Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 36

QUOTE(*magnifique* @ 2017 02 24, 19:15)
Ar yra pas ka nors, kad praejus tik pusmeciui nuo laminato paklojimo jis vaikstant vietomis sutraska? KaI kodel??

ne, niekas netraska smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ptashka @ 2017 02 24, 18:34)
Niekaip neįsivaizduoju kaip...  Pas mane amžinai niekas netelpa.

Gal netaupiau dedat. As net galiu pavardinti:
Cargo:pirma lentyna kempineles, fairy, ranksluostukas.
Antra lentyna valymo priemones ir indaploves druska.
Tada spintele virs saldytuvo: sulciaspaude, kokteiline, pora stiklainiu, pora sampes buteliu.
Tada dvi virsutines spinteles kur perskirtos: vienoj lekstes ir dubeneliai, apacioj dziovykla.
Kitoj puodukai, stiklines, apacioj dziovykla.
Virsuj dvi spintos tai ten ideta grazi tortine, pora alaus bokalu, tauriu deze. Is esmes ten tuscia.
Toliau dar turiu spintele tokia mini virs gartraukio tai ten indaploves tabletes idetos, irgi sluostes kazkokios, orkaites valiklis kuris netilpes i Cargo ir visokiu instrukciju kruvos. Siaip reiketu persitvarkyt, manau ir i Cargo tilptu.
Dar dvi lentynos virsuje kur perskirtos: vienoj kruopos, makaronai, kava. Kitoje apacioje prieskoniai, arbatos, alyvuogiu aliejus, balzamiko actas, padekliukai.
Virsuj spintele tuscia.
Apacioje: po orkaite stalcius ten skardos ir kepimo popierius, folija.
Trys stalciai: vienas irankiam, kitame puodai, kepimo indai, blendelis, pora lenteliu, virtuves ranksluosciai, siuksliu maisai.
Paskutiniame stalciuje daug visokiu dubeneliu nes mama mano tuperware fane tai pas mane turbut puse ju asortimento biggrin.gif
Tai dar drasiai galeciau ir kombaina kazkur ikisti ir dar nzn, pora servizu tikrai rasciau kur sudeti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2017 02 24, 20:38)
Jeigu norite minkstasuolio tiksliai pagal savo matmenis ir kad dar ten daiktadeze po uzpakaliu gautusi, tai toki jau tektu gamintis, o visokiu kitokiu keistenybiu galima rasti slebiu.lt smile.gif

Jus pirma atimkite is virtuves ilgio tuos 80cm ir tada deliokites virtuve is naujo, turedama tik tiek kiek yra, ir daugiau buti negali, o ne atvirksciai, nes dabar isikabinote i ta darbastali ir nematote daugiau potencialo biggrin.gif
Jusu atveju, darbastalio galite islosti atsisakant aukstos spintos su orkaite, ja perkeliant zemiau ar dar kur nors - va jums ir laisvi 60cm darbastalio, jei jauciate milziniska jo trukuma smile.gif
Geriau tureti metra patogaus darbastalio teisingoje vietoje, nei pvz. tureti tris darbastalio gabaliukus po 60cm...


Ne tai, kad isikabinau, bet garsiai mąstau apie prioritetus smile.gif tarkim gaminu aš tikrai labai daug, tai dabar turedama nepilną metrą darbastalio spjaudausi smile.gif ypač, kai noriu kokių koldūnų prilipdyti. Tas pats ir su orkaite: ja naudojuosi beveik kasdien, o pasėdėt ant minkštasuolio tektų gal kartą į savaitę smile.gif nors ką aš žinau, gal kai būtų, tai ir naudociau. Bandau prisiminti, kiek sedimom vietom naudojomes gyvendami bute.

Bet aš būtinai šitą variantą persibraizysiu, nes reikia rimtai jį apsvarstyti. Ir pažiūrėti, kiek kainuotų tokie baldai, nes su lietuviškom remontiniu paslaugų kainom tai...
Papildyta:
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 02 24, 20:56)
ne, niekas netraska  smile.gif
Papildyta:

Tada dvi virsutines spinteles kur perskirtos: vienoj lekstes ir dubeneliai, apacioj dziovykla.
Kitoj puodukai, stiklines, apacioj dziovykla.
.
Dar dvi lentynos virsuje kur perskirtos: vienoj kruopos, makaronai, kava. Kitoje apacioje prieskoniai, arbatos, alyvuogiu aliejus, balzamiko actas, padekliukai.

Trys stalciai: vienas irankiam, kitame puodai, kepimo indai,


Aš tuos pirmus išvardintus labiau norėčiau laikyti stalčiuose, nes dabar lėkštės spintelėje, tai labai nepatogu. Tas pats su puodeliais ir ypač kruopomis smile.gif bet čia turbūt kaip kas pripratęs.

Man turbūt pradėti virtuvės planavimą reikėtų nuo to, kad pusę savo skardų, formyciu ir formeliu prasimesti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2017 02 24, 21:29)
Aš tuos pirmus išvardintus labiau norėčiau laikyti stalčiuose, nes dabar lėkštės spintelėje, tai labai nepatogu. Tas pats su puodeliais ir ypač kruopomis smile.gif bet čia turbūt kaip kas pripratęs.

Man turbūt pradėti virtuvės planavimą reikėtų nuo to, kad pusę savo skardų, formyciu ir formeliu prasimesti biggrin.gif

Tada reikia arba dvigubu stalciu bet ir tai ten neprirausi bele kiek nes nelaikys smile.gif arba skirtuku. Pas mane tiesiog per maza virtuve biggrin.gif
Atsakyti
Pabandziau pasibraizyti dar toki varianta. Man biski nelabai patinka tas koridorius gavesis mastau.gif Ir nelabai patinka, kad kriaukle dabar taip arti didziojo bloko.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2017 02 25, 17:54)
Pabandziau pasibraizyti dar toki varianta. Man biski nelabai patinka tas koridorius gavesis  mastau.gif  Ir nelabai patinka, kad kriaukle dabar taip arti didziojo bloko.


Žiauru smile.gif Kaip visgi Jus nemylite savęs ir negirdite/neįsiklausote kas Jums siūloma, tarsi užblokuota sąmonė mirksiukas.gif
Jūs verčiau ir toliau su kiekvienu puodu, puoduku, lekstute ar peiliu lakstysite i kita kambarį ir dar laipteliais!!!, nei pasidarysite patogią valgymo zoną čia pat - po ranka...su maistu... žmonėmis...bendravimu...

Savanorikškai renkatės gyventi kaip viduramžiais - kai tarnaitės lakstė su padėklais biggrin.gif
Dar paklausiu - Jus gyvenate keliese? Jei ne viena, tai ar Jūs aptarnaujate šeimyną, kuri sėdi ir laukia už sienos, kada Jūs viską pateiksite ar lakstote laipteliais iš virtuvės i kitą kambarį pirmyn atgal VISI? bigsmile.gif
Galite neatsakyti - čia retoriniai klausimai... Gal susiprasite kaip iš šono atrodo Jūsų gyvenimas XXI amžiuje... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2017 02 26, 13:53)
Žiauru smile.gif Kaip visgi Jus nemylite savęs ir negirdite/neįsiklausote kas Jums siūloma, tarsi užblokuota sąmonė mirksiukas.gif
Jūs verčiau ir toliau su kiekvienu puodu, puoduku, lekstute ar peiliu lakstysite i kita kambarį ir dar laipteliais!!!, nei pasidarysite patogią valgymo zoną čia pat - po ranka...su maistu... žmonėmis...bendravimu...

Savanorikškai renkatės gyventi kaip viduramžiais - kai tarnaitės lakstė su padėklais biggrin.gif
Dar paklausiu - Jus gyvenate keliese? Jei ne viena, tai ar Jūs aptarnaujate šeimyną, kuri sėdi ir laukia už sienos, kada Jūs viską pateiksite ar lakstote laipteliais iš virtuvės i kitą kambarį pirmyn atgal VISI? bigsmile.gif
Galite neatsakyti - čia retoriniai klausimai... Gal susiprasite kaip iš šono atrodo Jūsų gyvenimas XXI amžiuje... mirksiukas.gif


Šiaip aš nepavazidavau plane sėdėjimo vietų, nes toje programoje jų nėra. Bet antru atveju viena vieta būtų nišoje. Palei langą ar verta daryti nežinau, nes nesu tikra ar taip patogu, juk nesiremsi į lang sėdėdamas? Daryti viena priešais kitą? Ten plotis apie 1,80,tai irgi nepatogu man atrodo, nepasieksi stalo valgant. Todėl palikau vietos ten, su mintimi, kad galima būtų dėti daiktadeze, ant sienos padaryti paminkstijimus sedejimui, statyti stalą ir vieną pufa.

Klausimai gal ir retoriniai, bet atsakymus aš į juos turiu. Taip, valgom kitam kambaryje jau 6i metai. Su padėklai nelakstom.
Atsakyti
Sveiki, bandau susidelioti virtuvę, patirties visai neturiu. Į stalo spalva prašau nekreipti dėmesio, programėlėje kitokios spalvos nebuvo. Laukių komentarų. ax.gif http://imageshack.us...ta.simkuviene.1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatacka5: 28 vasario 2017 - 09:39
Labutis, ieškodama virtuvės idėjų internete radau SM temą smile.gif Pasirodo sunkus darbas gražiai ir funkcionaliai išsidėlioti virtuvės zoną... Eisiu paskaitysiu ką kitos mamos diskutuoja ir vėliau įkelsiu mūsų apmąstymus smile.gif Gal sulauksiu praktinių patarimų ir pasiūlymu!
Atsakyti
Laba diena, senai besilankiau, bet darbai, namai, ligos padarė savo, dabar grįžtu 4u.gif mergaitės, laukiu komentarų 4u.gif pabraižė meistriukas ką keisti vietomis, ka naikinti ir laukiu visų pasiūlymų 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Šokolade, kas man iš pirmo žvilgsnio krenta į akis, tai indaplovės ir šaldytuvo vietos. Indaplovę dėčiau plautuvės kairėj bloke, o šaldytuvą keisčiau vietomis su orkaitės spinta. Jeigu norit plautuvės su padėklu, jį sukčiau į kampą, o ne link kaitlentės.

Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2017 03 02, 15:11)
<p>Šokolade, kas man iš pirmo žvilgsnio krenta į akis, tai indaplovės ir šaldytuvo vietos. Indaplovę dėčiau plautuvės kairėj bloke, o šaldytuvą keisčiau vietomis su orkaitės spinta. Jeigu norit plautuvės su padėklu, jį sukčiau į kampą, o ne link kaitlentės.</p>

indaploves vieta iš tikrųjų ir buvo/yra numatyta po kaire plautuves puse 4u.gif šaldytuvas nebus įmontuojamas, tai galvoju, kad negadinti vaizdo iš svetaines (iš jos matysis orkaites ir vienos spinteles dalis) grūsti jį ten 4u.gif o orkaites laidus tereiktų tik minimaliai pakoreaguoti, aišku, prie didelio noro būtų galima ir į šaldytuvo vietą orkaitės laidus nutęsti rolleyes.gif
dabar galvoju gal plautuvę iš vis i kampą kišti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2017 03 02, 14:50)
Laba diena, senai besilankiau, bet darbai, namai, ligos padarė savo, dabar grįžtu 4u.gif mergaitės, laukiu komentarų 4u.gif pabraižė meistriukas ką keisti vietomis, ka naikinti ir laukiu visų pasiūlymų 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

as indaplove deciau prie saldytuvo, tuomet kriaukle, o ten kur dabar kriaukle - stalciai lekstem. pas mane panasiai, veidrodinis variantas - patogu. atsidarai indaplove, stalcius, tarp ju atsistoji ir krauni, krauni biggrin.gif

O kaitlente stumciau per viena arciau lango. toliau puodu, bliudu, kombainu pasidejimui stalciai. darbinio pavirsiaus turetu uztekti tarp kriaukles ir kaitlentes.
Siaip pries darant pasiplanuokit ka konkreciai ir kur desit. Ir ar bus patogu is tos vietos pasiiminet.
Pzv as kampinej spintelej laikau vyno ir sampano atsargas, miltus, alieju, bulves, svogunus, o giliau sugrusti termosai ir dar kazkas nenaudojamo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žu žu: 02 kovo 2017 - 15:17