sveikuoliams. Beto baisiai skanu! Kopūstėliai pritaikyti puikiai. Išmėginkite.
Receptas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karkum: 07 lapkričio 2011 - 16:24
O man nepatinka kopūstų salotos su morkomis-jos tampa tokios rusvos. Labai skanias gamina kavinėse-niekaip man tokios nesigauna verysad.gif Ką jos ten deda, kad salotos baltutėlės, gaivios ir labai skanios g.gif
Gal kuri žinote, kaip tokias pasigaminti?
Atsakyti
Gal kas turite laiko patikrintą Kimči receptuką? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2012 11 21, 21:07)
O man  nepatinka kopūstų salotos su morkomis-jos tampa tokios rusvos. Labai  skanias gamina kavinėse-niekaip man tokios nesigauna :verysad:  Ką jos ten deda, kad salotos baltutėlės, gaivios ir labai  skanios :hm
Gal kuri  žinote, kaip tokias pasigaminti?


gal reikia dėti mažiau morkų ir įdėti truputį citrinos rūgšties. Man niekada neparuduoja.
Atsakyti