Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai vestuvėse

Dar pakvietimų nedalinom, bet kažkaip net nesvarstėm galimybės kviesti be vaikų g.gif Nors ir su vakais daug nebus žmonių.. Bet pvz mano puskė viena 18 metų, kitai 10 metų, tai kaip vieną eis, o kita ne, jos gi sesės, mano šeima irgi smile.gif Na manau mes su MB neakcentuosim to, kaip kas norės taip ateis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000ir1naktis: 10 liepos 2015 - 17:37
QUOTE(LoveSimba @ 2015 07 10, 13:36)
na jo, situacija nepavydetina, bet vaikai yra vaikai, kai zmogus dirbo aukle, o cia nenori vaiku net matyti vestuvese tai tokia ir aukle...

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 07 10, 14:37)
1. vestuvės ne jos;
2. vaikų nenori matyti ne savo darbo metu;
3. yra vietos, skirtos vaikams, yra ir neskirtos - gal, būdama auklė, ji kaip tik įvertina, kad vieta bus neskirta vaikams. Bet ne visiems duota tai suprasti. Taip ir atsiranda verkiantys vaikai teatruose, zirziantys 23 val. vakaro restoranuose, etc.

Atsakymai i punktus.
!. O kam tuomet isvis reikejo kviesti ne i savo vestuves.
2. Niekas jos niekada net neprasytu priziureti vaiku ne savo darbo valandom.
3. Sventimo vieta pritaikyta vaiku buvimui taipogi,kadangi yra didele teritorija su vaiku zaidimu aikstele. o del velyvu valandu teatruose ir restoranuose,tai cia visai ne apie tai. Mes ne tie tevai,kurie baliavotu vestuvese iki 2 val nakties su vaikais.
Man atrodo visi normalus tevai suprantatis kiek laiko vaikas gali istverti,laiku grizta namo,kad vaikas pailsetu ir gultusi miegoti.
Papildyta:
O del vestuviu ceremonijose zirzianciu vaiku,tai cia kita kalab. Tokius dalykus galima tikrai apsneketi. Ir mano nuomone kam sveciams eiti i ceremonija,tegul ruosiasi vestuvems. Ceremonijoje dalyvauja kiek esu maciusi artimiausi zmones,tevai,liudininkai,pamerges,pabroliai. Kam dabar tas visas sveciu sleifas ceremonijoje ir fotosesijose? PVZ as niekada nesivesciau mazu vaiku i vestuviu ceremonija. Mano vaikai ir jokiose sarvojimo namuose ne karto nera buves. Tikrai yra vietu kur vaikams nepilnai paaugus nera ko buti. I diskotekas,barus ir pub'us ir gi vaiku netampau. Bet sorry vestuviu vakarelis prasideda 18-19 val vakaro. Kodel normali seima negaletu sau lesiti pasvesti max iki 23 val 9 priklausomai nuo vaiku amziaus ) ?
O tos kurios galvoja,kad tevai su vaikais,niekur neturetu vaikscioti apart zaidimu aiksteliu,vaiku kambariu,cirku ir karuseliu,tai galiu tik tiek pasakyti,kai turesit savo vaikus,paziuresit kiek laiko galesit tverti vaikscioti tik po tokias vietas,kur tik kruva vaiku begioja. O jei ir tversit,tai patikekit manim,kad labai greitai tapsit neidomios niekam aplinkui apart savo vaiku,nes jusu aplinkinis pasaulis bus labai labai menkas ir siauras.
Papildyta:
QUOTE(1000ir1naktis @ 2015 07 10, 19:37)
Dar pakvietimų nedalinom, bet kažkaip net nesvarstėm galimybės kviesti be vaikų  g.gif  Nors ir su vakais daug nebus žmonių.. Bet pvz mano puskė viena 18 metų, kitai 10 metų, tai kaip vieną eis, o kita ne, jos gi sesės, mano šeima irgi  smile.gif Na manau mes su MB neakcentuosim to, kaip kas norės taip ateis  g.gif

Tai o sitoj situacijos,jaunieji nenori matyti net savo puseseres vieno vyresnelio vaiko. Mazaji ji norejo paislkti su teciu namie ir ateiti su vyresneliu,kuriam 10 metu,nezyziantis gi jau tas vaikas,tai aukle net pasipiktino. Tiek to ten del musu,bet kai isgirdau toki dalyka,tai sakes pagalvojau doh.gif Tai koks poziuris i savo gimines. Tiek to mes,mes ten svetimi jiems,bet seima yra seima drinks_cheers.gif
Papildyta:
Ir dar vienas dalykas,jei bijoma,kd tevai nelabai suprantatys situacija,tai tokius dalykus,kaip vaikai ceremonijoje,kur reikia rimties ir vaikai baliuje iki 2 val nakties,tai tokius dalykus su teveliais tikrai galima butu apsneketi ir perspeti,kad tuo metu geriau nebuti,kad butu nufilmuopta grazi video medziaga,kad vaikai labai velu laika,nebematytu girtu suaugusiu ir t.t. Bet visai nepakviesti vaiku,seima galima izeisti labai stipriai. Be to labai daznai tokiuose baliuose,girti suauge pridaro daug daugiau bedu negu vaikai. Musu vestuvese vienas svecias dingo isvis. Galvojom nuskendo ar ka,o po 2 val parsigabeno be batu ir net pats nezinojo kur buvo,nes buvo game ower pilnas. Nei vienas vaikas musu vestuvese tiek streso nepridare,kaip anas vyrukas pas mus. Ir tokiu kadru vestuvese tikrai buna daug. Tai rosisigeria ir voliojasi kur nors,nebepastovi,krenta sokdami ir t.t. As asmeniskai tikrai neuzsibuciau tokiam baliuje ir neleisciau,kad mano vaikai tai matytu. Bet bunant su vaikais ne iki velaus vakaro,tikrai viskas visada buna gerai.
Atsakyti
Aš į savo vestuves kviečiau svečius tikėdamasi, kad jie ateis be svečių, bet gi ne visi turi kur juos palikti... Tai bus ir 6m vaikų ir kūdikių dar tik... Bet per daug nesinervinu, man mieliau ateis mano svečiai su vaikais, negu neateis visai.
Tikiuosi mano svečiai bus protingi ir susipras, kad verkiančio ir lakstančio aplink stalą vaiko nenoriu matyti ir patys užims savo mažylius.
Pati turėsiu vaikų ir suprantu, kad vaikas tai ne šuniukas, nepaliksi užrakinęs namie tiesiog jo... smile.gif
Dalyvavau ne vienose vestuvėse kur buvo nedidelių vaikų ir tėvai tikrai gerai su jais susitvarkė ir net nebūtum galėjęs pasakyti, kad ten buvo vaikai ir jie trukdė šventei. Tai tikrai akivaizdiai kai kurios čia per daug išpučia burbulą iš musės.
Atsakyti
[quote=Kucheriashka,2015 07 12, 22:58]

Papildyta:
O del vestuviu ceremonijose zirzianciu vaiku,tai cia kita kalab. Tokius dalykus galima tikrai apsneketi. Ir mano nuomone kam sveciams eiti i ceremonija,tegul ruosiasi vestuvems. Ceremonijoje dalyvauja kiek esu maciusi artimiausi zmones,tevai,liudininkai,pamerges,pabroliai. Kam dabar tas visas sveciu sleifas ceremonijoje ir fotosesijose? PVZ as niekada nesivesciau mazu vaiku i vestuviu ceremonija. Mano vaikai ir jokiose sarvojimo namuose ne karto nera buves. Tikrai yra vietu kur vaikams nepilnai paaugus nera ko buti. I diskotekas,barus ir pub'us ir gi vaiku netampau. Bet sorry vestuviu vakarelis prasideda 18-19 val vakaro. Kodel normali seima negaletu sau lesiti pasvesti max iki 23 val 9 priklausomai nuo vaiku amziaus ) ?
O tos kurios galvoja,kad tevai su vaikais,niekur neturetu vaikscioti apart zaidimu aiksteliu,vaiku kambariu,cirku ir karuseliu,tai galiu tik tiek pasakyti,kai turesit savo vaikus,paziuresit kiek laiko galesit tverti vaikscioti tik po tokias vietas,kur tik kruva vaiku begioja. O jei ir tversit,tai patikekit manim,kad labai greitai tapsit neidomios niekam aplinkui apart savo vaiku,nes jusu aplinkinis pasaulis bus labai labai menkas ir siauras.
Papildyta:

[/quote]
[/quote]
Aš manau, kad būtent Jūs ir esate ta labai nuskriausta mama..kuri ir neišeinate niekur.. dėl to toks didelis ir pergyvenimas jūsų 4u.gif
"Gražus" sulyginimas kalbant apie vestuves - kaip palyginimą parašyti šarvojimo sales thumbup.gif doh.gif
ir dar pats keisčiausias dalykas ir man visgi nesuprantamas ir aš paklausiu kas Jums yra vestuves? g.gif kaip supratau - tai tik balius bigsmile.gif nes nu kam ta ceremonija, geriau tiesiai į balių bigsmile.gif ten valgyt, gert yra..o kas ta ceremonija g.gif vat šito negaliu suprast.. man svarbiausia yra ceremonija, ne šventimas.. tikrai nesuprasčiau jei mano kviestas žmogus ateitų į balių, bet ne į ceremoniją.. kunigas gražiai yra pasakęs, kad visi susirinkę į ceremoniją - yra liūdininkai..svarbaus žingsnio liūdininkai 4u.gif
Dar minėjote, kad jaunieji galėtų paminėti, kad vaikų nesivesti į ceremonija, nes turi būti gražu, tylu ir pan.. na manaum, Jūs tada taip pašėltumėte - nes juk Jums tiesiai į akis pasakė, kad vaikų nenori ceremonijoje blink.gif Taip, kad balius ne Jūsų - o kaip ten sako, kas moka pinigus, tas užsako ir muziką.. tad.. jaunųjų toks noras 4u.gif
Pas mus bus vaikučių nuo 1 m. iki 12 m. (6 vaikai). Visus vaikučius gerai pažįstu, tad žinau, kad viskas bus gerai bigsmile.gif kiekvienas turim teisę rinktis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 13 liepos 2015 - 07:13
QUOTE(saulyteee @ 2015 07 13, 09:11)
Aš manau, kad būtent Jūs ir esate ta labai nuskriausta mama..kuri ir neišeinate niekur.. dėl to toks didelis ir pergyvenimas jūsų 4u.gif
"Gražus" sulyginimas kalbant apie vestuves - kaip palyginimą parašyti šarvojimo sales thumbup.gif  doh.gif 
ir dar pats keisčiausias dalykas ir man visgi nesuprantamas ir aš paklausiu kas Jums yra vestuves? g.gif kaip supratau - tai tik balius bigsmile.gif  nes nu kam ta ceremonija, geriau tiesiai į balių bigsmile.gif ten valgyt, gert yra..o kas ta ceremonija g.gif  vat šito negaliu suprast.. man svarbiausia yra ceremonija, ne šventimas.. tikrai nesuprasčiau jei mano kviestas žmogus ateitų į balių, bet ne į ceremoniją.. kunigas gražiai yra pasakęs, kad visi susirinkę į ceremoniją - yra liūdininkai..svarbaus žingsnio liūdininkai 4u.gif
Dar minėjote, kad jaunieji galėtų paminėti, kad vaikų nesivesti į ceremonija, nes turi būti gražu, tylu ir pan.. na manaum, Jūs tada taip pašėltumėte - nes juk Jums tiesiai į akis pasakė, kad vaikų nenori ceremonijoje blink.gif  Taip, kad balius ne Jūsų - o kaip ten sako, kas moka pinigus, tas užsako ir muziką.. tad.. jaunųjų toks noras 4u.gif 
Pas mus bus vaikučių nuo 1 m. iki 12 m. (6 vaikai). Visus vaikučius gerai pažįstu, tad žinau, kad viskas bus gerai bigsmile.gif  kiekvienas turim teisę rinktis 4u.gif

Ale nusisnekejimas nenormalus visiskas jusu doh.gif juk rasiau kad turim aukle tam kad galetume iseiti dviese su vyru kazkur. Ir su vyru bei vaikais visur vazinejam ir keliaujam po pasauli kelis kart per metus. Tad asmeniskai as nematau bedos eiti i vestuves su vaikais. Kai einu su draugem ir vyru i i diskoteka, neimu vaiku, nes ten tikrai ju niekada nepsmatysi. Vestuves ne vien nakties vakarelis. Kai buvau maza, su tevais i vestuves ne karta ejom. O jei butu visu toks mastymas kaip jusu tai visos mamos sedetu namie kaip senos bobos.
Mazi vaikai linksmybes supranta o vat rimties baznycioje tikrai ilga laika neistvertu. Nematau reiksmes ju ten tempti. I ceremonija tegul eina suauge be mazu vaiku. Manau uztenka tu liudininku ir be vaiku. Jei gausim kvietima i vestuves kai vaikai didesni bus, su mielu noru nueisime ir i ceremonija. Atsakyma apie ceremonija taikiau jaunajai, kuri sako kad trukdo zirziantys vaikai. As nematau reikalo vesti vaiku i ceremonija kur reikia tyleti 2 val. Jus tiesiog prie kiekvieno zodzio prisikabinot. Vestuves mat ne balius. Nejaugi niekada negirdejot zmoniu taip snekant. Vestuves taip tai balius. Vestuvinis balius. As neatsisedau cia rasinelio rasyti, tad komentuoju cia paprasta snekamaja kalba kaip visi dauguma snekam su artimais zmonemis. Ir jei rasau kad suprasciau prasyma nedalyvauti ceremonijoje arba isvesti vaika is ceremonijos jei zirstu, reiskias taip ir yra. Nematau cia reikalo apie save rasyti to ko nera. Nieko cia nepazystu tad ir laisvai isdestau ta ka manau. Kai jaunoji pasake, kad nenori vaiku ceremonijoje, tai as ir atsakiau kad net negalvojau ju ten vesti. Nes zinau kad rusu cerkvj viskas trunka 2 val. Ne kiekvienam suaugusiam lengva toki laika atsedeti ir isklausyti.
Ir aplamai vestuves yra seimos planavimo svente. Kaip galima neleisti seimos nariam dalyvauti tokioj sventej. Juk vaikai ir yra seimos planavimo simbolis!
Atsakyti
QUOTE(Kucheriashka @ 2015 07 12, 21:58)
O del vestuviu ceremonijose zirzianciu vaiku,tai cia kita kalab. Tokius dalykus galima tikrai apsneketi. Ir mano nuomone kam sveciams eiti i ceremonija,

susitarsit su 5mečiu? bigsmile.gif kalba ne tik apie ceremoniją - man ir pačioje šventėje nesinorėtų girdėti krykštavimų, kaprizų ar dar kažko.
Va, pavyzdys iš paskutinių vestuvių. Į šventę pora atėjo su kūdikiu. Ir taip kas pusvalandį vaikas pradeda verkti, tėvai kyla nuo stalų išeiti jį raminti. taip nukreipdami svečių dėmesį nuo jaunosios krikšto mamos sakomos kalbos, sujudimas, dėmesio nekoncentravimas ir pan. Ir tie išeidinėjimai iš salės, neperdedu, kas pusvalandį.
Pardon, per daug pavyzdžių mano praktikoje...
Atsakyti
Viskas cia normaliai del tu vaiku. Jei jums netinka - tai ir neinat.

Ir prie ko vaikai vestuvesw ir meile vaikams blink.gif

As savo vestuvese vaiku nepageidauju. I kvietimus taip nerasiau, bet sveciai klause ar vestuves su vaikais ar ne. Skiau, kad vaikams nepritaikyta, bet jei neturi kam palikti - aisku pasiimti. Visi zinute suprato.
Kiekvienai mamai atrodo, kad jos vaikai aukseliai, bet tik per balius kazkodel tie aukseliai laksto kai laukiniai su klykavimais. Kas vaikams normalu sutikus dar kruva kitu vaiku.

Vestuves ne jokia seimos svente - nei ceremonija, ar uzvis balius. Tai suaugusiuju svente.

Kai mane pakvies be vaiku - ziuresiu kur juos palikti, o jei neturesiu kam - tada neisiu. Ir nematau ko cia purkstauti..

P.S. Buvau vestuvese, kur mama atsinese kruva zaislu savo aukseliams ir atsisedusi visa vakar zaide su jais. Aisku tie vaikai netrukde niekam biggrin.gif . Bet kokia prasme dalyvauti vestuvese tada? Vien tam, kad ateit ir pavalgyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romy: 13 liepos 2015 - 11:42
QUOTE(Kucheriashka @ 2015 07 12, 22:58)
Ir mano nuomone kam sveciams eiti i ceremonija,tegul ruosiasi vestuvems. Ceremonijoje dalyvauja kiek esu maciusi artimiausi zmones,tevai,liudininkai,pamerges,pabroliai. Kam dabar tas visas sveciu sleifas ceremonijoje ir fotosesijose?


Vestuvės ne jūsų ir net ne jūsų artimų žmonių, tad jūsų nuomonė niekam ten neįdomi. Jūs savo vestuves galite daryti kokias norite, jie, būdami jaunaisiais ir šventės šeimininkais irgi turi teisę patys, be JŪSŲ pagalbos nuspręsti, eiti svečiams į ceremoniją ar ne ir kas turi dalyvauti ceremonijoje, o kas ne.

Pradėtų man kažkokia ciocė aiškinti, kas turi dalyvauti MANO vestuvių ceremonijoje lotuliukas.gif

QUOTE(Kucheriashka @ 2015 07 13, 10:11)

Ir aplamai vestuves yra seimos planavimo svente. Kaip galima neleisti seimos nariam dalyvauti tokioj sventej. Juk vaikai ir yra seimos planavimo simbolis!

Tai jei jaunieji turėtų savo vaikų, tai gal ir leistų jiems dalyvauti. O prie ko jūsų svetimi vaikai ir jų šeimos planavimas? biggrin.gif

O ir "aplamai", čia jūs taip manote, kad vestuvės - šeimos planavimo šventė. Kiti turi pilną teisę manyti kitaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Visokiu gi buna.. taip ir atsirenki per gyvenima su kuo bendrauti, o su kuo - ne smile.gif
Atsakyti
Labai daug kas ir nuo vaiko priklauso. Mano dukrai 11, tai tokio amžiaus aišku jau suvoks, kada reikia patylėt, išlaikyt rimtį, bet mažesni, tarkim 2-3 metų jau nelabai. Nelabai į temą, bet teko būti giminaitės diplomų teikimo šventėje, kurioje nemažai vaikų buvo, atėjusių pasveikint. Kai kurie sėdėjo pakankamai ramiai, o kai kurie rėkavo, žaidė su telefonais įjungtu garsu, zyzė "kada eisim namo", arba sako kas nors kalbą ir pasigirsta "mama, noriu sulčių". Tiesiog ne visiem vaikam patinka šventės, kažkokie renginiai ir pan. Atvirai pasakius, man ir pačiai nuo šventinio šurmulio galvą įskausta.
Kai tuokės mano sesuo, dukrai buvo 3 metai, tai ji dalyvavo tik bažnytinėj ceremonijoj, pasveikino, įteikė tetai gėlę wub.gif ir nuvažiavom pas auklę. Tiesiog tada dukrai buvo toks periodas, kai isteriją galėjo sukelt vos ne bet kas, tai nesinorėjo vidury kokios kalbos išgirst "mama, važiuojam namo, ar mama noriu to saldainio".
Nesu nei kategoriškai už, nei kategoriškai prieš vaikus vestuvėse, kaip jau sakiau, labai daug kas priklauso nuo amžiaus, charakterio ir pan. Ir nereaguoju taip jautriai, jei pasakoma, kad vestuvės be vaikų. Tai yra jaunųjų šventė ir jų norai tą dieną svarbiausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kucheriashka @ 2015 07 13, 10:11)
Ir aplamai vestuves yra seimos planavimo svente. Kaip galima neleisti seimos nariam dalyvauti tokioj sventej. Juk vaikai ir yra seimos planavimo simbolis!

blink.gif blink.gif doh.gif

QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 07 13, 13:56)
Pradėtų man kažkokia ciocė aiškinti, kas turi dalyvauti MANO vestuvių ceremonijoje  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Loranija @ 2015 07 14, 11:26)
Labai daug kas ir nuo vaiko priklauso. Nesu nei kategoriškai už, nei kategoriškai prieš vaikus vestuvėse, kaip jau sakiau, labai daug kas priklauso nuo amžiaus, charakterio ir pan. Ir nereaguoju taip jautriai, jei pasakoma, kad vestuvės be vaikų. Tai yra jaunųjų šventė ir jų norai tą dieną svarbiausi smile.gif

Labai gražiai viską apibendrinote drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jeigu kalbant apie vaikus 10ties ir daugiau metų - tai tokie jau būna pakankamai sąmoningi ir suprantantys, kaip elgtis tokio tipo renginiuose, bet su mažamečiais, tai tu tarkis nesitaręs, vis tiek dažniausiai siaučia kaip laukiniai.
Man asmeniškai teko dalyvauti keturiose vestuvėse. Tik vienuose iš jų buvo mažamečiai ir būtent tada pagalvojau, kad jei aš darysiu didesnes vestuves, tai ačiū, bet pas mane mazgių, tai jau tikrai nebus schmoll.gif Vaikai man patinka, kelia simpatijas, bet prisiminus tas vestuves, kuriose jie dalyvavo... neperdėsiu pasakydama, kad jie gadino visą šventės iškilmingumą. Visų pirma, per pačią ceremoniją viena mergaitė pastoviai zurgė, zyzė, net per priesaiką negalėjo užtilti. Per vakarinę dalį, lakstė kaip pasiutę tarp kojų, tarp stalų lyg akis išdegę, nenusėdėjo vietoje nei jie, nei tėvai - pastovus maršyravimas pirmyn atgal, cypimas, zyzimas - visiška nepagarba jauniesiems ir jų svarbiausiai gyvenimo dienai verysad.gif Tikrai nenorėčiau, kad man tariant priesaikos žodžius, kažkoks bamblys zystų ir spiegtų. Vaikams per akis yra vaikų švenčių - juk turi jie ir savo gimtadienius, plius krikštynos, o dar kiek balių ir švenčių darželiuose - neužtektų rankos pirštų suskaičiuosi. Vestuvės - yra suaugusiųjų šventė ir nežinau, koks ciniškas ir nekultūringas žmogus turėtų būti, jei negerbtų jaunųjų prašymo ateiti į jų šventę taip, kaip yra prašomi.
Atsakyti