Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės iš Varėnos ir jos miškų

Sveikos

QUOTE(Tutė @ 2007 11 16, 18:42)
Nuošidžiai sveikiname panelytę Ūlą su solidžiu 1-erių metų gimtadieniu.
Sveikatėlės ir įspūdingų "atradimų"...



aciuks.gif
QUOTE(doviliukeee @ 2007 11 16, 22:23)
LABUKA...    4u.gif    NORECIAU PRIE JUSU PRISIJUGTI smile.gif

laba ,daugiau apie save prašom mirksiukas.gif

QUOTE(Agneja @ 2007 11 17, 09:51)
Sveikos mamkos 4u.gif noreciau prisijungt ir as smile.gif

sveika,malonu naujų žmonių sulaukt thumbup.gif
šiandien visą dieną LOR vienam skambinau,noriu merginas savo parodyt,nepatinka man jų nei kvėpavimas nei šiaip sveikata doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingoša @ 2007 11 19, 19:44)


šiandien visą dieną LOR vienam skambinau,noriu merginas savo parodyt,nepatinka man jų nei kvėpavimas nei šiaip sveikata doh.gif

Nius, tai jau atsibaliavojot?
O pas kokį LOr'ą vedei? Kurią?
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2007 11 20, 17:37)
Nius, tai jau atsibaliavojot?
O pas kokį LOr'ą vedei? Kurią?

jau biggrin.gif
ketvirtadienį varysim su abiem pas Sakalinską mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingoša @ 2007 11 20, 22:51)
jau biggrin.gif
ketvirtadienį varysim su abiem pas Sakalinską mirksiukas.gif

Aš pas jį Mariją operavau prieš 2mėn. bet dabar Lukai slogos nepasibaigia. Dar savaitę palauksiu ir turbūt irgi eisiu. Į klinikas važiuosit?
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2007 11 20, 22:15)
Aš pas jį Mariją operavau prieš 2mėn. bet dabar Lukai slogos nepasibaigia. Dar savaitę palauksiu ir turbūt irgi eisiu. Į klinikas važiuosit?

susitarėm,kad į Santariškes tavrysim,reiks į kišenę duot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingoša @ 2007 11 21, 16:45)
susitarėm,kad į Santariškes tavrysim,reiks į kišenę duot biggrin.gif

Prajuokinai, o tu galvojai kur reiks "duot"? Aišku, kad į kišenę. Jis dabar tik Santaruose ir priima, dar Širdies chirurgijos centre, bet nuo ten atėjusių pacientų jis gauna tik benrdą algą. Bet man jis vistiek thumbup.gif labai korektiškas ir žmogiškas gydytojas.
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2007 11 21, 21:14)
Prajuokinai, o tu galvojai kur reiks "duot"? Aišku, kad į kišenę. Jis dabar tik Santaruose ir priima,  dar Širdies chirurgijos centre, bet nuo ten atėjusių pacientų jis gauna tik benrdą algą. Bet man jis vistiek  thumbup.gif labai korektiškas ir žmogiškas gydytojas.

Taigi va neteko man jam duot,nes jo nebuvo,atsiprašė,bet gi vistiek reikėjo,kad kas pažiūrėtų,tai apžiūrėjo kita gyd.lyg nieko blogo nerado g.gif pataupiau lotuliukas.gif
Tute,pavydžiu baltai tau šiandieninio vakaro rolleyes.gif
Atsakyti
Tute,kaip koncertas,rūpi labai rolleyes.gif
vakar mano vyras grįžo,vadinasi iš vakarėlio 2.30 val.normaliai doh.gif o dar šiandien į darbą biggrin.gif
Atsakyti
Mamaos nelikit abejingos ir Gruodžio 4 dieną junkitės prie akcijos, jeigu neturit galimybės atvažiuoti iki Vilniaus ar Kauno, susiorganizuokit bent pusvalandžio meeetą su savo vaikiukais prie miesto savivaldybės

AKCIJA
MOTINYSTĖS ATOSTOGŲ ĮSTATYMO PATAISŲ VILKINIMUI - NE!

12.04 10h PRIE SEIMO
AKCIJOS SPALVA - BALTA (vilties, motinystės ir kūdikystės simbolis)
AKCIJOS ATRIBUTIKA - vėliavėlės su įst. įsigaliojimo data (2008.01.01)
(norinčios prisidėti prie jų gaminimo - siūlykitės)
forma sutarta ir vienoda
AKCIJOS POBŪDIS - ĮSTATYMĄ PRIIMANČIŲ PALAIKYMAS
(viltingas laukimas, o ne agresyvus reikalavimas)

Daugiau info. yra čia
http://www.supermama...?...52438&st=96
Atsakyti
QUOTE(Ingoša @ 2007 11 23, 15:23)
Tute,kaip koncertas,rūpi labai rolleyes.gif
vakar mano vyras grįžo,vadinasi iš vakarėlio 2.30 val.normaliai doh.gif o dar šiandien į darbą biggrin.gif

Labukas,
Oi, slūgela neklausk, koncertas tai buvo doh.gif doh.gif doh.gif Su podruške pabaigos nesulaukę nuvarėm į knaipę pasėdėt. "Bad bois blue" buvo kažkokie visai ne tikri bičai (tipo antrininkai), kurie pjovė tokią chaltūrą gun_bandana.gif. Sabrinos iš viso gaila pasidarė, fonogramą prarėkdavo. Geriau būčiau visai nėjusi...Tokią didelę nostalgiją jaučiau tokiai muzikai, galvojau padūksim kaip senais laikais diskotekoj mokyklinėj, o nusivyliau labai. Na nesitikėjau išvysti nuo CD viršelių nužengusių superr star, bet kažkaip nefaina. Pusę ausies girdėjau, kad čia organizatoriai pasišiūkšlino. Taigi į makrokoncerto organizuojamus renginius artimiausiu metu tikrai neisiu.
Savaitagy buvom Varėnoj...
Kaip tavo merginos ar pasveiko? Loristė turbūt buvo aukšta tamsiaplaukė moteris? ką sakė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutė: 26 lapkričio 2007 - 17:57
Tute,eik tu sau nusivylimas doh.gif tai nori pasakyt,kad net ne patys Bad boys blue buvo blink.gif Sabrinaą tai per teliką rodė,nieko blatno schmoll.gif
Mergos šiaip pasveikė,bet Liepa vis dar pakosti,tai arysim greičiausiai tyrimus dėl mikoplazmų unsure.gif Loristė ne aukšta,Vavaickaitė ar kažkas panašaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingoša: 27 lapkričio 2007 - 16:28
QUOTE(Ingoša @ 2007 11 27, 17:22)
Tute,eik tu sau nusivylimas doh.gif tai nori pasakyt,kad net ne patys Bad boys blue buvo blink.gif Sabrinaą tai per teliką rodė,nieko blatno schmoll.gif
Mergos šiaip pasveikė,bet Liepa vis dar pakosti,tai arysim greičiausiai tyrimus dėl mikoplazmų unsure.gif Loristė ne aukšta,Vavaickaitė ar kažkas panašaus mirksiukas.gif

Apie koncą ir kalbėt nenoriu blink.gif
Nu gydytoja gal ir nelabai aukšta (matai prieš mane visis aukšti lotuliukas.gif ) tai su nosim, gerklėm tvarkoj?
Gali būti mikoplazmos, labai dažnai darželiuose pasitaiko. Mano Marija irgi turėjo.
Atsakyti