Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai jaunamartėms

QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 03 08, 09:06)
mes metrikacijoj 2 turim buti. tai kada siulot jiem susirinkti? o kada as pasidazysiu susisukuosiu ir dar apsiregnsiu? zadu kirpeja i namus imti, bu ir mama ir sesuo nori pas ja irgi.. tai 6 ryto jau makiaza darytis?sad.gif
o ka kalba cia susirinke? man tai pyktis uzverda pagalvojus, kad tiek zmoniu suguzes tik del to, kad mane paimtu ir mamai kalba pirsliene pasakytu ar kaip ten..


Niu manau to laiko tai tikrai turėtų užtekti. Mama bei sesuo galėtų pasiaukoti ir šukuotis pas kitą kirpėją smile.gif . O tas žmonių sugūžėjimas aišku tik tam, kad pamatytų jaunąją paskutinį kartą dar "netekėjusią" išvykstančią iš tėvų namų. Kalbą turėtų sakyti piršliai,o tėvai arba jaunieji retai kada ką sako.
Susirinkti visi galėtų tavo atveju prieš pirmą, gal kokią 12.30 g.gif g.gif Nes pasitaiko ir "punktualių" žmonių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramirėja: 08 kovo 2005 - 09:22
Cia matai mes galim patarimus zarstyti, bet ....
susesk su brangiausiuoju ir pasnekekit ramiai ir be bykcio, tu jam valandom savo tos dienos ryta parasyk..... (mes irgi tuokemes 14 val.), tai pas jumis kazkas panasaus bus .... ir net gi jus tryse (tu mama ir sese, kaip ir pas mus), pas mus buvo taip 6.00 keliames, dusas, 8.00 jau pas kirpeja visaziste visos buvom nugabentos, tetis laukia uz duru kol mama susukuos tada ja ciumpa ir lekia namo, nes reik paruosti stala, mes su sese, pakaitomis viena pas visaziste, kkita pas kirpeja tupim kedese, sukuosenos darymas uztrunka 2 val., makijazas 1 val., jau po 11 val. mes isvaziuojam is salono, gerai kad yra draugu kurie tave gali parvesti namo, parlekus namo ciut uzkandi, nes visa diena beveik nevalgius esi ... 12:00 jau turi buti apsirengus ir pas tave turi buti suvaziavusios pamereges, nes 12:30 atvyksta jaunasis su palyda, pas tave pabuna visi apie 1 val., ir jau 13:30 lekiat is namu, tai va pasiklausk tu jo kaip tau speti dar visus svecius jo rpiimti ? nes pas tave ir taip visas rytas begom ... o tavo tevams irgi rupesciu virs galvos bus ...
tai kad va tokia istorija ... ax.gif
Atsakyti
[quote=angeliukas,2005 03 08, 09:22]
Cia matai mes galim patarimus zarstyti, bet ....
susesk su brangiausiuoju ir pasnekekit ramiai ir be bykcio, tu jam valandom savo tos dienos ryta parasyk


Sutinku, jog geriausia ramiai susėsti su būsimu vyreliu ir be pykčių viską protingai aptarti. Sekmės preiti bendrų išvadų 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
pas mane jaunasis zada 1 val atvaziuot. o kirpeja gal ikalbinsim atvaziuot i namus. labai dekui uz dienotvarke, bu niekaip negaledavau sugalvoti, kiek laqiko kam skirti. tikuos pavyks ikalbinti, ar bent tik tevus ir viena seseri paimt, bu man tai kazkokia maisalyne tada jau gaunas. ir kur tiek zmoniu sutalpint, juk visos moteriskes su pustom suknutem ir taip, per kelis kambarius lakstyt..

ai dar vienas, o kaip baliuje su kava buvo? na termosas puodelaiai ir kiek kas noris tiek ir dedas , kada nori, ar atnesa?
Atsakyti
[quote=ramirėja,2005 03 08, 09:27]
[quote=angeliukas,2005 03 08, 09:22]
Cia matai mes galim patarimus zarstyti, bet ....
susesk su brangiausiuoju ir pasnekekit ramiai ir be bykcio, tu jam valandom savo tos dienos ryta parasyk
Sutinku, jog geriausia ramiai susėsti su būsimu vyreliu ir be pykčių viską protingai aptarti. Sekmės preiti bendrų išvadų 4u.gif 4u.gif
[/quote]

kad as taip nemoku, labai greit isisziebiu o tada laikykites. smile.gif kas man nepritariat, tai todel gal ir aiskinames jau 2 svaites, ir pykciu tik baigias.. sad.gif
Atsakyti
jus labai protingai patarinejat, tai dar klausima uzduosiu: musu vestuves vyks viena diena, o kita 12 val norim su artimiausiais zmonem- tevais ir seneliais tik nueiti i dar pratest svente, na tikslaiu pasidalint ispudziais pirtyje prie alaus. ir vat, turiu drauge is kito miesto (netoli klaipedos) o as panevezy. ir noriuja pakviest i vestuves, bet ka daryti? juk is ryto vos pabude eisim su tevais.. ir ja taip paleist pirma kart atvykusia pas mane? ar susilaikyt, ir su kurso draugem grizus i vilniu atsvest? gal buvo jum tokia problemele, kaip jus elgetes?
Atsakyti
Pas mus balius buvo beveik 2 dienas, tai pirmą dieną mažai kas kavą gėrė, o kitą dieną pagal pageidavimus svečių, kas norėjo kavą gėrė, kas arbatą. Čia irgi priklausomai kaip susitarsit su šeimininkėm ar savininku baliaus vietos, juk vis tiek turėsit su jais šnekėtis, derinti meniu, vaikų skaičių irt.t(bent jau pas mus taip buvo)
O dėl tos draugės tai pan. situacija man buvo, tik ta draugė iš užsienio buvo, aš jos nekviečiau dėl kitų priežasčių, nes ji lietuviškai kalbėti nemoka, tai nenorėjau nieko įpareigoti, kad jai viską verstų. O tavo atveju sunku pasakyti, šiaip gali nupasakoti situaciją, ir jei ji labai nori (aiškus ir tu pati) tai ji gali važiuoti,o paskui pati ramiai išvažiuoti, juk šiais laikais yra taxi, tai manau nėra didelės bėdos rasti stotį.
O jei yra ir kitų draugių likusių nepakviestų, tai drąsiai gali atšvęsti su jomis bei drauge iš Klaipėdos.
Atsakyti
yra... tai turbut grizus atsvesiu. jo meniu darinsim, nors restorane darom, bet norim kad stalai netgi pagal musu pageidavima butu papuosti, tai jau akmenuku, zvakiu prisipirke.. o as kavos maniake, tai kazkaip reiks sukurt kad ir pirma diena butu jos..
o dar prisiminiua, naki visa uzmigt negalejau: as mazai gerianti pastaruoju laiku, t.y. retai, todel greit apsvaigsta galvele, o ypac nuo sampano. o jo manau liesis kaip upemis. gal Jus geret kokius vitaminus kad nepasigertumet? bu griuvinejanti nuotaka jauciu ne koks vaizdas. o taip labai gali but juk nuo ryo ankstaus atsikelus, beveik nevalgius, ir tik gerus gerus busiu..
Atsakyti
Dažnai per savo vestuves jaunieji geria tik vandenį biggrin.gif biggrin.gif
Mes jo negėrėm bet ir nepasigėrėm, reik jausti saiką bei nesilygiuoti su svečiais biggrin.gif biggrin.gif Juk pirma naktis pries akis laukia tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramirėja: 08 kovo 2005 - 10:14
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 03 08, 10:05)
yra... tai turbut grizus atsvesiu. jo meniu darinsim, nors restorane darom, bet norim kad stalai netgi pagal musu pageidavima butu papuosti, tai jau akmenuku, zvakiu prisipirke.. o as kavos maniake, tai kazkaip reiks sukurt kad ir pirma diena butu jos.. 
o dar prisiminiua, naki visa uzmigt negalejau: as mazai gerianti pastaruoju laiku, t.y. retai, todel greit apsvaigsta galvele, o ypac nuo sampano. o jo manau liesis kaip upemis. gal Jus geret kokius vitaminus kad nepasigertumet? bu griuvinejanti nuotaka jauciu ne koks vaizdas. o taip labai gali but juk nuo ryo ankstaus atsikelus, beveik nevalgius, ir tik gerus gerus busiu..

Sampano gerk simboliskai, pridėsi prie lūpų ir tiek, tarpais gerai būtų mineralinio gurkstelti drinks_cheers.gif , o dėk draugės manau galit ir kartu pasiimti, juk bus nesmagu jai is pat ryto namo į Klaipėda bildėti blush2.gif , mes tai darėm atvirksciai- antrą dieną su draugais į gamtą isdūmėm vacation4.gif o tėvai su suaugusiais į sodą, nes jaunimas antrą dieną norėjo atsipalaiduoti, o ir mes su vyru norėjom atsvęsti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na o jei jau prakalbus apie pirmąją naktį, tai ar teisybė kad ją reikia praleisti pas piršlius namie?aš kažkur girdėjau.... blush2.gif
Atsakyti
ir dar man kažkaip baisu su tais spraito ar mineralinio gėrimais, nes, kaip mano zujka juokauja-pas mane puslitriukas(tik)pilve stovi.tai ir lakstysiu su visom sukniom kas 5 min į wc?!!! doh.gif
Atsakyti