Įkraunama...
Įkraunama...

Karpačio

Sveiki,
gal kas turit karpačio receptų, mane labiau domina iš jautienos - kokią mėsą pirkt ir t.t., bet idomu pamatyt ir kitų receptų.
Atsakyti
as deja darau tik pomidoru karpacio unsure.gif is mesos nebandziau schmoll.gif
Atsakyti
ą kaip tą iš pomidorų daryt?
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2006 01 04, 08:18)
ą kaip tą iš pomidorų daryt?


tas karpacio tai cia tik skambiai skamba wub.gif o istikruju paprastucija gryna. karpacio principas yra pjaustymas permatomais girezineliais. tai va paemi kietus pomidorus, nuo ju pasalini odele (nuplikius nulupi arba tiesiog nulupi) ir supjaustai labai plonais girezineliais (as su spec. tarka, galima kombainu, arba labai astriu peiliu). zodziu jie turi gautis tokie lankstus, panasiai kaip kokia fasuota pjaustyta lasisa, ar labai plonai pjaustytas fasuotas kumpis parduotuvese. na va, toliau delioji tuos pomidorus leksteje, viena palei kita, uzleidziant ar kitaip, kaip sugalvoji. tada pasidarai padaza - 4v.s. alyvu aliejaus, 1v.s. balzaminio arba balto vyno acto, druskos, pipiru. viska sumaisai ir patepi pomidorus ar palaistai ir pamozoji, kaip patogiau. ant virsaus pabarstao
4v.s. smulkinto baziliko, arba metu, arba krapu (cia kaip kas labiau megsta). va ir viskas... tokia lengva zakuske, tiek kad graziai atrodo. prie jos labai tinka sudyta lasisa... is jos irgi gali padaryt karpacio... pjaustymo principas tas pats. padazas - 1v.s. vyno acto,2 v.s. cukraus, 3v.s. garstyciu, 1kiausinio trynys, 100-150ml saulegrazu aliejaus, druskos pipiru. zodziu is situ komponentu pasidaryti padaza ala majoneza: viska isplakti isskyrus alieju, nes pastaraji reik pilti po to, po truputi sukant viena kryptimi. i padaza ideti 2v.s. pjaustytu krapu. situ padazu "patepti" lasisa tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(oderis @ 2006 01 03, 22:13)
Sveiki,
gal kas turit karpačio receptų, mane labiau domina iš jautienos - kokią mėsą pirkt ir t.t., bet idomu pamatyt ir kitų receptų.

Mesa - tik pacia geriausia, file patariama, ir dar pasaldyti ja pries piaustant. Jei bent kiek vokiskai gaudaisi, pasiziurek situose receptuose.Virsutiniame kairiame kampelyje esanciam langely irasyk Carpaccio ir paspausk OK, yra 49 receptai. Norejau tiesiogini link'a ideti, spardosi ir neleidzia.Sekmes!
Atsakyti
dariau vakar pomidorų, labai skanu.
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2006 01 04, 11:11)
tas karpacio tai cia tik skambiai skamba  wub.gif o istikruju paprastucija gryna. karpacio principas yra pjaustymas permatomais girezineliais. tai va paemi kietus pomidorus, nuo ju pasalini odele (nuplikius nulupi arba tiesiog nulupi) ir supjaustai labai plonais girezineliais (as su spec. tarka, galima kombainu, arba labai astriu peiliu). zodziu jie turi gautis tokie lankstus, panasiai kaip kokia fasuota pjaustyta lasisa, ar labai plonai pjaustytas fasuotas kumpis parduotuvese. na va, toliau delioji tuos pomidorus leksteje, viena palei kita, uzleidziant ar kitaip, kaip sugalvoji. tada pasidarai padaza - 4v.s. alyvu aliejaus, 1v.s. balzaminio arba balto vyno acto, druskos, pipiru. viska sumaisai ir patepi pomidorus ar palaistai ir pamozoji, kaip patogiau. ant virsaus pabarstao
4v.s. smulkinto baziliko, arba metu, arba krapu (cia kaip kas labiau megsta). va ir viskas... tokia lengva zakuske, tiek kad graziai atrodo. prie jos labai tinka sudyta lasisa... is jos irgi gali padaryt karpacio... pjaustymo principas tas pats. padazas - 1v.s. vyno acto,2 v.s. cukraus, 3v.s. garstyciu, 1kiausinio trynys, 100-150ml saulegrazu aliejaus, druskos pipiru. zodziu is situ komponentu pasidaryti padaza ala majoneza: viska isplakti isskyrus alieju, nes pastaraji reik pilti po to, po truputi sukant viena kryptimi. i padaza ideti 2v.s. pjaustytu krapu. situ padazu "patepti" lasisa  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif


o vat kur jūs perkate baziliką? aš kiek Maximose žiūriu, tai visokios melisos, kalendros, mairūnai.. o baziliko ir nėra.. verysad.gif
Atsakyti
džiovinto visur yra
Atsakyti
QUOTE(uogelle @ 2006 01 05, 12:50)
o vat kur jūs perkate baziliką? aš kiek Maximose žiūriu, tai visokios melisos, kalendros, mairūnai.. o baziliko ir nėra..  verysad.gif


gal sutapimas. esu kazkada "Maximoj" pirkus. dazniausiai perku prie namu "IKI"


hobo, dziaugiuos, kad patiko smile.gif
Atsakyti
radau ir aš pora receptų žiurėkite čia
Atsakyti
kaip aš megstu karpačio tiek iš mėsos tiek ir lašišos bigsmile.gif bigsmile.gif

šiaip gaminasi labai paprastai
jautienos geriausiai išpjova (kaip kažkas jau minėjo geriau pašaldyti, kad pjaustytusi lengviau) arba lašišos
susipjaustot labai plonai išdėliojat lėkštėje, pasibarstot druska, pipirais, išsispaudžiat citrinos sulčių, apšlakstot šalto spaudimo alyvuogių aliejumi, pasibarstot tarkuoto parmezano sūriaus galima dar kaparėlių ir skanaus (kavinėse mačiau prideda dar žaluminų, bet čia manau, kad lėkštej atrodytu daugiau)
rolleyes.gif galėčiau kas diena valgyti

o paprasčiausias būdas nusipirkti maximoj, kartais visai neblogai ten padaro tik reikia namie sūrio daugiau užsidėti ir citrinos sultimis pašlakstyti
Atsakyti
Mes irgi laaabai megstam jautienos karpacio. Pati nedariau niekada, bet daznai valgau kavinese bei maksimoj nusiperku. Skaniausias koki tik valgiau karpacio buvo padarytas taip: ant plonai pjaustytos mesytes pabarstyta druskos, raudonuju pipiru, apslakstyta citrinos sulciu, aliejaus, tada uzdeta gausiai tarkuoto surio, kapareliu, plonai pjaustytu pievagrybiu ir zalumynu. Super kaip skanu essen.gif
Atsakyti