Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

QUOTE(Limcamca @ 2017 02 21, 10:01)
<p>Aciu <strong>Giega</strong>. Papasakok daugiau. Mes pirma karta i Kanarus, tai viskas idomu, viskas tinka. Planuojam vietoje nesedeti, tai nepergyvenam del tos vejuotos puses. </p><p></p><p><strong>Nova</strong>, nu blogos zinios greitai keliauja, tai gal gera zinia bus, kad taip ilgai uztruko. Klausyk, tai dabar su tavim vakarieniaut Westfielde galesim  biggrin.gif </p>

NA butina Loro parka aplankyt-labai patiko wub.gif VAndens parkai keli yra,bet Siam parkas turbut didziausias,mes jame buvom,patiko,verta mirksiukas.gif Einant i Loro parka ir i Siam,buna nuolaida,nes jie tiem patiems priklauso..
Jei megstat vandens pramogas,pasiimkit koki kateriuka pasiplaukiojimui..Geriausia is Los Gigantes mirksiukas.gif KAinos,plaukiojimo laikas ten ivairus buna mirksiukas.gif Mes vienais metais su vandens mocais plaukem delfinu ziuret,bet pernai nebebuvo tos pramogos,ten kazkas nepasidalino teritorijom...Plaukia mocai is kitu uostu,bet ten tik speedina ir viskas..Nors ir reklamuoja,kad gal pamatys,bet tik GAL...
Pernai buvom sesiese,pasiemem 8vieti kateriuka,susimokejom 240sv,plaukem geras 3h..MAtem ri delfinu ir i uolu vidu iplaukem,ir nuo krasto pasokinejom.Nu kaifas wub.gif

NA ir kas dar is butinu pramogu-Teide biggrin.gif PAsiieskok info,nes ten buna kad is anksto uzsiregistruot reikia,jei nori iki pat virsunes pakilt...Deje,deje,as is 3x Tenerifej iki Teides taip ri nedavaziavau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Aciu, Giega! 

Kaip atlaiket audra Doris? 

Atsakyti

Aciu, Giega! 

Kaip atlaiket audra Doris? 

Nei ji buvo nei cia ka. :D .

Man didziausia ispudi Tenerifej palieka Maska ir Anagos kalnai.Nelabai paplaukiosit pavasari su jokiom slidem ir vandeni ilgai nepasedesit.Elementariai bus salta.Ir baseine ilgai nepasitirksit.Nu vaikai kaip vaikai,bet jus abudu tai nemanau.Loro pakas ir man patinka,del Siam tai paabejociau nes jis vandens parkas.Siknas nusalsit o pinigai nemazi.Geriau laivu paplaukiokit tarp LosGiganciu ir La Gomeros,tai kokiu banginiu ar delfinu pamatysit virsutinius pelekus.Kas man labai patiko tai Los Kristianoj yra teatras Karmen Motto.Ten skaitosi geriausias flamenco visoj ispanijoj.Nu tikrai buvo super mano akimis.Tik nenuvaziuokit bilietu per siesta,nes kasos nedirbs.

Kaip panos laikotes?

Sveikutes.

Atsakyti

Aciu I.Elija! Mes ne pavasari skrendam.  :4u: Deduosi visu ispudzius i galva. Dar ir Lotuliukas tures ka pridurti. Veliau, aisku  :D 

Ja, nu kodel temoje tylu? Neleiskit numirt. 

Atsakyti
Nu gincisiuos su Elija del silumos biggrin.gif Del ko as alsptu del Kanaru-todel kad ten tempa ziema vasara 20-30* buna mirksiukas.gif Buvau sausi Gran Canarijoj tempa +28,Buvau vasari toj pat Gran Canarijoj,tempa +26,Buvau Tenerifej kovo men -tempa +30 mirksiukas.gif Buvau balandi Tenerifej irgi apie +30.Buvau Rugseji irgi +30..Taip -sausi vasari vakarai vesesni,norisi megstuko..Balandi Rugseji,net tokio daikto is lagamino issitrauke nebuvom..Net kai su mocais i kalnus vazinet isvarem,tai visa laime,kad tie vairuotojai,kurie vede marsruta turejo aprangos..Uztai fotkese visi vienodai ir apsirenge biggrin.gif
Ir del maudyniu..Nu mirkom juroj istisai mirksiukas.gif Aisku turiu drauge salcmire,kuri tik koja ikiso i vandeni ir apsejo be juros ir baseinu..Nu nemegsta salto vandens...O mes tai vandeniniai..Net rata nusipirke padurniuot buvom biggrin.gif

Siamo parke buvau kovo men,nu tikrai nesalta mirksiukas.gif
https://www.facebook...o...e=3
Atsakyti

Laba,

kepu vaflius, visus pirstus baigiu nudegt, na bet kartais galima pakentet.

Rytoj atsalima rodo, tik +3, galetu jau ir atsilt.

Atsakyti
O as kepiau tinginio varskecius is dvigubos normos..Puse i keksiuku formele sudejau,o kita puse ant kepimo popieriaus blynukais..Vnz arba as nemoku su tuo kepimo popierium elgtis,bet puse skonio ant jo prilipe taip ir liko...Abidna..As norejau suvalgyt ax.gif Geriau buciau aliejum skarda istepus ir iskepus..Tada bent nusiima lengvai..
Nuo popieriaus jau nuvalgiau,dabar bandau atsilaikyt anu visu iskart nesuest..Nu man nerealus tie tinginio varskeciai bigsmile.gif
Atsakyti

Limcamca, maciau Pragaro ambulatorija turi, kaip ji tau? Skaiciau interviu L ryte su tos knygos autorium, pagalvojau kad turetu man patikt  :hmm: 

Atsakyti

Limcamca, maciau Pragaro ambulatorija turi, kaip ji tau? Skaiciau interviu L ryte su tos knygos autorium, pagalvojau kad turetu man patikt  :hmm:

Galiu duoti paskaityti, jeigu nori. 

Vidutiniska man, labiau gal net sakyciau nepatiko. Na, bet as ne medike, is paciento puses labiau ziurejau :) kazkaip viskas verciama i pinigus, arogantiskai parasyta. 

Zinau, kam ir labai patiko ji. 

Pasakykit recepta blynams sirduciu keptuveje kepti. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2017 02 27, 17:19)
<p>Pasakykit recepta blynams sirduciu keptuveje kepti. </p>

As darau tokia pat teska,kaip ri paprastiems blynams mirksiukas.gif Gali cukraus daugiau idet,kokio vanilino,kad kvepetu mirksiukas.gif
Atsakyti

Galiu duoti paskaityti, jeigu nori. 

Vidutiniska man, labiau gal net sakyciau nepatiko. Na, bet as ne medike, is paciento puses labiau ziurejau :) kazkaip viskas verciama i pinigus, arogantiskai parasyta. 

Zinau, kam ir labai patiko ji. 

Pasakykit recepta blynams sirduciu keptuveje kepti. 

Zinai, gal ir noresiu veliau, jei dar turesi.

O sirdutes visada is  galvos darau, pora kiausiniu, cukraus, vaniles, aliejaus, pora saukstu grietines, cinamono ir miltu. Dar kartais ir is lietuviu parduotuves sausa misini paimu tam reikalui, visai neblogas skonis.

Giega, tie varskeciai man ir labai superiniai, sunku sustot ir neest ju  :D 

Atsakyti
JAu suesti biggrin.gif biggrin.gif MB,kuris varskes nevalgo,kerta tuos tinginukus biggrin.gif biggrin.gif

Ai va,tie misiniai nerealus-niekaip pati nepasidarysi tokios teslos mirksiukas.gif Jei netingesi ir turesi laiko,Limcamca,nusipirkt to misinio ir kep is jo mirksiukas.gif Blynams arba blyneliams mirksiukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti