Įkraunama...
Įkraunama...

Histeroskopija

Sveikos mergaites 4u.gif

Siaip gyvenu IVF skyrely, bet noriu pasitarti cia del vieno klausimelio ax.gif
Katik apturejau nesekminga IVF, tad ieskau kur galetu buti suo pakastas. Isodino viena 5 dienos gera blastocista.. Mano nepastojimo priezastis yra nepratekami kiausintakiai del pries 10 metu turetos chlamidijos. Visi kiti mano ir vyro tyrimai yra geri, nepratekami kiausintakiai yra vienitele nustatyta nevaisingumo priezastis. Nepratekamumas nustatytas laparaskopijos budu. Dabar mastau ar ta chlamidija galejo pazeisti gimda ir ar verta darytis histeroskopija? Gal yra cia mergaiciu su panasia patirtim, ka galetumet patarti? Per echo gleivine rodo gera, stora ir trisluoksne, taciau ezinau ar to echo pakanka kad nustatyti tikraja gimdos bukle?
Busiu dekinga uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 10 24, 18:48)
Sveikos mergaites 4u.gif

Siaip gyvenu IVF skyrely, bet noriu pasitarti cia del vieno klausimelio ax.gif
Katik apturejau nesekminga IVF, tad ieskau kur galetu buti suo pakastas. Isodino viena 5 dienos gera blastocista.. Mano nepastojimo priezastis yra nepratekami kiausintakiai del pries 10 metu turetos chlamidijos.  Visi kiti mano ir vyro tyrimai yra geri, nepratekami kiausintakiai yra vienitele nustatyta nevaisingumo priezastis. Nepratekamumas nustatytas laparaskopijos budu. Dabar mastau ar ta chlamidija galejo pazeisti gimda ir ar verta darytis histeroskopija? Gal yra cia mergaiciu su panasia patirtim, ka galetumet patarti? Per echo gleivine rodo gera, stora ir trisluoksne, taciau ezinau ar to echo pakanka kad nustatyti tikraja gimdos bukle?
Busiu dekinga uz atsakymus  4u.gif

Kaip man aiskino daktaras (gerb.P.Vanagas), gimdos niekaip kitaip apart hysteroskopo neapziuresi tinkamai - saaugu jokiu nematysi, kartais net polipu nemato, priklausomai nuo ju padeties... Nepavykusio IVF priezastim gali but ir tos saaugos ( jos buna ir nuo spirales susidaro, ir nuo buvusiu isvalymu, ir siaip kartais atsiranda) 4u.gif Tad del visa ko (as asmeniskai kaip tik po 4IUI ir greiciausiai po Hystero IVF darysiu, bet pries tai gine visgi sake geriau pasidaryti hystero, kad nemetyti pinigeliu ir pasiziureti ar viskas ok ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyna27 @ 2013 10 24, 18:56)
Kaip man aiskino daktaras (gerb.P.Vanagas), gimdos niekaip kitaip apart hysteroskopo neapziuresi tinkamai - saaugu jokiu nematysi, kartais net polipu nemato, priklausomai nuo ju padeties...  Nepavykusio IVF priezastim gali but ir tos saaugos ( jos buna ir nuo spirales susidaro, ir nuo buvusiu isvalymu, ir siaip kartais atsiranda) 4u.gif  Tad del visa ko (as asmeniskai kaip tik po 4IUI ir greiciausiai po Hystero IVF darysiu, bet pries tai gine visgi sake geriau pasidaryti hystero, kad nemetyti pinigeliu ir pasiziureti ar viskas ok  ax.gif  4u.gif



Dekui uz atsakyma 4u.gif verta pamastyti. As ir visa laika masciau apie tas saaugas. Man ju buvo daug rasta pilvo ertmeje, tad galvoju ju galbut yra ir gimdoje g.gif Bet vienas dalykas man neaisku, kadangi saauga yra kitaip tariant randas, tad jeigu gimda butu surandejus viduje, tada joje neaygtu gleivine g.gif o kolkas su siuo reikalu problemu nera. Na zinoma reikes tartis su gyditoja, bet aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 10 24, 19:19)
Dekui uz atsakyma  4u.gif  verta pamastyti. As ir visa laika masciau apie tas saaugas. Man ju buvo daug rasta pilvo ertmeje, tad galvoju ju galbut yra ir gimdoje  g.gif  Bet vienas dalykas man neaisku, kadangi saauga yra kitaip tariant randas, tad jeigu gimda butu surandejus viduje, tada joje neaygtu gleivine  g.gif  o kolkas su siuo reikalu problemu nera. Na zinoma reikes tartis su gyditoja, bet aciu uz patarima  4u.gif

Pas mane gleivine irgi auga, ne 12mm bet 10-11 buna visada... Na cia tikrai geriausias patarejas gydytojas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiutte @ 2013 10 23, 18:04)
Gulim vienos, šešios gulėjom. Po narkozės buvo uošvienė pas mane, bet iš tikro labai greit palyginus atsigaunbi, ir visai nereikia kad kas nors šalia būtų. Vyrų neleidžia, nes ir įklotą pirmą kart keliantis reik įsidėt, ir visokių nelaimių nutinka girdėjau, tai nejauku būtų jei svetimi vyrai būtų palatoje. Pasiimk šlepetes, chalatą, vandens, jei galėsi skaityt - knygą.


Aš vis pagalvoju, kur Tiutte iš IUI temutės pabėgo ir va kur aptikau smile.gif
Aš irgi darysiuos histeroskopiją, tai dabar įdėmiai seksiu šią temutę ir semsiuos žinių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Konvalia @ 2013 10 25, 09:34)
Aš vis pagalvoju, kur Tiutte iš IUI temutės pabėgo ir va kur aptikau  smile.gif
Aš irgi darysiuos histeroskopiją, tai dabar įdėmiai seksiu šią temutę ir semsiuos žinių  4u.gif


Kada jau galvoji darytis ax.gif Man dar 4 savaiteles laukimo mazdaug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyna27 @ 2013 10 25, 10:16)
Kada jau galvoji darytis ax.gif Man dar 4 savaiteles laukimo mazdaug  doh.gif


Aš tai norėčiau kuo greičiau, bet tik kitą sav. važiuoju pas gydytoją, neaišku, kada paskirs laiką, laukia dar kažkokios ypatingos aparatūros iš užsienio, tai siūlo neskubėt ir dar palaukt smile.gif

O tu gal aptarei su gydytoju, po kiek laiko po histero galima į darbą grįžt? smile.gif

O jūs, merginos, kurios jau po histeroskopijos, kiek dienų nedarbingumo turėjot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Konvalia: 25 spalio 2013 - 10:55
QUOTE(burbuliacija @ 2013 10 24, 20:48)
Sveikos mergaites 4u.gif

Siaip gyvenu IVF skyrely, bet noriu pasitarti cia del vieno klausimelio ax.gif
Katik apturejau nesekminga IVF, tad ieskau kur galetu buti suo pakastas. Isodino viena 5 dienos gera blastocista.. Mano nepastojimo priezastis yra nepratekami kiausintakiai del pries 10 metu turetos chlamidijos.  Visi kiti mano ir vyro tyrimai yra geri, nepratekami kiausintakiai yra vienitele nustatyta nevaisingumo priezastis. Nepratekamumas nustatytas laparaskopijos budu. Dabar mastau ar ta chlamidija galejo pazeisti gimda ir ar verta darytis histeroskopija? Gal yra cia mergaiciu su panasia patirtim, ka galetumet patarti? Per echo gleivine rodo gera, stora ir trisluoksne, taciau ezinau ar to echo pakanka kad nustatyti tikraja gimdos bukle?
Busiu dekinga uz atsakymus  4u.gif


Ar bandete darytis gimdos nuotrauka?
Atsakyti
QUOTE(burku @ 2013 10 25, 13:15)
Ar bandete darytis gimdos nuotrauka?



Ne, tiktai laporaskopija. Tai kad gimdos nuotrauka kazin ar parodytu kazkokius rimtesnius pazeidimus gimdoj g.gif Per echoskopa ji irgi atrodo labai grazi ir tvarkinga, bet to, pilnai diagnostikai, man regis, nepakanka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Konvalia @ 2013 10 25, 11:52)
O jūs, merginos, kurios jau po histeroskopijos, kiek dienų nedarbingumo turėjot?

2 dienas 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti