Įkraunama...
Įkraunama...

Telšių Mamytės

QUOTE(Zhuvycia @ 2013 05 20, 21:17)
Labas vakaras,

staiga įgriuvau į jūsų temą su keistu klausimu - prieš porą metų kažkurioje žemaičių temelėje buvau radusi Žemiatėjos tarmiškai surašytą himną. Gal kartais kuri pamenate, kur jį galėčiau rasti, labai labai reikia sad.gif

Temos pradžioje labai šaunus eilėraštukas, bet man rodos buvo ne tas tada...


gal čia ką rasi? g.gif

http://samogitia.mch...spamatai.lt.htm
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2013 05 18, 22:26)
Vadinasi man nėra čia ką veikti. Sėkmės pasiliekančioms  4u.gif


tai ir nebendrauk ...bet smalsumo vedama uzeini lotuliukas.gif
Atsakyti
manau čia daugelis iš smalsumo užsuka, o gal atsigavo tema, gal vėl linksma ir pokalbiai liejasi per dieną po 40 lapų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jur78 @ 2013 05 17, 23:20)


aš jau po kelionės - fainaaaaaaaaa  thumbup.gif

temai pagyvinti gali ir foto iš burbiškių įmesti smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Gal darom susitikimą? smile.gif Tada gal atsigautų mūsų temukė smile.gif

Atsakyti
kodel gi nesusitikus smile.gif gal bus daugiau norinciu , nor ir tema neigianciu ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Kur Telsiuose ar aplink juos galima butu gamtoje atsvesti vaiko gimtadieni g.gif Kad nebutu daug zmoniu ir butu koks stalas ar suoliukai. Ar esat kas svente prie Viesvenu tvenkinio,kazi ten yra koks mokestis ir kam moketi?Planuojam diena keliom valandom.Pasidalinkit savo patirtimis bigsmile.gif
Atsakyti
Laba diena merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As cia uzsukau su tokiu klausymu,gal kas zinote telefono numeri Grozio salono kur persikrauste kirpejos is Ronetos?Ten jos dabar dirba kazkur centre uzejus uz banko kazkurio,nepamenu dabar? lotuliukas.gif
Atsakyti
SVEIKOS NAUJOJ TEMOJ smile.gif
Kas naujo ir gero? smile.gif
Pas mane viskas po senovei smile.gif

QUOTE(Nireglina @ 2013 05 18, 21:26)
Nesuprantu tavo reakcijos. Nesistebiu, kad tema miršta ir galų gales mirs (beveik tuo neabejoju). Nesinori čia bendrauti, nes į viską pernelyg rimtai žiūrima. Neduok D kas nors pajuokaus  doh.gif Aš mėgstu pajuokauti. Vadinasi man nėra čia ką veikti. Sėkmės pasiliekančioms  4u.gif
P.S. Įdomu, ką tu būtum pasakiusi, jei būtum paskaičiusi šią temą prieš 4-5 metus  hihihi.gif  hihihi.gif Tuomet SM telšiečių kompanija buvo superinė

Pritariu tau Nireglina smile.gif Mes puikiai čia visos sutarėm, galėjom pažvengt, galėjom paverkt, bet kai atsirado dafigutki susireikšminusių tai persikėlėm į FB smile.gif Gerai viskas yra smile.gif Aš irgi mėgstu pajuokauti ir juodai pajuokauti biggrin.gif O juodas jumoras ne visiems priimtinas smile.gif

QUOTE(gugikis @ 2013 05 18, 23:29)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif nostalgija, ech...


drinks_cheers.gif mačiau tave šiandien vakare prasilenkėm su auto smile.gif

O viskas yra gerai smile.gif Gražios vasaros visoms smile.gif
Atsakyti
Labas naujoj temikej ir sulaukusios vasaros. Del bendravimo-pamirsus senas negandas galetume vel is naujo bendraut, bet cia aisku prasides vel visokios nuomones, kad buvo taip ar anaip. As manau jau nemazai laiko yra praeje nuo tu nesamoniu ir prie didelio noro butu galima atgaivint skyreli ax.gif ax.gif ax.gif

Kaip miesto svente praejo-ar buvo kas smagaus???

Mes si savaitgali buvom is Telsiu pabege i Sventaja-tai super savaitgali praleidom thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Oras superinis, nors buvo dvejoniu ar vaziuot, ar oras nesublogs, bet tikrai pataikem ir gryzom visi gerai pailseje ir idege thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mes ir jau idege ir laimingi vasarojame thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2013 06 07, 22:46)
drinks_cheers.gif  mačiau tave šiandien vakare prasilenkėm su auto smile.gif

O viskas yra gerai smile.gif Gražios vasaros visoms smile.gif

o geras thumbup.gif as auto i numerius ziuriu ne i vairuotojos tai nepastebejau taves lotuliukas.gif jei numeriai pazystami, paziuriu kas vairuoja ax.gif


mes liepos pirma savaite vaziuosim i Palanga, tikiuos oras bus geras
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2013 05 18, 23:26)
P.S. Įdomu, ką tu būtum pasakiusi, jei būtum paskaičiusi šią temą prieš 4-5 metus  hihihi.gif  hihihi.gif Tuomet SM telšiečių kompanija buvo superinė

Sveikos,

Sutinku dėl superinės kompanijos drinks_cheers.gif . Buvo linksma ir dieną ir naktį smile.gif
Atsakyti