Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji namai Vokietijoje

Sveikos 4u.gif
turiu klausimuka del auto draudimo. Pirkom pries pusmeti ir db norime parduot, o kaip bus draudimu? Cia kaip suprantu draudimai su terminu yra, ne taip kaip LT, kur nori ten gali pereit ???? Aciu
Atsakyti
g.gif parduosit masina, pranesit draudimui, ir jei esat sumokeje i prieki, tai jie jum skirtuma grazins smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2014 08 07, 23:41)
g.gif parduosit masina, pranesit draudimui, ir jei esat sumokeje i prieki, tai jie jum skirtuma grazins smile.gif  4u.gif



aciu uz ats thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tarantuliuke @ 2014 08 07, 21:52)
aciu uz ats  thumbup.gif

tai kad isregistruojant automatiskai nutrunka draudimas .. jau ne vien auto cia pirkau pardaviau ..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal yra gyvenanciu DE, bet dirbanciu Liuksenburge?
Vyras gavo gera darbo pasiulyma, bet nuomos kainos Liuksemburge slvelniai tariant didokos, tai dairomes gal kokiam Vokietijos mieste netoli sienos isinuomoti nama ar buta ir cia leisti vaikus i mokykla.
Tik isivaizduoju, kad su mokykla siais metais pavelavom?
Atsakyti
O vat as po trumpu atostogu biggrin.gif dirbt nezinau, kaip reiks, nes dar as tennn....
gerai, kad i darba antradieni.
kirpejas-as kerpuos labai retai, nes pkaukai ilgi ir nesioju suristus. vaika kirpau skirtingose vietose, nes kerpames 1 k i men. geriausiai ruse ir vikietis gejus apkirpo. bet visvien ne taip gerai, kaip pvz vilniuje kirpykloje "Pukis" apkirpdavo, nes as pastebiu net maziausia detale
del kito pasakys negaliu nes visa kt pati tvarkaus.
noriu nusipirkt lazeri namu salygom naudot skirta, kad nesiskust, nes depiliuotis as nenoriu. gal kas bandet, turit ?jie apie 400 E kainuoja. idomu, kiek toks veiks, jei bent pora metu naikins plaukus butu ok, bet jei pusmeti g.gif
Atsakyti
O ir cia nepastebejau tema yra:) kaip tik naujai atvykus pries pora sav. Atvaziavau del darbo ir pasilikti noriu:) beda ta. Kad vaika noriu atsivezti. Jam teys su puse metuku... dirbu kolkas naktim. Tai reiketu auklytes hamburge kur nors. Ir as kai issiskyrus gimimo liudijime vaiko, mano sena pavarde o pase jau mergautine. Tai man reik keisti ar cia nekils problemu oro uoste? Istuokos liudijimo gal uztektu.. na man tiek klausimu kad net nezinau ko klaust... tiesiog noriu cia likt ir parsivezt vaika. Reik auklytes. O visa kita palaipsniui juk kazkaip
Atsakyti
QUOTE(pupukia @ 2014 08 19, 11:18)
O ir cia nepastebejau tema yra:) kaip tik naujai atvykus pries pora sav. Atvaziavau del darbo ir pasilikti noriu:) beda ta. Kad vaika noriu atsivezti. Jam teys su puse metuku... dirbu kolkas naktim. Tai reiketu auklytes hamburge kur nors. Ir as kai issiskyrus gimimo liudijime vaiko, mano sena pavarde o pase jau mergautine. Tai man reik keisti ar cia nekils problemu oro uoste? Istuokos liudijimo gal uztektu.. na man tiek klausimu kad net nezinau ko klaust... tiesiog noriu cia likt ir parsivezt vaika. Reik auklytes. O visa kita palaipsniui juk kazkaip

jusu vaiko niekas net neishleis/neisileis su gimimo pazymejimu,- tai nera tapatybe nurodantis dokumentas. Pirmiausia padarykite jam pasa ar asmens tapatybes kortele. Tuo paciu issipres ir problema del pavardziu. Oficialiai auklytes, o juolab naktines yra labai brangios, ieskokit tautieciu/rusiu/panaioj situacijoj esanciu vienisu mamu 4u.gif forume abejoju ar rasit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pupukia @ 2014 08 19, 13:18)
O ir cia nepastebejau tema yra:) kaip tik naujai atvykus pries pora sav. Atvaziavau del darbo ir pasilikti noriu:) beda ta. Kad vaika noriu atsivezti. Jam teys su puse metuku... dirbu kolkas naktim. Tai reiketu auklytes hamburge kur nors. Ir as kai issiskyrus gimimo liudijime vaiko, mano sena pavarde o pase jau mergautine. Tai man reik keisti ar cia nekils problemu oro uoste? Istuokos liudijimo gal uztektu.. na man tiek klausimu kad net nezinau ko klaust... tiesiog noriu cia likt ir parsivezt vaika. Reik auklytes. O visa kita palaipsniui juk kazkaip



aukles nereik ieskoti. as labai vargau su auklem-tiek vietinem, tiek atsiveztom is LT. reik ieskot Tagesmutter-eikit i Jugentamt. As to tik atvykus nezinojau, tiek babkiu auklem sukisau, stresas per jas vien buvo..Tai neatejo tai vaika neaisku kuo primaitino...
Tagesmutter dirba per Jugentamt-ji atsakingiau i viska ziuri, nes jei ka iskrestu gali net netekt savo licenzijos(nznau kaip kitaip pavadint.) Sunkiau naktim rast, bet yra tokiu tagesmutter, kurios kaip tik tokiu aukletiniu ir iesko, bet tektu greiciausiai pas Tagesmutter kad miegotu, nors as buvau radus tokia, kuri mano vaika i darza nuvezdavo su autobusu, pasiimdavo, kai dirbdavau popiet iki 24.00 ji vaika pas man namie uzmigdydavo 20.00 ir laukdavo manes. Mano mieste(Niedersahsen)pries 2 metus buvo jei pajamos(2 asm seimos) suaugusio ir vaiko nevirsija 1500 Euru Tagesmutter apmoka miestas. Skatina taip, maty,t darbinguma smile.gif Siandien, kaip yra nezinau, nes neaktualu.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2014 08 19, 14:33)
jusu vaiko niekas net neishleis/neisileis su gimimo pazymejimu,- tai nera tapatybe nurodantis dokumentas. Pirmiausia padarykite jam pasa ar asmens tapatybes kortele. Tuo paciu issipres ir problema del pavardziu. Oficialiai auklytes, o juolab naktines yra labai brangios, ieskokit tautieciu/rusiu/panaioj situacijoj esanciu vienisu mamu 4u.gif forume abejoju ar rasit unsure.gif


As turiu pasa kai kitoj saly gyvenom, taj dar viska keist ?? Nes ilgai uztruks. Jei uztektu irodyt istuokos liudijimu tada cia atvaziavus shsitvarkyciau ambasada ar kaip. Nes as tik savaite lailo turesiu susitvarkyt viska.

QUOTE(Savannaa @ 2014 08 19, 16:29)
aukles nereik ieskoti. as labai vargau su auklem-tiek vietinem, tiek atsiveztom is LT.  reik ieskot Tagesmutter-eikit i Jugentamt. As to tik atvykus nezinojau, tiek babkiu auklem sukisau, stresas per jas vien buvo..Tai neatejo tai vaika neaisku kuo primaitino...
Tagesmutter dirba per Jugentamt-ji atsakingiau i viska ziuri, nes jei ka iskrestu gali net netekt savo licenzijos(nznau kaip kitaip pavadint.) Sunkiau naktim rast, bet yra tokiu tagesmutter, kurios kaip tik tokiu aukletiniu ir iesko, bet tektu greiciausiai pas Tagesmutter  kad miegotu, nors as buvau radus tokia, kuri mano vaika i darza nuvezdavo su autobusu, pasiimdavo, kai dirbdavau popiet iki 24.00 ji vaika pas man namie uzmigdydavo 20.00 ir laukdavo manes. Mano mieste(Niedersahsen)pries 2 metus buvo jei pajamos(2 asm seimos) suaugusio ir vaiko nevirsija 1500 Euru Tagesmutter apmoka miestas. Skatina taip, maty,t darbinguma smile.gif Siandien, kaip yra nezinau, nes neaktualu.

Idealu butu tikrai! Aciu uz informacija ieskosiu bustines tagesmutter ar jugentamt smile.gif labai suteiket nformacijos:)





gal dar zinot nuo kiek metu mokykla prasideda?
Atsakyti
QUOTE(pupukia @ 2014 08 19, 16:19)
As turiu pasa kai kitoj saly gyvenom, taj dar viska keist ?? Nes ilgai uztruks. Jei uztektu irodyt istuokos liudijimu tada cia atvaziavus shsitvarkyciau ambasada ar kaip. Nes as tik savaite lailo turesiu susitvarkyt viska.


prie ko cia kita shalis? g.gif svarbiausia kokia vaiko pilietybe (cia apie vaiko pasa kalbam?). Jei pasas lietuviskas ir jo galiojimas nepasibaiges, tai nereikes nieko keisti, nebent norit vaiko pavarde pakeist. Per Berlyno ambasada tikriausiai taip pat galima tokius reikalus tvarkyt,- pasiskambinkit ir suzinosit.Bet vaiko be paso neishvesit ish shalies legaliai, juolab lektuvu.
Vaikai vokietijoj eina i mokykla nuo 6 metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 19 rugpjūčio 2014 - 17:45
QUOTE(pupukia @ 2014 08 19, 13:18)
O ir cia nepastebejau tema yra:) kaip tik naujai atvykus pries pora sav. Atvaziavau del darbo ir pasilikti noriu:) beda ta. Kad vaika noriu atsivezti. Jam teys su puse metuku... dirbu kolkas naktim. Tai reiketu auklytes hamburge kur nors. Ir as kai issiskyrus gimimo liudijime vaiko, mano sena pavarde o pase jau mergautine. Tai man reik keisti ar cia nekils problemu oro uoste? Istuokos liudijimo gal uztektu.. na man tiek klausimu kad net nezinau ko klaust... tiesiog noriu cia likt ir parsivezt vaika. Reik auklytes. O visa kita palaipsniui juk kazkaip




Kiek supratau is sio posto, nes rasot sorry nerisliai smile.gif vaikas turi galiojanti LT respublikos pilecio pasa , jo ? paziurekit paso galiojima, nes iki 2 metu vaikam lyg pasas galioja tik 2 metus, nuo isdavimo...
skiriasi jusu pavarde dabartiniame jusu pase ir vaiko dabartiniame pase pavardes, taip ? Manau, pakanka tik gimimo liudyjima parodyt aerouoste, bet gal jis turi buti isverstas i vokieciu kalba g.gif skambinkites Lietuvoj i pasu stala ir klauskit kokie reikalavimai vykstant i Vokietija. Jei mes EU nereiskia, kad galim keliaut toj erdvej be pasu !!!
Ar vaikui ir pavarde keitet ? jei taip tai jam reik naujo paso. LT tai galima padaryt per veina darbo d , kaina 250 lt, jei keisite Berlyne pakeis per menesi uz 100 euru
Atsakyti