Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai IV

QUOTE(artemide23 @ 2012 04 20, 18:46)
Laba smile.gif norinciu atsirastu, bet jau as sakiau daugiau nemokinsiu, ir taip jau daugiau negu metus nemokamai su panom sedejau smile.gif 2 grupes isleidau 2 lygio biggrin.gif

Aišku smile.gif bandysiu pasinaudoti tavo senosiomis temomis tęsdama 2 lygio mokymasi savarankiškai,man bus labai naudinga smile.gif , begalo dėkinga artemide 4u.gif , nepažįstu(tiesiogiai ir tavęs nepažįstu biggrin.gif ) nė vienos SM dalyvės tiek paaukojusios savo laiko kad išmokytų nepažįstamas (merginas)moteris labai reikalingo gyvenime dalyko - kalbos. 4u.gif 4u.gif Visos tave atsimins geru žodžiu 4u.gif mirksiukas.gif Aš taip pat clap.gif
Atsakyti
QUOTE(piau @ 2012 04 21, 18:44)
Aišku smile.gif  bandysiu pasinaudoti tavo senosiomis temomis tęsdama 2 lygio mokymasi savarankiškai,man bus labai naudinga smile.gif , begalo dėkinga artemide 4u.gif , nepažįstu(tiesiogiai ir tavęs nepažįstu biggrin.gif ) nė vienos SM dalyvės tiek paaukojusios savo laiko kad išmokytų nepažįstamas (merginas)moteris labai reikalingo gyvenime dalyko - kalbos. 4u.gif  4u.gif Visos tave atsimins geru žodžiu  4u.gif  mirksiukas.gif Aš taip pat  clap.gif



beje, jeigu reikia, galiu padeti per skype, jeigu bus kokiu klausymu del kalbos smile.gif parasyk i AZ wink.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2012 04 21, 23:37)
beje, jeigu reikia, galiu padeti per skype, jeigu bus kokiu klausymu del kalbos smile.gif  parasyk i AZ wink.gif

Jei nesupyksi kai sustosiu kokioj vietoj - kreipsiuos 4u.gif dabar kai einu toliau dar neiškilo klausimų ax.gif
Atsakyti
gal kas išvers junginį 'på den måten'?
Atsakyti
QUOTE(Elafonisse @ 2012 04 23, 19:59)
gal kas išvers junginį 'på den måten'?


Turėtų verstis maždaug |tokiu būdu, šiuo būdu| ir pan. smile.gif Bent jau aš taip dažniausiai iš viso konteksto suprantu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arcticaa @ 2012 04 24, 08:28)
Turėtų verstis maždaug |tokiu būdu, šiuo būdu| ir pan. smile.gif Bent jau aš taip dažniausiai iš viso konteksto suprantu smile.gif


ačiū 4u.gif
Papildyta:
beje, gal kas žinote kur organizuojami norvegų kursai Kaune?norėčiau lankyti A2 lygį..
Atsakyti
QUOTE(Elafonisse @ 2012 04 24, 08:47)
ačiū  4u.gif
Papildyta:
beje, gal kas žinote kur organizuojami norvegų kursai Kaune?norėčiau lankyti A2 lygį..


Sorry, bet nežinau unsure.gif gal kitos mergaitės žinotų, anksčiau lyg ir buvo kalbėta apie norvegų k. kursus Lietuvoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2012 04 20, 08:36)
Gal butu nesunku ir man atsiust Pa vei knygute  4u.gif  Skaipo nika parasyciau i AZ  mirksiukas.gif

ir as labai noreciau sios knygutes. Taip pat noreciau skype nurodyti per AZ 4u.gif o el pastas nepajegus, nepatemps knygos apimties? blush2.gif Ir dar tas zymusis zodynelis domina....

P.S. susidomejau sia kalba, zinau, kad savarankiskai auksto lygio vargu ar pasieksiu, bet noreciau bent pagrindus zinoti. Skaitysiu visas jusu temas dar priedo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 25 balandžio 2012 - 17:58
dar norejau paklausti tu, kurios mokosi savarankiskai, ar bent ismokote kazka, pazengete?
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2012 04 25, 18:42)
dar norejau paklausti tu, kurios mokosi savarankiskai, ar bent ismokote kazka, pazengete?


As ismokau savarankiskai, bendrauju ir banke ir kur tik man reikia smile.gif norvegai sako, kad labai gerai kalbu biggrin.gif ypac kad greitai kalbu, nemastydama daug, bet bent jau taisiklingai iseina biggrin.gif
Knyga daug vietos uzima, pastas tikrai nepatemps smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2012 04 25, 18:50)
As ismokau savarankiskai, bendrauju ir banke ir kur tik man reikia smile.gif norvegai sako, kad labai gerai kalbu biggrin.gif ypac kad greitai kalbu, nemastydama daug, bet bent jau taisiklingai iseina biggrin.gif
Knyga daug vietos uzima, pastas tikrai nepatemps smile.gif

na tai dziugina ir suteikia vilciu, kad ir as kazkiek ismoksiu smile.gif siandien pradejau mokytis nuo jusu pirmosios uzvestos temos. Na ka, kaip ir 1aja temute jau ismokau.... smile.gif
tik dar kolkas neatradau sau tinkamiausios taktikos kaip mokytis. Galvoju gal atsisviesiu knygas, uzduotis su laiku - taip patogiau bus man....
as tada jums parasysiu jums savo skype i AZ, ar galetumete man atsiusti ta knygute bei zodyna? 4u.gif
Atsakyti
sveikos, man irgi reiktų to stebuklingojo žodynėlio. flirt.gif jei kam reikia turiu pa vei arbeidsbok.
Atsakyti