Įkraunama...
Įkraunama...

Klasika ir provansas

QUOTE(Y2K @ 2016 10 26, 23:30)
drinks_cheers.gif gal išaugs…

is ko as turiu isaugti? klausimu? o kam yra skirtas sis forumas? ne zmonem isirenginejantiems namus? tada kam? keliom moteriskem kurios sedi sitam forume siaip sau nes pacios vis tiek geriau viska zino smile.gif tai kam tada cia isvis buti jei zinot ko norit, zinot kas praktiskiau, kas graziau ir t.t. Bet juk ne visi tai zino. 4u.gif Ne visi per savo gyvenima turi galimybe isirengti 5kis namus/butus ir t.t. Va ko jums cia truksta tai tolerancijos. Ir taip man sunku nuspresti, man dizainere pasake dek tokia lova jei telpa, o as dar 10 kartu matuoju, drauga pasikvieciu kad pamatuotu paziuretu, ivertintu ar tilps kaip atrodys ir t.t. smile.gif nes skubotas ir neapgalvotas sprendimas buto isirenginejime mano atveju dar ne karto nepasiteisino.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 27, 00:35)
ne tik del ju  smile.gif
Papildyta:

as esu vaikas? O jus i save paziurite? Jau kelis komentarus apejau, matau, kad bandote mane provokuoti ir saukiate sau demesio. Bet vis tiek, as parasau, jus atgal, as parasau-jus atgal. Jums ka sudetinga suvokti kad tai yra mano pirmi namai ir man kyla milijonas klausimu, paklausiu dizaineres, paklausiu vieno kito draugo, paklausiu supermamose. Susidelioju viska, pamedituoju ir nusprendziu. O kaip kitaip man nusprest jei ne per kitu zmoniu realia patirti.
Jei vel kibsite prie dizaineres as paskutini karta pakartosiu. Dizaineris kuris apstato namus nuo pradzios iki galo kainuoja daugiau nei 10 eur kw, cia nesvarbu kokia kvadratura. Tikiuosi supratote ka as noriu Jums pasakyti ir tema sita baigta.

tai kad jūs pati nebaigiate biggrin.gif turite tokia super duper dizainere, o va dėl grindjuosčių ir nesugeba patarti, o lendat į SM kur jums gi patarimų iš čia nereikia, tai nebeina suvesti galų, ar ta dizainerė nėra jau tokia super duper, ar visdėlto SM patarimai yra svarbūs biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 27, 09:38)
tai kad jūs pati nebaigiate biggrin.gif turite tokia super duper dizainere, o va dėl grindjuosčių ir nesugeba patarti, o lendat į SM kur jums gi patarimų iš čia nereikia, tai nebeina suvesti galų, ar ta dizainerė nėra jau tokia super duper, ar visdėlto SM patarimai yra svarbūs biggrin.gif  bigsmile.gif

o tai atsakykite man, kodel as negaliu klaust? Kur tai yra uzdrausta? Nes jums ar kazkam nepatinka? Nes jus galvote kad jei zmogus klausia apie tai kas ji neramina tai cia jau kiekviena sudniekis? As ir indus perku, sakutes, viska, apie tai as jusu neklausiu tai paikekite manimi, jausmas toks kad ne viena neisirenginjetoe namu nuo a iki z. Ir aisku kai as darau viska iskart o ne metus laiko vien planuoju virtuve tai atrodo, va ka tik klause apie tai o dbr apie ta, bet as tuo siuo metu gyvenu, iki nauju planuoju viska pasibaigti ir pamirst.
O dizianere sugeba bet noriu dar nuomoniu. Ne dizainerei girndis valyt poto o man 4u.gif aj bet jei gaila tai gaila, ka jau cia.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 27, 09:46)
o tai atsakykite man, kodel as negaliu klaust? Kur tai yra uzdrausta? Nes jums ar kazkam nepatinka? Nes jus galvote kad jei zmogus klausia apie tai kas ji neramina tai cia jau kiekviena sudniekis? As ir indus perku, sakutes, viska, apie tai as jusu neklausiu tai paikekite manimi, jausmas toks kad ne viena neisirenginjetoe namu nuo a iki z. Ir aisku kai as darau viska iskart o ne metus laiko vien planuoju virtuve tai atrodo, va ka tik klause apie tai o dbr apie ta, bet as tuo siuo metu gyvenu, iki nauju planuoju viska pasibaigti ir pamirst.
O dizianere sugeba bet noriu dar nuomoniu. Ne dizainerei girndis valyt poto o man  4u.gif aj bet jei gaila tai gaila, ka jau cia.

na taip pagal jus klausti bi tik klausti... anksčiau jums nuomonių nereikėjo biggrin.gif
o kas dėl remonto...jei reikia ir 5 metus žmonės namus įsirenginėja, ne visi ima paskolas bustui ir dar remontui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 27, 01:00)
is ko as turiu isaugti? klausimu? o kam yra skirtas sis forumas? ne zmonem isirenginejantiems namus? tada kam? keliom moteriskem kurios sedi sitam forume siaip sau nes pacios vis tiek geriau viska zino  smile.gif tai kam tada cia isvis buti jei zinot ko norit, zinot kas praktiskiau, kas graziau ir t.t. Bet juk ne visi tai zino.  4u.gif Ne visi per savo gyvenima turi galimybe isirengti 5kis namus/butus ir t.t. Va ko jums cia truksta tai tolerancijos. Ir taip man sunku nuspresti, man dizainere pasake dek tokia lova jei telpa, o as dar 10 kartu matuoju, drauga pasikvieciu kad pamatuotu paziuretu, ivertintu ar tilps kaip atrodys ir t.t.  smile.gif nes skubotas ir neapgalvotas sprendimas buto isirenginejime mano atveju dar ne karto nepasiteisino.

Iš vaikystės ir visus aplinkui užknisančios nesubrendėliškos pozicijos biggrin.gif
Gauni į savo klausimą krūvą atsakymų - reziumė aš pati su dizainere geriau žinau. Tai bl, ko klausi ir gaišini kitų laiką? Mums tai dzin, kokį te variant pasirinksi.
Gal ir būčiau pratylėjus, bet užpypino, kai virtuvės temoj puolei iš knopkės* tyčiotis, kuri su tamstele nei bendravo nei ką. Taip kad tolerancijos pačiai nepakenktų pasimokyti. Ir mandagumo. Nu bet gal ateis su amžium ir patirtim. Arba ne biggrin.gif


Psio šitos rietenos su klasikla nesuderinamos, tai arba baigiam, arba ignoruojam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 27 spalio 2016 - 09:10
QUOTE(Y2K @ 2016 10 27, 09:09)

Psio šitos rietenos su klasikla nesuderinamos, tai arba baigiam, arba ignoruojam

as prie 'ignoruojam'. nes gaisti laika atsakydamas, o plest sekanciu postu: ai, o man grazu kas nepraktiska. trolinimu tas reikalas vadinamas. o gal nepagarba kitam.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 10 27, 10:09)
Iš vaikystės ir visus aplinkui užknisančios nesubrendėliškos pozicijos biggrin.gif
Gauni į savo klausimą krūvą atsakymų - reziumė aš pati su dizainere geriau žinau. Tai bl, ko klausi ir gaišini kitų laiką? Mums tai dzin, kokį te variant pasirinksi.
Gal ir būčiau pratylėjus, bet užpypino, kai virtuvės temoj puolei iš knopkės* tyčiotis, kuri su tamstele nei bendravo nei ką. Taip kad tolerancijos pačiai nepakenktų pasimokyti. Ir mandagumo. Nu bet gal ateis su amžium ir patirtim. Arba ne biggrin.gif
Psio šitos rietenos su klasikla nesuderinamos, tai arba baigiam, arba ignoruojam

tai va kad knopke su kiekvienu cm ejo i sm tai normalu o as matai paklausiu del grindjuosciu, paklausiau del kriaukles tai jau vsio, negali apsispresti del sud.niekiu biggrin.gif kazkokie dvigubi standartai pas jus.
zodziu baigiam, neidomu man cia visai. Del grindjuosciu pozicija supratau, daugiau is jusu man nieko nereikia 4u.gif
Atsakyti
O, kokios aistros tomato.gif tomato.gif tomato.gif cia verda lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mielos ponios, gal geriau grįžkite prie temos ir aptarkite naujausias klasikinio interjero tendencijas biggrin.gif

http://bustas.lrytas...61026222639.htm


Atsakyti
y2k, o jūs apie romanečių variantą nesvarstėte? ar tiesiog iš principo jos nepatinka?
dabar visokių yra, galima pasisiūt dvigubas, kad nusileistų atskirai dieninė ir atskirai naktinė, galima net su distanciniu valdomas pasidaryt.
Man žaliuzės nelabai jaukiai atrodo, gal kitaip būtų jei gyventue kokios Ispanijoj, bet čia norisi kažko jaukesnio, minkštesnio ;)
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 10 27, 10:56)


Svarstau visus variantus, nieko prieš romanetės, ypač apdribusias, neturiu smile.gif Jau turėjau sąmatą karnizams, bet atidėjau, nes jaučiau, kad kažkas nelimpa. Papildomas impulsas buvo bendravimas su mamagabi, tada užsakiau virtuvę, tai galutinai susidėlios, kai virtuvė bus vietoj. O dabar pats laikas susirankiot idėjas smile.gif
Apie dvigubas nežinojau, mačiau pvz tik dieninio skurliuko, prisiūto prie naktinės. Galit gal nuorodą į tokios dvigubos.  4u.gif  Su romanetėm tokia bėda, kad jos virš lango nišos labiau montuojamos, giliai nišoj gal vaizdas nelabai.

Dėl Ispanijos yra racijos, nes tie langai į šiaurę, bet persikinis saulės apšviestas namas priešais biškį pietų kolorito priduoda biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(myliulietu @ 2016 10 27, 10:45)
Mielos ponios, gal geriau grįžkite prie temos ir aptarkite naujausias klasikinio interjero tendencijas biggrin.gif

http://bustas.lrytas...61026222639.htm


Va kas man ten patiko ir organiškai įsipaišo, tai grindų plytelės virtuvėj. O šiaip tai neaišku, ar nuotraukos tokios prastos, ar realiai balaganas.
Kažkuo susišaukia su Pužausko interjerais, bet ten matosi menas, o čia tai nžn kas.
https://www.facebook...9111645/photos/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 27 spalio 2016 - 10:48
man į lango nišą montuojamos gal nelabai...
pas jus montuočiau virš lango, austrijietę arba romanetę, kad sienos metu galima būtų ją visą pakelt ir palikt atvirą langą,
dėl dvigubų romanečių reikia paieškot kur buvau mačius, parašysiu kai vėl rasiu
user posted image
Atsakyti