Įkraunama...
Įkraunama...

Anglijos pleputės

Monikute, aciu uz nauja troba 4u.gif uzrasas labai tinkamas mums "ruosiasi karsciams" biggrin.gif nes juk karsciams ruostis ir per Kaledas galima lotuliukas.gif cia uzbegu truputi ivykiams i prieki lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fernelle @ 2012 04 12, 10:44)
truputi susimaisiau  4u.gif
ir kaip norfolk? As ten tik zinau Norwich miesteli  ax.gif


Man patinka rolleyes.gif mes nelabai toli nuo Norwich, is tikruju kuo toliau tuo labiau noriu ten gyventi blush2.gif gal kada nors biggrin.gif

QUOTE(tiekto @ 2012 04 12, 10:58)
Monikute, aciu uz nauja troba  4u.gif uzrasas labai tinkamas mums "ruosiasi karsciams"  biggrin.gif nes juk karsciams ruostis ir per Kaledas galima  lotuliukas.gif cia uzbegu truputi ivykiams i prieki  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif as masciau ar rasyt laukia karsciu ar laukia kaledu mirksiukas.gif lotuliukas.gif nezinojau kiek uztruksim tema prikalbet lotuliukas.gif bet as optimiste lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikuteee @ 2012 04 12, 14:05)
Man patinka  rolleyes.gif mes nelabai toli nuo Norwich, is tikruju kuo toliau tuo labiau noriu ten gyventi blush2.gif gal kada nors  biggrin.gif
lotuliukas.gif as masciau ar rasyt laukia karsciu ar laukia kaledu mirksiukas.gif  lotuliukas.gif nezinojau kiek uztruksim tema prikalbet lotuliukas.gif bet as optimiste lotuliukas.gif


As ir kazkada svajoju persikraustyt i koki miela ir jauku miesteli. Bet kolkas ir artimiausiu metu tas neimanoma schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(fernelle @ 2012 04 12, 12:14)
As ir kazkada svajoju persikraustyt i koki miela ir jauku miesteli. Bet kolkas ir artimiausiu metu tas neimanoma  schmoll.gif


As is tikruju labai pasikeitimu bijau blush2.gif doh.gif nezinau kodel, bet baisu kazkaip, viskas nauja butu blush2.gif
Atsakyti
Labukas,

Vida, sveikinimai 4u.gif Kaip smagu! Labai gerai, kad perkat broli ar sesute dickiui.
Spoilt, apsirikau, bet tikiu, kad tokios naujienos jau neuzilgo:)
Kastanka, lauksim is jusu irgi naujienu roziniu arba melynu:) Mano pazystamu rate tai mergyciu metas dabar.

pas mus kaimynas omuos nama per olimpines, tai ir as galvoju gal pabandyti, o patiems i kokia Ispanija, bet nezinau...
Padaviau pareiskima snd, kad iseinu is darbo, tai nuo geguzes vidurio busiu oficiali bedarbe tongue.gif Gryztu i housewives smile.gif
Atsakyti
hi.gif
Smagu kas laukiasi, bet sirdyje giliai pagalvojus gal as nebenoreciau jau smile.gif Bet maziukus miela matyt , ir supuot bet svetimus . Kazkaip gal senstu , ir jau gyvent norisi sau po truputi... vis pasavjoju kad po keliu metu galesim palekti kazkur dviese su vyru be vaiku.
Del nuomu nzn ar as nuomociau , savo nama. Nepakesciau kad kazkas mano lovoj miegotu ir spermuotu mano ciuzini sad.gif veach ypac zinant tokiu nuominku trumplaikiu bajerius .
mes gyvenam netoli parka Justas jau viena ten duodasi , kazkaip gal anksti vaiku pasitikiu , bet nulaikyt neina , juk nevaiksciosiu i sikna isiskabinusi visa laika.
Mazius ir jau gatvej , ale prie namu ir pas drauga ir drauge ....
Sedziu darbe siandiena as esu VIP gavau silta vieta intika kompas ir vienas pacientas , A&E ale .... Voocho...
Sorry isbroviau wink.gif
Atsakyti
Mergickos, gal kas turit perskaityta knyga "Drasiaus viltis-isgelbeti mergaite" ir norit pasimainyti I kokia kita lietuviska knyga ax.gif arba gal uzmatet ar Lituanikos knygyne jinai parduodama ax.gif prisireike man dabar butinai kaip mazam vaikui doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kur prapuole visos biggrin.gif
Atsakyti
Taip ir Kaledos ateis 000054.gif laugh.gif
Atsakyti
Tikrai Kaledu sulauksim tokiais tempais bigsmile.gif 2020 metu Kaledu mirksiukas.gif lotuliukas.gif

Ka mamukai veikinejat vasara (jei galima ja taip pavadint doh.gif lotuliukas.gif )?
Atsakyti
Labukas, ar galiu prisijungti? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikuteee @ 2012 08 03, 22:33)
  2020 metu Kaledu  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Ka mamukai veikinejat vasara (jei galima ja taip pavadint  doh.gif  lotuliukas.gif )?

drinks_cheers.gif laugh.gif


Tai kad jau klausi, tai ir pati pasipasakok ka veiki apskritai, nes ta vasara tai mastau.gif sitam poste 2012, kitam jau gali but 2015 laugh.gif

Kaip tavo zuikis auga, kaip jam mokykloj sekasi? Ka tu pati nuveikei per paskutinius 5 metus rolleyes.gif ?
Atsakyti