Įkraunama...
Įkraunama...

Priesaika prie altoriaus

Beskaitydama cosmo biggrin.gif kilo klausimas ar daug tokių porų, kurios ruošiasi sakyti savo sukurtą priesaiką? Ar vis dėl to dauguma pasirenka tradicinę bažnytinę? Ir jei savo sukurta, tai kaip panašiai ji atrodys?
Man asmeniškai, gal gražiau būtų savo sukurta, bet jaučiu besakydama ar beklausydama apsiverkčiau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doki: 26 gegužės 2005 - 12:14
Manau, kad mes savo priesaikos nekursim. Tiesiog sakysime tą tradicinę, tik norėtume ją išmokti atmintinai smile.gif Kai jaunieji skaito iš knygos - atrodo nekaip (bent jau mums taip pasirodė), todėl mes nutarėm tai išmokti ir į knygą nežiūrėti, o kaip gausis - pamatysim smile.gif

Vedybų ceremonialas bažnyčioje - čia galima rasti įprastus bažnytinių vestuvių apeigų metu sakomus žodžius.
Atsakyti
QUOTE(xxxjolantaxxx @ 2005 05 26, 13:25)
Manau, kad mes savo priesaikos nekursim. Tiesiog sakysime tą tradicinę, tik norėtume ją išmokti atmintinai smile.gif Kai jaunieji skaito iš knygos - atrodo nekaip (bent jau mums taip pasirodė), todėl mes nutarėm tai išmokti ir į knygą nežiūrėti, o kaip gausis - pamatysim smile.gif

Vedybų ceremonialas bažnyčioje - čia galima rasti įprastus bažnytinių vestuvių apeigų metu sakomus žodžius.


o isvis tokius savo galima? lietuviai liberalus????????? g.gif
Atsakyti
Aš tai nesimokinsiu nieko, nes garantuoju, kad pamiršiu geriau man kunigėlis pasufleruos. wink.gif
Atsakyti
Mums tai kunigas duodamas lapelį su priesaikos žodžiais irgi patarė geriau mintinai išmokti, nes viso teksto vistiek neužmirši, o ir gražiau ir tikriau atrodo, kai žiūrėdama savo būsimam vyrui į akis tuos žodžius tari smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2005 05 26, 20:30)
o isvis tokius savo galima? lietuviai liberalus????????? g.gif


Manau, kad tai nuo kunigo priklauso.... šiek tiek apie savo priesaikos sakymą (kada jį sakyti, kaip pasiruošti) rašoma birželio mėn. cosmopolitan'o žurnale.
Atsakyti
mes jau senokai su savo busimuoju esame apsvarste sia tema, ir nusprendeme, (na cia gal daugiau mano sprendimas buvo, bet maniskis labai nesigincijo), jog sakysime savo priesaika.
Tikrai daugiau asmeniskumo yra ir as manau, kad asaros slapcia nubrauktos, tik dar labai priduoda romantikos ir jaudulio ceremonijos dalyviams - ne tik patiems jauniesiems, bet ir sveciams bei kunigui.
Man asmeniskai yra labai labai grazu, kuomet jaunieji sako zodzius is sirdies biggrin.gif
Internete angliskuose saituose yra tikrai labai daug pavyzdziu, kaip galima isdestyti mintis, i ka koncentruotis ir pan.
jeigu vis dar reikia pagalbos, sakykit, parasysiu... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(crazyev @ 2005 05 27, 07:11)
mes jau senokai su savo busimuoju esame apsvarste sia tema, ir nusprendeme, (na cia gal daugiau mano sprendimas buvo, bet maniskis labai nesigincijo), jog sakysime savo priesaika.
Tikrai daugiau asmeniskumo yra ir as manau, kad asaros slapcia nubrauktos, tik dar labai priduoda romantikos ir jaudulio ceremonijos dalyviams - ne tik patiems jauniesiems, bet ir sveciams bei kunigui.
Man asmeniskai yra labai labai grazu, kuomet jaunieji sako zodzius is sirdies  biggrin.gif
Internete angliskuose saituose yra tikrai labai daug pavyzdziu, kaip galima isdestyti mintis, i ka koncentruotis ir pan.
jeigu vis dar reikia pagalbos, sakykit, parasysiu...  tongue.gif

Labai gerai butu jei parasytum saitu adresiuku,gal ir daugiau jaunuju nutars sakyti savo priesaika,tuo paciu ir as mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
as manau, kad tradicine priesaika, matyt, jau atgyveno savo. kiekvienos poros sukurti zodziai bus unikalus ir vieninteliai, o ir pati priesaika tures ypatinga prasme, juk bus sakoma is sirdies, o ne is knygos smile.gif
Atsakyti
nu man šie žodžiai "kai laimė lydės ar vargas suspaus, kai sveikata tvers ar ligos suims", nelabai patinka, geriau jau sakyti ir džiaugsme ir varge ar kaip ten, bet be suspaus, suims...
parašykit kas kokių pavyzdžių iš tų angliškų tekstukų, gal gi kas tiks...
Atsakyti
Aš asmeniškai tai pirmą kartą girdžiu, kad galima sakyti savo sugalvotą priesaiką. Jei taip, tai šaunu. Bet mano fab\ntazija nėra tokia laki g.gif
O priesaikos skaitymas iš knygos, tai man irgi nelimpa. Priimtiniausias variantas bent jau man- kartoti priesaika paskui kunigą.
Atsakyti
Net ir aš susigundžiau dėl tos priesaikos smile.gif
Radau daug puslapiukų internete, tik reikia įvesti paieškos žodžius "Wedding Vows" ir rasite be galo daug gražių priesaikos žodžių, tik, deja, viskas angliškai, taip kad teks išsiversti smile.gif
Atsakyti