Įkraunama...
Įkraunama...

Šauniausių palangiškių pokalbiai

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Bendraukim, draukaukim dalinkimės mirksiukas.gif
Papildyta:
Palangine, sveika prisijungus gathering.gif
Atsakyti
Uz nauja temute 4u.gif
Atsakyti
užsukau ieškodama naujos temos 4u.gif
Atsakyti
baigia numirti ta musu temute ax.gif
Atsakyti
Labukas.Prisidaiginau per daug pomidoru daigiuku. Nors dabar tik dvieju lapeliu stadijoj,bet neuzilgo jau reikes persodinti. Gal kas noretu: Chocolate cherry,Oranzinis bananas,Brendi raudonas,De barao juodas.
Atsakyti
Sveiki wink.gif

Reikalinga tvarkinga vaikiška lovytė. Gal kam nebereikalinga ir išaugo.
Bendraukime AŽ.
Atsakyti
UAB pastoviam darbui reikalinga buhaltere smile.gif
CV siusti austulis@yahoo.com
Atsakyti
Nagi, kylam, kaiminkos! Su tikrai juntamu pavasariu Jus mirksiukas.gif
user posted image

Pasidalinkit, kas kokius darbus jau nudirbo savo sodelyje? bigsmile.gif Aš debiutantė šiuo klausimu, tai žadu visgi pasinaudoti šeimininkų, pas kuriuos apsistoję, žemės lopinėliu..Tai tik dabar važiuosiu sėklų pirktis ir daiginsiuos namuose kolkas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deliKate: 27 kovo 2012 - 12:17
mes nusigriebėm seną žolę, išsijudinom gėlynus, mama jau pikiuoja daigus visokius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2012 03 27, 13:24)
mes nusigriebėm seną žolę, išsijudinom gėlynus, mama jau pikiuoja daigus visokius  ax.gif

Sveikinimai su pilvinuku nestuke.gif thumbup.gif

Na žolė tai jau ne mūsų problema ax.gif O taip norėtūsi savo žemės, tai jau įsivaizduoju ką aš ten išdirbinėčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2012 03 27, 13:24)
mes nusigriebėm seną žolę, išsijudinom gėlynus, mama jau pikiuoja daigus visokius  ax.gif

Neringa bigsmile.gif bigsmile.gif kaip suprast..Juk sakei,kad gana vaiku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deliKate @ 2012 03 27, 13:38)
Sveikinimai su pilvinuku  nestuke.gif  thumbup.gif

Na žolė tai jau ne mūsų problema ax.gif O taip norėtūsi savo žemės, tai jau įsivaizduoju ką aš ten išdirbinėčiau biggrin.gif


dekui
QUOTE(austulis @ 2012 03 27, 14:19)
Neringa  bigsmile.gif  bigsmile.gif kaip suprast..Juk sakei,kad gana vaiku biggrin.gif

nu man tai jau seniai gana, bet kazkam is auksciau matyt kitaip atrodo biggrin.gif
Atsakyti