Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

QUOTE(giega @ 2016 12 13, 18:42)
du tik variantai,tik du...JAu visi galai isversti..Tik kad i chata nerasiau dar...

Tikrai budavo trys,nes pati buvau tokioj pat situacijo.Vadinasi pakeite.
Atsakyti

Ivaldziau du metalinius fotelius

Aaa, kas cia per dalykas, kodel jie metaliniai?  :hmm: 

Atsakyti
Giega, aisku kad ir siuklsiu deze isziurejei ax.gif sakau gal ten dar confirmation uzsilikes ax.gif likus 10 iki skrydzio turetu atsiust priminima del check in. Jei salygu nepakeite

Papuose maniskiai eglute siandien. Katinas rupuziokas kad tik nesugalvotu lipt i egle biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 14 gruodžio 2016 - 00:31

Labas rytas.

Nova, o anksciau katinas i egle lipdavo?

Vaziuoju iki Romfordo, o tyngiuuuu  :blush-anim-cl: 

Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 12 13, 19:21)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="I.Elija" data-cid="71292079" data-time="1481636030"><div><p>Ivaldziau du metalinius fotelius
</p></div></blockquote><p>Aaa, kas cia per dalykas, kodel jie metaliniai?  hmm.gif </p>

Va kokie jie Heida.Man tokie patinka.Ir dera prie komodos.Medzio nelabai atsiderinciau prie visko.
vartotojo įkelta nuotrauka

Kazkaip sudinai jauciuosi.Ne to kaki,ne to sraki. unsure.gif .
Kad tik negriebtu tas pilvo virusas kur cia siaucia.

Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 14 gruodžio 2016 - 11:57
Mano katinas visiskai i ehle nereaguoja..

Elija,labai pries langa,neina iziuret tavo foteliu ax.gif

Heida,ka gero pirkai Romforde mirksiukas.gif
Atsakyti

Nieko labai idomaus, Gape kelias smutkes mazajai, tada spalvinimo knygu mandalu, plaukams aliejuku, lupoms blizgiu, troliuka nedideli, pora rinkinuku mergytems i plaukus, duso zeles rinkini. Labai daug zmoniu visur, nors ir nuo pacio ryto. Nezinau ka anytai nupirkt, kasmet man tragedija su dovana jai.

Elijos tie daiktai man rodos kita pavadinima turi, jei butu ilgesni, sakyciau mikstasuoliai, bet baldas tikrai neeilinis, idomus ir graziai ziurisi  :thumb_yello: 

Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 12 14, 16:38)
<p>Nieko labai idomaus, Gape kelias smutkes mazajai, tada spalvinimo knygu mandalu, plaukams aliejuku, lupoms blizgiu, troliuka nedideli, pora rinkinuku mergytems i plaukus, duso zeles rinkini. Labai daug zmoniu visur, nors ir nuo pacio ryto. Nezinau ka anytai nupirkt, kasmet man tragedija su dovana jai.</p><p></p><p>Elijos tie daiktai man rodos kita pavadinima turi, jei butu ilgesni, sakyciau mikstasuoliai, bet baldas tikrai neeilinis, idomus ir graziai ziurisi  thumb_yello.gif </p>

Jos vadonasi Renesanco kedes. mirksiukas.gif .
O jums tie Gap daiktai gerai laiko,nes pas mane tai kazkaip labai greitai jie susiskalbia.
Dar esu nuziurejus metalinius serviravimo bliudus tokius.Penktadienai vaziuosiu pirkti.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 14 gruodžio 2016 - 17:07

Gapo tie pigus medvilniniai megztukai tai labai greitai susiskalbia, bet va dzinsai ju man labai patinka ir siaip kur drabuziai brangesni, tai lyg ir neblogi. Vaikiski patinka, greiciau isauga nei nuskalbi, o ir spalvingi, ryskus.

Neblogas bliudas, kaina jauciu irgi nebloga  :) 

Atsakyti

Jo, GAP'o dzinsai labai kokybiski, geri. 

O, visokios maikutes tai pas mus labai einamos, gi trys vyrai namie, kuom jie daugiau pasipuos   :lol:  :lol: 

Laba  :4u: 

Atsakyti
Labukas

Nieko neturiu is GAPo ax.gif Ne del kokybes,bet siaip nepatinka man ta parde biggrin.gif Cia kada nesenai uzejom,MB ten marskinius pakilnojo,bet paziurejus kaina,TKMaxxe gali kokiu vardinius nupirkt ax.gif O as is vis praejau pro mot rubus,net akies niekas neuzkabino ax.gif
Vnz,mes TKMAxxo gerbejai biggrin.gif Ir outletu biggrin.gif

Susirgau...Dar jauciuos puse velnio,tempos nera,bet ir balso nera ax.gif
Atsakyti

Tai as Gap irgi perku tik outlete, nes siaip tai kainos pas juos dideles. Lakeside labai geros kainos budavo, dabar tai senai buvau, gal pasikeite. Nors vakar tai Romforde buvau, dzemperi pirkau uz 3.99£ panai savo.

Giega sveik  :4u: 

Atsakyti