Įkraunama...
Įkraunama...

Londono širdyje dar vis ne ruduo

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 25 rugpjūčio 2016 - 22:17
Labas naujuos namuos...
Atsakyti
user posted image

Grazus tas Londonas ir rudeni, bet man kolkas toks vaizdas mielesnis rolleyes.gif
Elija, aciu uz namus.
Atsakyti
Man Beata kazkada labai gerai kirpo, tik pas ja eidavau, bet paskui uzstrigo su vienu kirpimu.. Sakai, kad nenori skersos grifkos, o ji cik cik ir nukerpa, tau taip tinka.. Nu nesvarbu tinka netinka, man nepatinka.. Klientei uzrodziau ja, tai ir su skersa grifka isejo, nors irgi sake kad nenori biggrin.gif

Karsta...
Atsakyti
Skersa grifka man nukirpo superduper ( gun_bandana.gif ) kirpeja darydama vestuvine sukuosena, nes taip labai tiko pagal ja ,nors prasiau jokiu peisu man ant kaktos nedaryt. Vaziavau namo su ta su***a sukuosena ir norejau jta grifka nusiraut, namie bandziau sukist atvertus atgal, nepavyko. Iki siandien negaliu ziuret i vestuviu nuotraukas, nesam pasilike nei vienos sau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heida: 26 rugpjūčio 2016 - 22:26
Oi, Beata nuo paauglystės su grifka sudurniuoja lotuliukas.gif

Bet, kokia šiandien aš durnė buvau, tai ne tas žodis. Sugalvojau dokumentus perrūšiuoti. Mol paprastesnė tvarka bus. Galų gale apsikroviau visą saloną 10-ies metų senumo dokumentais, dulkių krūva, pati alkana, karšta blink.gif Turėčiau vakare su Mojito sėdėti, bet ne, tarp popierių paskendus. Kai užvirė pyktis, tai išvis viską atgal į papkes sudėjau, jau net pagal datas nebedėjau, galvoju, reikės susirasiu. nafik.

Kiek metų jūs saugot dokumentus? Pvz council taxų, elektros, telefonų ir pan. sąskaitas?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 08 26, 21:32)

Kiek metų jūs saugot dokumentus? Pvz council taxų, elektros, telefonų ir pan. sąskaitas?


Council ir vanduo popierinius variantus siunčia, tai tuos metus laikau, visa kita emaile, reiktų rasčiau, bet ne rūšiuoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 08 26, 23:32)
Oi, Beata nuo paauglystės su grifka sudurniuoja  lotuliukas.gif

Bet, kokia šiandien aš durnė buvau, tai ne tas žodis. Sugalvojau dokumentus perrūšiuoti. Mol paprastesnė tvarka bus. Galų gale apsikroviau visą saloną 10-ies metų senumo dokumentais, dulkių krūva, pati alkana, karšta  blink.gif Turėčiau vakare su Mojito sėdėti, bet ne, tarp popierių paskendus. Kai užvirė pyktis, tai išvis viską atgal į papkes sudėjau, jau net pagal datas nebedėjau, galvoju, reikės susirasiu. nafik.

Kiek metų jūs saugot dokumentus? Pvz council taxų, elektros, telefonų ir pan. sąskaitas?

Pas mus ju gal 3 dezes uzkistos ant auksto.Niekam jie nereikalngi.Per 5 metus sueina jiems senatis ir jie neturi jokios vertes.Be visa ko,jeigu ko reikia,galima susikambinti su tinklais,ten kazka sumoki,ir jie atsiuncia dublikata.Turiu kruvas banko steitmentu,bet galvoju ir situs ismesiu.
Man nei ant kirpeju nei ant sukuosenu nesiseka.Per abi vestves blioviau del plauku,dabar ejau pas draugus i vestuves irgi be rysio padare.Zodziu uzkniso....

Papildyta:
QUOTE(Heida @ 2016 08 26, 18:08)
user posted image

Grazus tas Londonas ir rudeni, bet man kolkas toks vaizdas mielesnis  rolleyes.gif
Elija, aciu uz namus.

Nenevuok.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 08 26, 21:32)
Oi, Beata nuo paauglystės su grifka sudurniuoja  lotuliukas.gif

Bet, kokia šiandien aš durnė buvau, tai ne tas žodis. Sugalvojau dokumentus perrūšiuoti. Mol paprastesnė tvarka bus. Galų gale apsikroviau visą saloną 10-ies metų senumo dokumentais, dulkių krūva, pati alkana, karšta  blink.gif Turėčiau vakare su Mojito sėdėti, bet ne, tarp popierių paskendus. Kai užvirė pyktis, tai išvis viską atgal į papkes sudėjau, jau net pagal datas nebedėjau, galvoju, reikės susirasiu. nafik.

Kiek metų jūs saugot dokumentus? Pvz council taxų, elektros, telefonų ir pan. sąskaitas?

Panasiai ir man buvo nesenai😂😂😂 visi dok nuo tos dienos kai atvykom yra....bet manau reiks susiimti į rankas ir kažkada išmest senesnius nei 5 metai....nes visokios garantijos,hujantijos....žodžiu kalnai papkių ir tiek.

Kokie planai savaitgaliui?

Laba...
Atsakyti
Laba,

Jo, 5 metai kaip ir riba. Nors, va gi, draugai kai ėmė pasus, tai jų prašė visų dokumentų, kiek UK gyveno. Net iš vaikų mokyklų visokius gautus apdovanojimus. Visi tie dokumentai, vaikų piešiniai ir pan. nu žiauriai daug vietos užima unsure.gif

Šiandien atvažiuos dukterėčia su draugu. Vakarosim. Daugiau nežinau. MB dirbs visas dienas, mes su vaikais ką nors galvosim.
Atsakyti
Labukas

Oi,pas mane ir pilna dokumentu visokiu...Bet ai-palepeej vietos daug biggrin.gif

Del sukuosenu tai tik jaunystej verkus esu biggrin.gif Kai nemokejau,geda buvo,nedrasu pasakyt kas nepatinka...Esu begus is kirpyklos namo ir plovus galva biggrin.gif Karta per 2 sav buvo dvejos vestuves..Vienos tokios nedideles,pati pasisukau plaukus,gelyciu isisegiau ir labai gerai atrodziau biggrin.gif Uz poros savaiciu jau dideles,100zm vestuves,einu i kirpykla sukuosenos...Kirpeja sako reikia biski pakirpt..Nu OK,kirpk...Ir taip nucvakino blink.gif blink.gif Jau nei galvos neisplausi,kitaip nebepersidarysi...Oi oi,kiek asaru buvo...

Bet dabar aiskiai pasakau ko noriu biggrin.gif Va eisiu siandien daryt sukuosenos ir makiazo,ziuresim kas cia gausis biggrin.gif

Reiktu nusnaust dar valandziuke...Pazadino anksciausiai mane,o galva skauda,vakar truputi pasivyninom...O vakare balius,neatlaikysiu cool.gif
Atsakyti
Nium šaldau prosecco. Ragausim vakare. biggrin.gif
Atsakyti