Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

http://www.supermama...?...501931&st=0
Senoji tema cia

user posted image
Atsakyti
Rašau proporcijas:
Vištos krūtinėlė,
300-400g sūrio,
3kiaušiniai,
pora saujų gr.riešutų,
majonezo.
Skanaus smile.gif
Atsakyti
Valgiau ir patiko:vištienos krūtinėlė,konc.kukurūzai,pekino kopūstas,agurkai,pomidorai,ananasai.Padažas-majonezas.
Atsakyti
Pasidalinsiu keletu savo mėgiamų salotų receptų:
1. Tuno salotos:
pusė Iceberg gūžės
indelis tuno (aš naudoju savo sultyse, kad būtų mažiau riebalų, bet skaniau su aliejum)
pusė pakelio (100g) beskonių džiūvėsėlių
druskos
pipirų
šaukštelis garstyčių
šaukštas majonezo

Sulaužome nesmulkiai džiūvėsėlius (jei turite kūčiukų trapių, irgi tiks, mes prisipirkom per Kalėdas po 0,29Lt kūčiukų, kurių tešla tokia kaip džiūvėsėlių, tuomet net laužyti nereikės), sudedame tuną, galima įpjaustyti dar kokio fermentinio sūrio, uždedam druskos pipirų po žiupsnelį, dedame garstyčias ir majonezą, išmaišome. Salotas suplėšome nedideliais gabalėliais, dedame į indą ir dar kartą išmaišome. Skanaus!

2. Salotos su rūkyta vištiena

Rūkytas vištos ketvirtis
pusė ilgavaisio agurko
pusė nedidelio pekino kopūsto
pomidoras
paprika
majonezas

Smulkiai supjaustome pomidorą, papriką, agurką, pekino kopūstą, nupjaustome mėsą nuo ketvirčio kaulų, uždedame druskos, pipirų, uždedame šaukštą majonezo. Skanaus!
Atsakyti
Dažnai darau dukros prašymu laaabai paprastas salotytes : konservuoti kukurūzai (indelis), svogūnas smulkiai pjaustytas, truputis druskos, pipirų, alyvuogių aliejaus, užbarstau šiek tiek džiovinto raudonėlio, bet galima ir nedėt, balzamiko acto. Viskas. Skanu ir paprasta. smile.gif
Atsakyti
zinot ukau galva rasyti ar susilaikyti, bet vis tik mano skonio receptoriams tiko, tad dalinuosi
morku misraine t.y. tarkuotos morkos, drsuska, cesnakas ir majonezas;
virti, silti ryziai su truputuku ketciupo;
Pabandykite 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tuno salotos

[attachmentid=226839]
Lengvos, švelnios tuno salotos manau nepaliks abejingo nei vieno smile.gif

Reikės:
skardinės tuno savo sultyse
0,5 ilgavaisio agurko
1 avakado
0,5 citrinos sulčių
žiupsnelio druskos
žiupsnelio pipirų
alyvuogių aliejaus

Eiga matosi foto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2013 01 02, 20:47)
Pasidalinsiu keletu savo mėgiamų salotų receptų:
1. Tuno salotos:




Ar labai skiriasi skoniai pekino kopusto ir Iceberg salotu? Jeigu vietoj Icebergo salotu pekino kopusta panaudosiu?.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Optima... @ 2013 02 17, 21:37)
Ar labai skiriasi skoniai pekino kopusto ir Iceberg salotu? Jeigu vietoj Icebergo salotu pekino kopusta panaudosiu?.. ax.gif

Iceberg salotos traškios ir sultingos, man jos turi savo specifinį skonį thumbup.gif
Nors anksčiau tik su pekinu visas salotas gamindavau, bet paskutiniu metu perku tik Iceberg. Bet šiaip drąsiai galite gaminti ir su pekinu, manau mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, o kokias dar salotytes darote su tubu, turiu dezute tuno savose sultyse g.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 02 18, 10:17)
merginos, o kokias dar salotytes darote su tubu, turiu dezute tuno savose sultyse g.gif

Man su tunu derinasi pomidoras, salota ir agurkas. Galima dėti kiaušinio. Labai skanu smile.gif
Dar konservuoti kukurūzai man su tunu dera smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suntea7: 18 vasario 2013 - 15:29
QUOTE(georgiana @ 2013 02 18, 09:17)
merginos, o kokias dar salotytes darote su tubu, turiu dezute tuno savose sultyse g.gif

Dar Nicos skanios smile.gif arba "saulegraza" su tunu smile.gif "pagooglinkit", rasit receptu smile.gif
Atsakyti