Įkraunama...
Įkraunama...

Bide, klozetai

Atrodo įeina į madą voniose ar tualetuose statyti bide - net nežinau ar teisingai rašau tą žodį. Tai va, o kokia jūsų nuomonė - ar jis reikalingas? Aš kol kas neįsivaizduoju ką aš su juo galėčiau veikti blush2.gif - tik papildomas daiktas plovimui namuose... Kaip iki šiol be jo apsiejau tai ir dabar, juk yra kriauklė, vonia...
Ir kažin ar galima jį naudoti kaip alternatyvą tualetui (mažam reikalui:) nu tipo vaikams?
Atsakyti
Kol neturejau tokio daikto as irgi tai masciau, o dabar nezinau kai issiversciau be jos thumbup.gif .
Mazoji kol kas kriaukliu nepasiekia doh.gif , o prie bide sekmingai be niekeno pagalbos nusiprausia, paciai tomis dienomis, kelis kartus per diena nusiprausi, i dusa juk nelisi, kojom praisti, vel gi laaabai patogu.....................
Atsakyti
na as jo tikrai nestatyciau. Man butu gaila vonio erdves. O apseiti manau imanoma. Manau jis reikalingas ligoninese, ar slaugos namuose. tongue.gif

O gal as klystu ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2005 03 21, 09:29)
na as jo tikrai nestatyciau. Man butu gaila vonio erdves. O apseiti manau imanoma. Manau jis reikalingas ligoninese, ar slaugos namuose. tongue.gif

O gal as klystu ? blink.gif

Na jeigu yra duso kabina tada taip bide tik vieta uzimtu, bet jeigu tik vonia tada nesutinku schmoll.gif
Atsakyti
tureciau vietos tikrai bide yra fantastinis dalykas. "Tomis" dienomis, ir ne tik. Kai reik dazniau apsiprausti joks dusas neatstos, nes tada ir kojas suslampi o cia tik ten kur reikia.
Atsakyti
100% uz bide !!!
Atsakyti
Bide fainas dalykas, o jei nera vietos vonioj ar tualete, yra tokia alternatyva: tualete irengiama maza kriauklyte ir vandens maisytuvas su duseliu, sedi ant klozeto ir apsiprausi, tas duselis prijungtas prie kriauklytes pasikabina ant sienos, labai patogus dalykas ir vietos neuzima thumbup.gif
Atsakyti
manau, reikia, ypač auginančioms mergaites- tai būdas nesudėtingai išmokyti taisyklingos asmens higienos. Mamoms, išaugusioms sovietinės statybos mažabučiuose, kur bide skambėjo taip pat nesuprantamai, kaip ir buduaras, nieko nereiškia ir kojas nusiplaut, susikėlus jas į kriauklę. Kaip sakoma, gol' na vydumku chitra... Bet bide patogiau smile.gif Beje, jei ploto l. mažai,tai būna spec. dušiukai, jungiami prie unitazo-tam pačiam tikslui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reviv @ 2005 03 21, 12:45)
Bide fainas dalykas, o jei nera vietos vonioj ar tualete, yra tokia alternatyva: tualete irengiama maza kriauklyte ir vandens maisytuvas su duseliu, sedi ant klozeto ir apsiprausi, tas duselis prijungtas prie kriauklytes pasikabina ant sienos, labai patogus dalykas ir vietos neuzima thumbup.gif

toki dusiuka turim. super. thumbup.gif po gimdymo labai naudojausi apsiprausimams, tai atskiro kaip ir nepasigedau.
Atsakyti
jei yra kur statyti, bide vonios kambaryje butinas, ypac jai tuose namuose yra moteriskos lyties atstoviu
Atsakyti
Kai aš augau, mūsų vonioje buvo bide. Darant paskutinįjį remontą tualete įtaisyta kriauklytė, o bide buvo išmontuota ir iki šiol jos nepasigendama.
Vietos vonioje nėra daug ir dabar bide vietoje įmontuota skalbinių dėžė.
Atsakyti
kol neturėjom tokio daikto-atrodo ir nereikėjo, bet dabar neįsivaizduojam gyvenimo be jo-mažasis ten prausiasi rankas ir veiduką, nes kitur nepasiekia. Didysis -8,5m savarankiškai savo peliuką ir užpakalį išsiprausia, kojas. Mes su vyru irgi ir uodegom ir kojom naudojam thumbup.gif O valymas jo visai nesunkus-kur kas daugiau šveitimo šiaip kriauklę išvalyti, nei tą bide. Jei tik yra galimybė jį pasistatyt-aš balsuoju už wink.gif
Atsakyti