Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su būsima anyta III

QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 25, 20:16)
Mano santykiai su vyru vistiek yra sudrumsčiami tos velnio bobos. savaitgalį vėl gulėjau ligoninėje, todėl grįžusi namo turėjau pasiteisinimą, na neva noriu ramiai pailsėti ir pagulėti po tokių įspūdžių ir dėl savijautos. Tai grįžus vistiek susiėdėm, nes anyta jam išknisa protą, kodėl aš neatvažiavau (labai labai laukė manęs), o jis poto nesupranta grįžęs kodėl aš nenoriu važiuoti pas jo tėvus, kad matai iš mandagumo neužtenka nuvažiuoti tik per šventes  doh.gif

Žinai, kai man buvo identiška situacija, tai vyras uoshvius pas mus į namus pakvietė!!!! Tipo niekur nesidėsiu, jei jau man po ligoninės sunku pas juos nuvažiuoti, tai jiems nebus sunku iki mūsų atsibelsti doh.gif doh.gif Vos nenpripjoviau jo, kai sužinojau apie taip "ideliai" sustyguotą savaitgalį doh.gif
Boorbuuli, man toks įkyrus nuolatinis spaudimas iš uošvių ir vyro pusės prasidėjo, kiek pamenu, po vestuvių, o pas tave jau dabar tokia pekla doh.gif Dar nepraradai noro tekėti? Kažkaip turi rast stiprybės atsiriboti nuo visų privalomų pareigų (galų gale tu dar ne žmona, ir ne marti!!!) ir laikyti distanciją, nes tu jau dabar esi siaubingai įsiaudrinusi ir nervinga sad.gif Turėk omeny, kad situacija vėliau nepasikeis, tik stiprės. Bijau, kad iki vestuvių prarasi visas geras emocijas doh.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaskare @ 2012 03 26, 09:50)

Žinokite, draugė pakišo tokią idėją. Tokia sena, sena vaikystės draugė, sužinojau, kad pas ją tokia pati anyta `ar pavalgę, ar apsiskalbę, ar apsirengę`, tai sakė anyta paskambina `ar pavalgę, gal atvažiuosite`, o jie `nevalgę mes, kaip gerai, būtinai atvažiuosime`, vėliau ir patys ėmė skambinėti `mes nevalgę, gal galime atvažiuoti papietauti` lotuliukas.gif , sako kaip gerai, grįžtam iš darbo, į mašiną ir važiuojam lotuliukas.gif tai greitai anytai atsibodo ir apsiramino lotuliukas.gif

QUOTE(VGA @ 2012 03 26, 11:33)
Žinai, kai man buvo identiška situacija, tai vyras uoshvius pas mus į namus pakvietė!!!! Tipo niekur nesidėsiu, jei jau man po ligoninės sunku pas juos nuvažiuoti, tai jiems nebus sunku iki mūsų atsibelsti  doh.gif  doh.gif Vos nenpripjoviau jo, kai sužinojau apie taip "ideliai" sustyguotą savaitgalį  doh.gif

Gali būti, kad jau prarandu. Žinoma nekaltinu tik uošvių, tai yra ir kitos bėdos, artimo žmogaus sunki liga, vestuvių planavimas, mano reikalai, vyro darbas svyruoja ir t.t. Turbūt `nuo nervų` antrą savaitgalį tenka būti išvežtai į ligoninę, o kaip nieko neranda, taip neranda. Greičiausiai kaip visada `nervinis` ir tiek.. tikiuosi.
Gerai, kad mano taip nesugalvojo unsure.gif vistiek gulėjau lovoje, ir nieko tą dieną valgyti negaminau, o juk uošvių nepavaišinsi `niekuo`, tik dar labiau suerzinsi, kad stalas tuščias, tai vyras `nepavalgęs` lotuliukas.gif o ir anyta, juk jau nuo ryto pietus gamino (ji tokia nieko nespėjanti), tai kur čia atvažiuos, kai jau sakytų aš jau ruošiu, nors paruoš tik po dar 5 valandų lotuliukas.gif blogiausia, kad spaudžia ir mano mama, kai pasišnekame, kad taip ir anaip, nenoriu, tai sako, kad važiuotume abu ir pan. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 26, 11:59)
Gali būti, kad jau prarandu. Žinoma nekaltinu tik uošvių, tai yra ir kitos bėdos, artimo žmogaus sunki liga, vestuvių planavimas, mano reikalai, vyro darbas svyruoja ir t.t. Turbūt `nuo nervų` antrą savaitgalį tenka būti išvežtai į ligoninę, o kaip nieko neranda, taip neranda. Greičiausiai kaip visada `nervinis` ir tiek.. tikiuosi.

Kaip man taves gaila g.gif Man tokia busena prasidejo po vestuviu ir tesesi kelis metus. Rezultatas - sugriuvusi sveikata. Emocijos ir nervai mane suvalge. Jau 2 m. "dirbu", kad atsistociau ant koju - fizishkai ir moralishkai. Gyvenimas ir taip pilnas staigmenu, o kai dar aplink pilna tokiu siurbeliu kaip nuolat ant galvos lipanti anyta, vyras, kuriam mamos pageidavimu koncertas - Dievo isakymas...Supratau, kad ribas reikia brezti nuo pirmu dienu. Turi sakyti garsiai ir aiskiai, kas patinka, ir kas ne, lygiai taip pat, kaip "byra" jos pastabos ir pageidavimai wink.gif O svarbiausia, ishsireikalauti vyro palaikymo. Kitaip gyvensite visa laika karo lauke doh.gif Tik vyrus priversti elgtis racionaliai su TOKIOMIS mamelemis - kruvinas darbas sad.gif
Saugok ir rupinkis savim! Negerai, jei keliauji net iki gydymo istaigu sad.gif Maziau lankykis pas ja. Pabandyk vyrui aiskiai pasakyti, kad anyta tave erzina, nerviniesi, turi kruva kt. rupesciu, todel noretum pailset nuo jos ir lankytis reciau. Nezianu, ar jis patikes ir supras, bet, atrodo, kad nuo savo nuolankumo pries visus juos kenti tik tu doh.gif Linkiu tau but stipriai, kitaip sprogsi nuo visu tu juodu ishgyvenamu minciu, kurias krauniesi i kishenes . Sakau tau labai nuosirdziai ir, deja, ish savo patirties rolleyes.gif
Atsakyti
Aš kartais pagalvoju, nejaugi ir aš būsių kadanors tokia anyta blink.gif nesuprantu kas toms moteriškėms susisuka galvose... doh.gif Bent jau dabar džiaugiuosi savo būsima anyta smile.gif nuostabus žmogus, nors kaip ir kiekvienas iš mūsų turi savų pričiūdų, bet jiems toli gražu iki kaikurių čia jūsų išpasakotų... pati ji turi labai ne kokį anytos pavyzdį, todėl visad pabrėžia, kad nenori būti tokia ir nesupranta kaip galima tokiai būti... gal sutariam todėl, kad ją visad palaikau prieš jos anytą g.gif čia daug pamastymų iškylą... cool.gif bet ją suprantu, nes mano mamai taip pat su anyta nenuskilo... per tokius dalykus, jau pati su močiute gal kokius 5 metus nebendrauju, negaliu, neapsiverčia man viskas kaip su mano mama taip elgiasi unsure.gif O gal su sava būsima anyta sutariu, nes esam panašios...visi juokiasi, kad nėra net kalbos, kad pateisinu šios giminės moterų vardą blush2.gif Ir neretai mane einančią su anyta palaiko aplinkiniai jos dukra lotuliukas.gif jų akimis esam panačios.... cool.gif Tai va tokie mano ir išgyvenimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VGA @ 2012 03 26, 22:31)
Sakau tau labai nuosirdziai ir, deja, ish savo patirties rolleyes.gif

Va, kad vyras mane palaiko šiaip ir nuolat ją į vietą stato.. unsure.gif ir nors palaiko, vistiek kažkada iškyla konfliktėlis, nes žinau, kaip apskritai nepriklausomai nuo to pritari ar ne, nemalonu ir skaudu, kad tavo mylimam žmogui nepatinka tavo šeima, kad nenori su jais bendrauti.. patikėkite, tą puikiai suprantu, nes esu ir aš susidūrus.. vistiek juk kartais atgyja tas `savas kraujas`, šeimos neišsižadėsi, persiplėšti į dvi puses negali, o sutarti pasirodo jos irgi nenori.. beto pas jį to `mandagumo` pasirodo daugiau biggrin.gif aš nenoriu ir nevažiuoju, man nemalonu ir vsio, o va jam vistiek įsijungia tie `nu reikia...`, su tuo `iš mandagumo` jis oi kaip kenčia savo visą pamišusią giminėlę biggrin.gif
Ačiū 4u.gif

QUOTE(zaliaskare @ 2012 03 27, 08:07)
Aš kartais pagalvoju, nejaugi ir aš būsių kadanors tokia anyta blink.gif  nesuprantu kas toms moteriškėms susisuka galvose... doh.gif

Aš pradėjau irgi bijoti, kad tokia būsiu doh.gif na šiaip, profilaktiškai, nes juk negaliu garantuoti lotuliukas.gif ar laikysiu taip įsikabinus vaiką iki jų pensijos amžiaus ir cackinsiuosi utiutiu mažiuk mano lotuliukas.gif bet gal neturėčiau, nes turiu puikų pavyzdį tiek mamos (kaip leidžia vaikams užaugti ir supranta, kad jie užaugo, tapo savarankiški, o ne po sijonu bando laikyti), tiek kaip uošvienės (net kai turėjau draugą, kuris dėl rimtų priežasčių mano tėvams nepatiko ir jie priešinosi mūsų draugystei/gyvenimui, mama ir tai sukandusi dantis sugebėdavo su juo bendrauti gražiai ir paprastai, o visas pastabas ir nuostabas išsakydavo tik man vienai..).
Tau baltai pavydžiu 4u.gif būna visokių.. maniškė irgi pasakojo, kad jos anyta buvo bjauri ir ji tokia nebus, teisybė, ji anytos pričiūdų nekartoja, bet kitus daro, dar blogesnius biggrin.gif bet kuo toliau, tuo labiau imu tikėti, kad anytos tokios nepaleidžiančios perekšlės būna, jei nenusiseka jų santykiai su vyrais, nes žiūriu, kad maniškė su vyru gal ir nesipyksta, bet kažkokie šalti, jie net kartu nevalgo ir tv nežiūri, nu visur atskirai.. tai nenuostabu, kad jai dėmesio trūksta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 27, 09:56)
  maniškė su vyru gal ir nesipyksta, bet kažkokie šalti, jie net kartu nevalgo ir tv nežiūri, nu visur atskirai.. tai nenuostabu, kad jai dėmesio trūksta  unsure.gif


Mano tėvų santykius panašia linkme nuvedė nuolatinis anytos kišimasis į jau atskiros šeimos gyvenimą verysad.gif
Aš negaliu pakesti kaip mamytė skambina ir klausia: vaukeli, ar tu pavalgęs? vaikeli, ar tau baltiniai išlyginti? vaikeli, ar turi šampūno?.... čia prisakyt pavyzdžių galima daug... tikrai žinojau, kad turėdama vyrą, tai norėsiu, kad jis nebūtų įsikibęs mamytės sijono kraštą... Ir ka galvojat, kai susipažinau su savuoju, aš apakau blink.gif jam kepsniukai sudėti, pamarinuoti ir užšaldyti, visą kosmetiką perka mama, rūbus perka mama, dar didesnis smūgis buvo kai jis paskė, kad net neįsivaizduoja kokia jo apatinių išmera, nes jam juso perka mama blink.gif Nu joa.... pas mane to nebus schmoll.gif Susideliojau viską pagal save, gal kokius pusė metų dar anyta kišosi: ar mano sūnelis turi užtektinai kojinių, apatinių...?Buvo aiškiai pasakoma: TURI! cool.gif Ir dabar ji man pasako, kad ačiū tau, man nebereikia sukti galvos dėl tokiu dalykų, žinau, kad mnao vaikas visad pavalgęs ir viskuo aprūpintas 4u.gif
Atsakyti
Manau būna dvi rūšys anytų. Tos, kurios vistik pamato, kad jų marčia apvalgydina, apskalbia, aplygina, apiprausia. Ir tos, kurios tiesiog nenori to pamatyti. biggrin.gif o maniškė turėjo n progų pamatyti, dar kai negyvenome kartu, jis visada buvo pas mane laukiamas vakarienės, visada grįždavo išsipūtusiu pilvu ir sotus. Finansai pas mus `bendri` prasidėjo irgi anksti, nes tiesiog neskaičiuodavome `aš mokėjau tiek, tu tiek, aš mokėjau už tą, tai tu mokėk už tą`, savaitgaliais gyvendavo pas mane, dėl bendrų finansų aš ne vieną kartą ir žinodama, kad pavyzdžiui jam reikia paprastos kasdienės maikės, apatinių ar kojinių, tiesiog užklydusi ant kokios akcijos ar šiaip geros kainos, būtinai nupirkdavau ir dar pinigų iš jo neimdavau (nes viskas jau buvo bendra ir jis n kartų lygiai taip pat daug ką pirkdavo man). skalbimo klausimai man išvis įdomūs, tai jeigu skalbiu savo rūbus, tai jo ignoruoju ane? svao sudėjau, o tu kaip nori, skalbkis atskirai? šito nesuvokiu, nes maniškė ir su tokiais dar skambina `ar turi ką švaraus apsirengti, gal atvešk išskalbsiu`. lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 27, 21:56)
`ar turi ką švaraus apsirengti, gal atvešk išskalbsiu`.  lotuliukas.gif  doh.gif


Šitas pribaigė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Na dėl pavalgymo, ji pamatė, kad tikrai jos sūnų pamaitinu kai pradėjau pati gaminti atvažiavus pas ją pietus, važiuodama išsikepu pyragą ar tortuką, šventėm pradėjau neleisti vienai ruoštis, nes visai giminei amžiais turi stalus pataisyti... tai pastebėjau, kad kažkaip pradėjo mane vertint cool.gif
Bet gal tai priklauso, kad manasis yra vienturtis ir mano anyta labai dukros norėjo, bet jau taip susiklostė, kad neturi jos. Tai todėl ji su manim elgiasi taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaskare @ 2012 03 28, 11:23)
Šitas pribaigė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na dėl pavalgymo, ji pamatė, kad tikrai jos sūnų pamaitinu kai pradėjau pati gaminti atvažiavus pas ją pietus, važiuodama išsikepu pyragą ar tortuką, šventėm pradėjau neleisti vienai ruoštis, nes visai giminei amžiais turi stalus pataisyti... tai pastebėjau, kad kažkaip pradėjo mane vertint  cool.gif
Bet gal tai priklauso, kad manasis yra vienturtis ir mano anyta labai dukros norėjo, bet jau taip susiklostė, kad neturi jos. Tai todėl ji su manim elgiasi taip  smile.gif

Tai maniškė irgi nuolat mano receptų prašo, ir nuolat net jei pati nevažiuoju, tai `iš mandagumo` vietoje savęs bent jau pyragą savo keptą nusiunčiu biggrin.gif ir kai šventės, svečiai visada prašo pagalbos su maistu, nes tipo jai nelabai gaunasi, tipo pati save taip nuvertina, kad neva nieko nemoka. nu bet vistiek čia ne tas, kad va `aš nemoku, tai vyras alkanas`, o jos nenorėjimas paleisti tiesiog lenda g.gif juk akivaizdu, jeigu jos giminę apmaitinu, bet vyro kažkodėl turbūt ne g.gif
ale sunervavo, vėl trigrašį kiša g.gif buvo galimybė vyrui pasirinkti kitą darbą (visai ne jo sritis, daug sunkesnis, atsakingesnis ir vyrui `nepaliestas`, bet alga DVIGUBAI mažesnė), tai kažkaip normalu, kad nusprendėm atsisakyti, o ji ėmė putotis kaip čia taip, juk TOKS darbas.. nu blyn, ten bele popieriuke būtų parašyta, kad pvz direktorius, nors ir tegautum 800Lt.. nenormali ji man kazkokia, svarbu pasirodyti ir pasikelti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 28, 11:44)
Tai maniškė irgi nuolat mano receptų prašo, ir nuolat net jei pati nevažiuoju, tai `iš mandagumo` vietoje savęs bent jau pyragą savo keptą nusiunčiu  biggrin.gif  ir kai šventės, svečiai visada prašo pagalbos su maistu, nes tipo jai nelabai gaunasi, tipo pati save taip nuvertina, kad neva nieko nemoka. nu bet vistiek čia ne tas, kad va `aš nemoku, tai vyras alkanas`, o jos nenorėjimas paleisti tiesiog lenda  g.gif  juk akivaizdu, jeigu jos giminę apmaitinu, bet vyro kažkodėl turbūt ne  g.gif
ale sunervavo, vėl trigrašį kiša  g.gif buvo galimybė vyrui pasirinkti kitą darbą (visai ne jo sritis, daug sunkesnis, atsakingesnis ir vyrui `nepaliestas`, bet alga DVIGUBAI mažesnė), tai kažkaip normalu, kad nusprendėm atsisakyti, o ji ėmė putotis kaip čia taip, juk TOKS darbas.. nu blyn, ten bele popieriuke būtų parašyta, kad pvz direktorius, nors ir tegautum 800Lt.. nenormali ji man kazkokia, svarbu pasirodyti ir pasikelti  unsure.gif


Nu ir vel....Tai kuriu galu jai pasakojate viska,kad ir apie ta naujojo darbo pasiulyma? g.gif Nezinos apie pasiulyma-nebus komentaru,patys pasipasakojat-tai ir turit jos komentarus bei isvadas isklausyti,juk logiska... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2012 03 29, 09:37)
Nu ir vel....Tai kuriu galu jai pasakojate viska,kad ir apie ta naujojo darbo pasiulyma? g.gif Nezinos apie pasiulyma-nebus komentaru,patys pasipasakojat-tai ir turit jos komentarus bei isvadas isklausyti,juk logiska... ax.gif


Pritariu thumbup.gif Man irgi susidare ispudis, kad apie buurbuuli&jos antra puse anyta zino daugiau nei jie patys apie save, tarsi gyventu po tuo paciu stogu. Bet, kaip suprantu, taip juk nera????!!!! Tai gal tikrai bendraukit su ta PONIA abstrakčiau nesileidžiant į visas smulkmenas? wink.gif Ar čia tavo draugas kaip atversta knyga savo mamai? wink.gif Jei erzina jos kišimasis ir dirigavimas kiekvienu kvailu klausimu, akivaizdu, kad turite atsirinkti ką pasakoti ir kiek wink.gif
Atsakyti
Tai tokius dalykus tikrai papasakoja. Na čia maždaug išvis gaunasi, kad tada kaip reikia bendrauti NIEKO nepasakojant? Apie mane ką pasakotume jai neįdomu.. biggrin.gif net tai, kad vyras naktį į ligoninę išvežė. biggrin.gif o jeigu jis absoliučiai nieko nepasakos, tai kaip ir apie ką jie bendraus? Tokio lygio nepaskaojimų tai jau nepripažįstu, tada ką.. tėvai svetimi? ax.gif Man tai išvis ramu, ką ten jis bepasakotų jai, kai nevažiuoju ir to negirdžiu pati, bet kai šį kart` tiek `suėdė` jį ir jis toks grįžo namo visas tai.. unsure.gif
Atsakyti