Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone.Kam atostogos,kam darbymetis.

Sveikos

Heida, sekmes egze mirksiukas.gif viskas bus ok mirksiukas.gif

As tik vakare po darbo galiu, ir savaitgaliais mirksiukas.gif
Limcamca, kalbi apie meeta, kai vaikai mokyklose? Is ryto?

Elija, kurioj tu vietoj mazdaug gyveni? Gal kur centre meeta pasidarytume bigsmile.gif

Tai ka, jau nauja "gelezine ledi" turime
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 12 liepos 2016 - 20:58
As nenoriu nieko sprest, bet vakare lyg ir nemazai nariu atkrenta.
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2016 07 12, 21:57)
Sveikos

Heida, sekmes egze  mirksiukas.gif viskas bus ok  mirksiukas.gif

As tik vakare po darbo galiu, ir savaitgaliais  mirksiukas.gif
Limcamca, kalbi apie meeta, kai vaikai mokyklose? Is ryto?

Elija, kurioj tu vietoj mazdaug gyveni? Gal kur centre meeta pasidarytume  bigsmile.gif

Tai ka, jau nauja "gelezine ledi" turime

As dirbu centre.Man gal butu patogiau,nes is centro iki kokio Ilfordo nusibesti,tai mission impossible.Seip gyvenu Edgware.Dirbu Chelsea ir Hampstead.
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2016 07 12, 22:10)
As nenoriu nieko sprest, bet vakare lyg ir nemazai nariu atkrenta.

O tai ka jus cia puse nedirbancios? g.gif
Atsakyti
I centrini meeta as ne ax.gif KAd ir kaip faina su jumis,bet kavos pagert toli vaziuot as tingiu lotuliukas.gif
Vakarai mano laisvi.Na neskaityt,kad i gyma einu.Rytais tik pirmadieniais dabar galiu.O savaitgaliai-nu ivariai,jei jokiu baliu gimtadieniu ir super grazaus oro,kai noris pliaze gulet-as laisva biggrin.gif
Atsakyti
sveikos gyvos, londoniukės! ilgai prisėdus nebuvau, net nežinau, kuo gyvenat, bėgu skaityti. o pas mus nauja tiek, kad šį ciklą stimuliacijas pradėjom, tai labai stebuklo tikiuosi balandinio. jei ką, gegužiuką gaudysim. žiūrėjau nuomos skelbimus NW. nu žiauriai brangu! aš nesuprantu, ką gyvenime reikia dirbti, kad leistum už būstą 2000 mokėti?! ir liūdna, ir graudu. teks toliau kambary glaustis. pigiausia, ką pavyko rasti - 2 bedrumai (vienas single) už 1200+mokesčiai+ agentūros mokesčiai. o man kolegė sakė, kad jie už studio 1200 moka.... nu blyn, žiauru...o kiek arti reikia, kad tą 1200 uždirbtum?

rugpjūčio gale važiuojam į Lietuvą, reikia tėvų buto dokumentus baigt tvarkyti ir MB sūnėno krikštynose sudalyvauti. mes kartu tuokėmės (jie mėnesiu vėliau), o va - jau krikštija...

Papildyta:
QUOTE(I.Elija @ 2016 07 12, 21:55)
As dirbu centre.Man gal butu patogiau,nes is centro iki kokio Ilfordo nusibesti,tai mission impossible.Seip gyvenu Edgware.Dirbu Chelsea ir Hampstead.
Papildyta:

O tai ka jus cia puse nedirbancios? g.gif

gyveni Edgware? bigsmile.gif cool, musų Viktorija (ta sesers mergaitė, kuri su mumis gyvena) eina į mokyklą Edgware, mes Kingsbury glaudžiamės blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2016 05 19, 17:29)

MAn ir paciai patiko ideja su tuo nuotrauku remeliu biggrin.gif Nes nu atvirute padoresne 8sv...Nu o ka ja-perskaitys ir ismes..Remeli gal ir pasides kur biggrin.gif

aš nei vienos vestuvinės atvirutės neišmečiau. blush2.gif visos sudėtos pas uošvius laukia, kada savo namus turėsime.
Atsakyti
Va apie Ceroc nesenai pagalvojau, kad dingo, o va ji jau cia. Sekmes "gaudyme" 4u.gif

Dar Isella kaip isvaziavo per pavasario iseigines i Hastingsa, taip ir prapuole g.gif
Atsakyti
Labukas

Ceroc, sekmes 4u.gif

Kai jums lietutis ka tik nulijo doh.gif Pas mane net per pasto dezute i namus prilasejo doh.gif Nes tiesiai i duris kale doh.gif


Ir is vis siandie kazkokia sunki diena biggrin.gif Praktiskai bei vieno zmogaus namie nebuvo, o kaimynu irginiekur ner, ratais kvadratais vazinet reikejo...
Atsakyti
Jo, panos, kalbejau apie rytini.
Po to galim dar ir vakarini pasidaryti, jei tik yra norinciu, ne?
Tai, rasyt Lotuliukui? Pirmadieni geriam kava? Ten pat? Heida? Giega? Gal dar kas?

Kaip egzaminas Heida?

Ceroc laikom kumscius uz jus 4u.gif ziurekit pigesni rajona, vazineti gal ir toliau gausis, bet vieniems gyventi yra geris 4u.gif
Atsakyti
Ceroc važiuok pas mane į kaimą už £800 jau gali ir 3kambariu namą padorų išsinuomoti ir darbų pilna bigsmile.gif

Heida kaip egze sekės?

Sveikos 4u.gif

Aš į Lt kita savaite o ten orais irgi nedžiugina verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pūga_: 13 liepos 2016 - 20:11
Puga, o kokiu sriciu darbu yra?
Atsakyti
Sveikos

Heida, kaip sekesi?

To paties ir as norejau pas Puga klaust biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2016 07 13, 19:20)

To paties ir as norejau pas Puga klaust  biggrin.gif



Aš į Ceroc orientavaus tai pedagogika, nepamenu ji mokytoja ar mokytojos asistentė bet councilo psl mačiau pilna darbų mokykloj smile.gif
Atsakyti