Įkraunama...
Įkraunama...

Įdaryti kiaušiniai

Aš čia pasiūlysiu receptuką iš kažkokio žurnaliuko, pabandžiau ir buvo labai skanu, nors tikrai laiko užima viską pasiruošti 4u.gif

6 kiaušiniai, raudona paprika (labai nedaug jos reikia), 2 šaukštai majonezo, 2 šaukštai grietinės, saujelė kieto sūrio, 10 pievagrybių, svogūnas, šaukštas sviesto, druska, pipirai, keli šaukštai naūralaus pomidorų padažo.

Kiaušinius išvirti, perpjauti per pusę - trynį išimkite. Susmulkinkite papriką. Svogūną susmulkinkite ir pakepkite šaukšte sviesto, kai svogūnai dailiai pagels, sumeskite susmulkintus pievagrybius - troškinkite apie 5minutes. Atvėsintą svogūnų ir pievagrybių masę supilkite į indą su tryniais, ten pat dėkite paprikas, grietinę, majonezą, susmulkintą sūrį, pomidorų padažą. Kad gautųsi vientisa masė dar galima viską susmulkinti blenderiu ax.gif

Gal ir ilgas procesas atrodo, bet tikrai laaabai skanu, kadangi masės lieka, tai aš ją suvalgau su batonu irgi skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Almantaitė @ 2009 07 12, 23:37)
as tai darau paprastai: istrinu trynius, tada sudedu sprotus, ipilu isek tiek aliejaus nuo sprotu ir sumaisau su savos gamybos majonezu, galima blenderiu pamaistyt, tada sprotai geriau issitrina. bet butent naminis majonezas duoda nerealu skoni thumbup.gif

siuos ir as darau thumbup.gif ,bet kita karta kai ruosite,tai idekite smulkiai susmulkinto (na ne iki miltu) graikisko riesuto,super skanu,tik nebijokite ir surizikuokite mirksiukas.gif
Atsakyti
Užsukau į šią temą pasidalinti savo atradimais.

Kadangi aš,nevalgau majonezo,ne dėl to,jog jis man nėra skanus,turiu kitų sumetimų.

Kiaušinius įdarau su grūdėtomis garstyčiomis.

Trynį sumaišau su avokadu+grūdėtos garstyčios+saulėgrąžos gliaudėtos+dž krapai/

Antras atvėjis smulkinta dešrytė+trynys išsuktas su garstyčiomis+truputėlis sviesto.

Man laabai patinka trynys+sviestas+garstyčios.
Viską išsuku ir įdarau kiaušinio puseles. biggrin.gif
Atsakyti
smulkinta dešrytė+trynys su majonezu+truputėlis sviesto.niam-niam
Atsakyti
QUOTE(Rami_Ledi @ 2012 03 07, 17:35)
smulkinta dešrytė+trynys su majonezu+truputėlis sviesto.niam-niam

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Trynį sumaišyti su smulkiai pjaustyta rūkyta kiaulienos nugarine, majonezu ir šviežiais krapais. Paprasta bet gardu smile.gif
Atsakyti
Įdaryti kiaušiniai 4u.gif

http://www.paprastir...kiausiniai.html

user posted image

user posted image
Atsakyti
Idarytas kiausinius su naminiu kiaulienos kumpeliu,truputis cesnako ir majonezo,niam niam thumbup.gif
Atsakyti
Įdaryti kumpiu ir sūriu virti kiaušiniai – nieko sunkaus ar sudėtingo, bet labai skanu!

5 dideli kiaušiniai

50 g. fermentinio sūrio

50 g. karšto rūkymo kumpio (pvz. „Panevėžio filė“)

1 valgomasis šaukštas majonezo

Truputis džiovintų ar šviežių smulkintų krapų, svogūno laiškų

Žiupsnelis druskos

Kiaušinius kietai išvirti. Išvirusius užpilti šaltu vandeniu ir palaikyti. Atvėsusius nulupti, perpjauti pusiau, išimti trynius. Trynius, kumpį susmulkinti, sūrį galima smulkiai sutarkuoti. Pagardinti druska, smulkintais krapais. Dėti majonezo ir gerai išmaišyti. Paruoštą masę dėti į kiaušinių puseles. Ant viršaus užbarstyti smulkintų svogūno laiškų.

Skanaus!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pingvinukas lolo @ 2012 03 29, 00:30)
Trynį sumaišyti su smulkiai pjaustyta rūkyta kiaulienos nugarine, majonezu ir šviežiais krapais. Paprasta bet gardu smile.gif


Tikrai gardus ir paprastas receptukas smile.gif

Papildyta:
QUOTE(agapiii @ 2012 04 02, 10:27)

thumbup.gif
Atsakyti