Įkraunama...
Įkraunama...

Kodavimas kovoje su antsvoriu.

Skaičiau straipsnį apie kodavimą nuo antsvorio:
http://www.sekunde.l...=read&tid=21850
Gal kas bandėt ar girdėjote kokių tai išbandžiusių žmonių atsiliepimų?
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 05 20, 19:59)
Skaičiau straipsnį apie kodavimą nuo antsvorio:
http://www.sekunde.l...=read&tid=21850
Gal kas bandėt ar girdėjote kokių tai išbandžiusių žmonių atsiliepimų?



nemanau, kad tai protinga. pazistu tik bandziusius koduotis nuo alkoholio, bet tai nebuvo labai veiksminga, o kitiems ir visai neveiksminga. jei kalbeti apie norima sukelti neapykanta maistui, tai manau, kad labai pasiduodantiems itaigai zmonems, galima daeiti iki anoreksijos, mazakraujystes ir kitu panasiu ligu. be to, tame straipsnyje yra sakinukas, kuris mane labai suneramino: ten sakoma, kad suvalgius torto gabaleli, zmogus taip pradeda nerimauti ir blogai jaustis, kad neranda sau vietos. manau, kad silpnesniu nervu arba jautriems zmonems gali lengvai "pavaziuoti stogas", jei jie panikuos del kiekvieno praryto kasnio + gaus mazai naudingu organizmui medziagu, nes nevalgys +itampa matant maista ir, kaip jie raso, sleikstulys maisto atzvilgiu.... manu, kad neuzilgo teks eiti pas psichiatrus gydytis galvele, osvoris tada kris nuo depresijos ir baimes priepuoliu.
bet tai tik mano nuomone, nepagrista jokiais moksliniais tyrimais.
Atsakyti
sweikos,
na man tai juokinga kai zmones nebande ima tokia kategoriska nuomone reikst. kaip ten dainuoja vienoj dainoj- jei nebandei tai tylek, na gal per ziauriai pasakiau, bet musu visuomenej pilna labai protingu zmoniu...kurie nieko nebande, nieko nezino, bet tikri zinovai...nervas ima.
apie si metoda zinau ir girdejau labai gerai. mano mama dar pries 10 metu vaziavo i latvija koduotis. na budama tada 35 metu svere 90 kg.dietos jai nlb padejo, su drauge bande ivairiausius budus, atsikratyt antsvorio. nuvaziavo pas ta latviu koduotoja, pakalbejo ... ir viskas.o kalbejo apie maista, ir tikrai nieks nebando ikalbet kad maistas kazkas tokio, ko turetum vengti....paparasciausiai tau pasako kad turetum suvartot per diena tiek ir tiek maisto, net jei tau visai nesinori valgyt, turi pavalgyt, kad organizmas gautu visu medziagu reikalingu ir pan.... taigi.
ji grizo i lietuva ir sekmingai atsikrate 20kg.aisku, ne visu iskart ir ne staigiai, bet esme tame kad poveikis buvo.man atrodo kad tai pats lengviausias ir manau, pakankamai sveikas budas atsikratyt antsvorio. na lyginant su visokiu nezinomu preparatu naudojimu tai tikrai....
idomu kaip mano mamai sekas db. na kas kraujyje tas kraujyje, pabuvo ji kudute ir ieknute 7 metus, pakankamai daug, tiesa? dabar sveria 80 kilogramu, bande lida, kurios deka sveikata pasliji, o numesti 8 kg nustojus vartot ja greit priaugo, sake jei tik zinotu kur, butinai uzsikoduotu dar karta. nes tai ne tik estetikos bet ir sveikatos problema,..tad jei kas galit suteikt informacijos, prasau i az
Atsakyti
Manau, kad visi (bent jau legalūs...) preparatai paremti tik vienu veikimo būdu: placebo. Tiki, kad padės ir padeda (o jei nelabai tiki, tai nelabai ir padeda). O tie, kurie iš tiesų padeda svorio numesti, tai kenkia arba širdžiai, arba visus kepenis suėda. Žodžiu kodavimas niekuo ne kitoks - jei tiki, tai ir pavyksta.
Atsakyti
Sveikutes,pries daug metu i Kauna toks Soroka buvo atvaziaves,koduotinuo rukymo,nutukimo ir t.t. Tai as nuo nutukimo ejau koduotis liepe kazko isgert,pliaukstelejo per kakta ir dave dieta.sake butinai laikytis visko kas nurodyta.Tai numeciau 8kg,bet kai grizau prie savo valgymo ,tai viskas grizo su kaupu.Dar noriu pridurt ,kad turiu Paul Mackena saviitaigos dvd,kaip kontruoliuot apetita ,kaip ir kada ir kiek valgyt,ka noriu tuom pasakyt kad reikia paciam labai noret keist savo mitybos iprocius,kad stebuklu nera nei lieknejimo tabletese,nei kodavime,reik is esmes keisti mastyma kada ,kiek ir kokios vertes maista mes dedam sau i skrandi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saskia: 29 liepos 2008 - 23:39
QUOTE(liūtuke @ 2008 09 24, 19:50)
Labux, šaunuolė! geriausia proto dieta - galvok, ką dedi į burną biggrin.gif tik va galvoti sunkiai sekasi ir kaip matau ne man vienai.

koks bebutu kodavimas - tai laikina. pasamonej vistiek islieka visi poreikiai ir paskui zmogaus organizmas atsiima viska dvigubai.
kodavimas nuo antsvorio- tas pats kas nuo alkoholio
mano vienas kolega lab ai saunus siaip zmogus, tik turejo beda... alkoholis
ir kodavimas nera galo, nes tai laikina- kaip liga - reikia ne pasekmes o zidini salinti. taip kuri laika - pvz metus jis nei laso, bet likus iki pabaigos 3 men jis jau sdedamas svajoja kaip jis nusipirks alaus kaip sode... ir tik pasibaige kodas- viskas, uzgerimai kad i darba vos ateina, vel eina koduotis. uzburtas ratas.
tas pats ir su antsvoriu, jei nesusireguliuosi mitybos, mazai judesi, pasibaigus kodavimo laikui- organizmas ne tik atsiims viska prie ko buvo iprates bet ir pasiims atsargai.
Atsakyti
Nežinau kiek tų kodavimo būdų yra, bet aš vieną esu išbandžiusi.
Surinko žmonių grupę, susodino ratu ir pradėjo seansą. Mes sėdėjom klausėm ir kažką turėjom jausti.
Po seanso sakė palaukt, nevairuot iš karto, atsigaut.
Kadangi nieko nejaučiau, tai sėdau į mašiną, puikiausiai parvažiavau, pakeliui prisipirkau maisto ir sočiai pavalgiau.
O kaip pinigų į balą išmestų gailą, bet ką padarysi - pati kalta.

Taip kad mergaitės, neturėkit tuščių vilčių....
Yra vienintelė veiksminga dieta - "mažiau ėst"
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano viena bendradarbė prieš 5m. buvo užsikodavusi, tai jinai per kelis mėn. numetė 30kg. bet valgė kopūstų lapus (nes nieko nenorėjo) g.gif , net man keista.
aišku po to ataugo su kaupu.
Atsakyti
Geriausias kodavimasia - valia, bet iš kur jos gauti,a?
Atsakyti
o kaip vyksta kodavimas? bigsmile.gif
Atsakyti
Mane kodavo hihihi.gif Pries daug,daug metu,kai i Lietuva atvaziuodavo visokie apsisaukeliai is Rusijos.Nelabai jau pamenu kaip ten viskas vyko.I sale ileido po kelias aukas(daug musu ten storuliu buvo),susodino ratu,uz nugaros kazka pamakalavo,suveblejo ir paleido biggrin.gif .Vienintele salyga buvo nevalgyti 1 ar 2 paras nebepamenu.Daug vandens gerti.Vienu zodziu niekas manes ten neveike.Kadangi buvau nevalgius kazkiek laiko,tai savo valios pastangom ir toliau laikiaus dietos.Nesamone tas kodavimas.Juokas ima prisiminus.Pinigu kruva,sumokejau tada visa savo menesini atlyginima. Jau i kodavima vilciu tai nedekit. schmoll.gif
Atsakyti
Turiu viena video faila. Panasu i gipnoza. Labai atsipalaiduoja, graziai skamba ir "ikysa" tau i galva, kad maitintis reikia sveikai, kad pratimai kunui gerai. Jeigu tai pavadinti kodavimu, visai neblogas variantas. ax.gif
Atsakyti