Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukų anglistės

QUOTE(Auda @ 2012 10 05, 13:45)
As dirbu su jais, man asmeniskai jie labai nepatinka, visu pirma nespejam iseiti vadovelio per metus, ir per daug sudetingas silpnesniems vaikams.

Koks grazus pasveikinimas, ir as noreciau visas pasveikinti su mokytoju diena.  4u.gif


O gal galit pasidalint, kas nepatinka? Aš pirmi metai dirbu mokykloje, taip pat ir su šiuo vadovėliu ax.gif
Tai priprašysiu visko: gal galit pasidalint planais, gal darėt planus adaptuotiens vaikams pagal šį vadovėlį? blush2.gif
Atsakyti
[quote=Auda,2012 10 05, 13:45]
As dirbu su jais, man asmeniskai jie labai nepatinka, visu pirma nespejam iseiti vadovelio per metus, ir per daug sudetingas silpnesniems vaikams.

Visiškai sutinku su jumis, dar su antrokais darbas vyksta normaliai, bet su trečiokais ir ketvirtokais, o ypač jeigu silpnesni vaikai- nieko nespėjam, užduotys sudėtingos, daug gramatikos taisyklių, vaikai nespėja visko įsisavinti. Bet pasirinkimo neturime, kitų vadovėlių nėra, tenka dirbti iš šių doh.gif
Atsakyti
Laba diena. Esu trečiokės mama. Šiemet mūsų anglų kalbos mokytoja nupirko vaikams STAR KIDS 1 pratybas, prie kurių buvo ir kompaktas. Bėda tame, kad man niekaip nepavyksta paleisti to nelemto kompakto doh.gif . Vis rašo:coud not connect to the Internet. Internetas pas mus veikia. Pagal nurodymus ir ugniasienę buvau išjungus, vis tiek tas pats. Gal pats kompaktas nekokybiškas? Sumokėjau 23 lt, tai norėtųsi kad veiktų ax.gif . Patarkit, ką reiktų daryti. 4u.gif
Atsakyti
Sakykit dar, ar čia normalu, kad antrokai (mokosi kalbos pirmus metus) ir trečiokai (mokosi antrus metus) mokytųsi iš tų pačių knygų, t. y. ta pat programa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lillit @ 2012 10 09, 13:27)
Sakykit dar, ar čia normalu, kad antrokai (mokosi kalbos pirmus metus) ir trečiokai (mokosi antrus metus) mokytųsi iš tų pačių knygų, t. y. ta pat programa? g.gif

Jei tesia nebaigta knyga, yra normalu, nes kai kurios knygos yra skiriamos 1,5 metams
Atsakyti
QUOTE(Auda @ 2012 10 05, 11:45)
As dirbu su jais, man asmeniskai jie labai nepatinka, visu pirma nespejam iseiti vadovelio per metus, ir per daug sudetingas silpnesniems vaikams.

Koks grazus pasveikinimas, ir as noreciau visas pasveikinti su mokytoju diena.  4u.gif


As irgi dirbu su siais vadoveliais. Bet nebutina visko iseit is vadovelio nuo A iki Z, isrinkit kas svarbiausia is kiekvienos temos.
Atsakyti


Aš taip pat turiu anglų kalbos pamokėles antrokams. Šie metai man pirmieji. Esu pradinių klasių mokytoja ir pernai įgijau teisę dėstyti ir anglų kalbą. Dirbu su Early School English, tik vis bėda, kad įrašai klausymui yra dar kasetėse. Turiu kasetinį magnetafoną mokykloje, bet kokybė įrašo gana prasta, o pirkti diskų nerandu. Gal kas turite ir galėtumėt pasidalinti?
Besimokant teko nagrinėti vadovėlius Star Kids. Man jie visai patiko. Nemažai yra info ir apie Didžiąją Britaniją, kad vaikai susipažintų su šalie, kur anglų kalba yra gimtoji.
Atsakyti
QUOTE(gitė @ 2012 10 14, 19:56)
Aš taip pat turiu anglų kalbos pamokėles antrokams. Šie metai man pirmieji. Esu pradinių klasių mokytoja ir pernai įgijau teisę dėstyti ir anglų kalbą. Dirbu su Early School English, tik vis bėda, kad įrašai klausymui yra dar kasetėse. Turiu kasetinį magnetafoną mokykloje, bet kokybė įrašo gana prasta, o pirkti diskų nerandu. Gal kas turite ir galėtumėt pasidalinti?
Besimokant teko nagrinėti vadovėlius Star Kids. Man jie visai patiko. Nemažai yra info ir apie Didžiąją Britaniją, kad vaikai susipažintų  su šalie, kur anglų kalba yra gimtoji.

CD pabandykit užsisakyt Pegaso knygyne, aš sunkiai, bet gavau prieš geras 2 sav.
Atsakyti
Mes dirbam su "Family and friends". Per vienus metus nespejam baigti knygos, tai mokomes is jos pusantru metu . Kaip ir keistai gaunasi, bet per 3 metus pradinukai iseina 2 knygas.
Galvojom palikineti kai kurias "ne tokias svarbias temas", bet kurios is tu temu yra nesvarbios? Jos visos svarbios. O vadoveliai klaikiai brangus. Tevai perka nezurzedami, bet manau, kad pazurzetu, jei mes palike trecdali knygos, ja mestume ir pirktume naujas. Zodziu, mokomes ir nesigailim. Knygos labai patinka ir mums, ir svarbiausia, vaikams.
Atsakyti
O, kokia puiki potemė - labai pritariu atskiram pradinukus mokančių anglisčių temos sukūrimui thumbup.gif
Užsukinėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš taip pat pritariu šiai temelei. Vis tik tie pradinukai yra specifiniai bigsmile.gif
Mokau anglų kalbą dar tik pirmi metai. Viskas kaip ir gerai, bet niekaip neapsisprendžiu dėl žodžių rašybos mokymo ir patikrinimo (kaip išmokę rašyti). Kalbu apie antrokus. Aš bandau rašyti trumpus patikrinimus pvz 5 žodžiai lietuviški - parašo angliškai; 5 angliški - išverčia. Kaip jūs darote?
Atsakyti
QUOTE(gitė @ 2012 11 19, 20:11)
neapsisprendžiu dėl žodžių rašybos mokymo ir patikrinimo (kaip išmokę rašyti). Kalbu apie antrokus. Aš bandau rašyti trumpus patikrinimus pvz 5 žodžiai lietuviški - parašo angliškai; 5 angliški - išverčia. Kaip jūs darote?

ax.gif Mano kuklia nuomone, tokie tikrinimai tik "suvalgo" brangų pamokos laiką, kurį būtų galima išnaudot tiesiog mokymuisi, ir gadina vaikų santykį su kalba. O mąstyt verčiant, o ne spontaniškai užsienio kalba, apskritai yra blogas ir nereikalingas įprotis. Daug geriau būtų, pavyzdžiui, paišyt paveiksliukus ir šalia užrašyt žodį angliškai. Juk apskritai dabar vyrauja tendencija kiek įmanoma vengti gimtosios kalbos užsienio kalbos pamokose.
Gal ir Jums praverstų sudalyvauti šiame seminare http://webinarai.apr...tyvajame-ugdyme ax.gif
Atsakyti