Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios grindų dangos - 3

Sveikos mamos visažinės, prašau pagelbėkit,gal kuri žino kaip vadinasi ši laminato spalva??
Laabai noriu tokio švisaus natūraliai siek tiek balinto ąžuolo spalvos laminato,nu nesiseka man jo surasti parduotuvėje.prie ryškaus apšvietimo parduotuvėje daznai iškreipiama tikroji spalva,tad gal kuri tokį pirkot ir žinot kodą,būčiau be galo dėkinga.
https://www.aruodas....ikus-1-2091243/
Įkeliu nuorodą,radau internete,čia labiausiai atspindi mano norimų grindų spalva ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Kokias grindis klojate balkonuose? Kol kas nieko matytas variantas yra tik "ikejine" grindu danga.. plyteliu nenoriu..gal dar kazka galite rekomenduoti?
Atsakyti
linoleumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2017 03 13, 12:38)
linoleumas smile.gif

Neee unsure.gif
O gal kas turite susideje RUNNEN ikejine grindu danga?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *magnifique*: 13 kovo 2017 - 15:38
Sveiki. Pradejome remontus bute, prieš griaunant sienas turejom sumanyma kloti laminata ant senu grindu, deje meistrai apziureje nusprende kad grindys savo amziu jau atitarnavo.. doh.gif cry.gif
Siulo lupti senas, siltinti, betonuoti ir tada kloti pasirinktas grindis.. unsure.gif kaina betonavomo su apsiltinimu +-800€. blink.gif + betonas dzius tikrai ilgiau nei menesi, (skaičiau, kad net iki 3men uztrunka blink.gif) nu netinka man šitas variantas negaliu.. verysad.gif
Kokiu kitu variantu dar buna?
Galvoju apie medines grindis?gal kas neseniai dejot kokios kainytes lentu (balkius gauciau )
O gal dar yra koks stebuklingas variantas kuris man dar nezinomas. verysad.gif
Patarkit prasau kaip bute (virsutinis aukstas) lyginot grindis..?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shylm: 20 balandžio 2017 - 03:43
QUOTE(shylm @ 2017 04 20, 03:41)
Sveiki. Pradejome remontus bute, prieš griaunant sienas turejom sumanyma kloti laminata ant senu grindu, deje meistrai apziureje nusprende kad grindys savo amziu jau atitarnavo..  doh.gif  cry.gif
Siulo lupti senas, siltinti, betonuoti ir tada kloti pasirinktas grindis.. unsure.gif  kaina betonavomo su apsiltinimu +-800€.  blink.gif + betonas dzius tikrai ilgiau nei menesi, (skaičiau, kad net iki 3men uztrunka  blink.gif)  nu netinka man šitas variantas negaliu.. verysad.gif
Kokiu kitu variantu dar buna?
Galvoju apie medines grindis?gal kas neseniai dejot kokios kainytes lentu (balkius gauciau )
O gal dar yra koks stebuklingas variantas kuris man dar nezinomas.  verysad.gif 
Patarkit prasau kaip bute (virsutinis aukstas) lyginot grindis..?

Betonavimas yra paprasčiausias būdas statybininkams pasiekti gerą rezultatą. Tik gaila kad laiko užima. Ir ant betono išklotos grindys yra malonesnės, nes netreška, nejuda, nesiūbuoja.
Visada lieka ir senasis variantas, kloti juodgrindes ant balkių. Dažnai dabar naudojamos ne lentos, bet OSB nes taip lengviau isgauti lygų paviršių. O vėliau paklotas ir laminatas ar kita danga.
Beje. Betonas labai daug sveria. Jeigu reikia storo sluoksnio, tai atsargiai. Ypač senos statybos namuose. Jeigu visi taip išsibetonuotų, galima tikėtis įvairių, net ir blogų, scenarijų. Kai buvo statomi šie namai, tokie sprendimai nebuvo apskaičiuoti smile.gif

Edvinas
Atsakyti

aš irgi apie plokštę norėjau rašyt, tik nedetalizuodama kokia, nes nenusimanau.

Lentos gražu, bet yra tikimybė, jog traškės, girgždės. 

Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2017 04 21, 12:32)
<p>aš irgi apie plokštę norėjau rašyt, tik nedetalizuodama kokia, nes nenusimanau.</p><p>Lentos gražu, bet yra tikimybė, jog traškės, girgždės. </p><p></p>


O po plokste tas pats islyginamasis variantas kaip ir po lentom kiek supratau is ankstesnio komentaro?
Na ziuresiu koki as laminata nusiziuresiu.. Bet kazko as vistiek prie mediniu labiau.. . O jei dar pavyktų gražiai jas pabalinti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shylm @ 2017 04 21, 22:14)
O po plokste tas pats islyginamasis variantas kaip ir po lentom kiek supratau is ankstesnio komentaro?
  Na ziuresiu koki as  laminata nusiziuresiu.. Bet kazko as vistiek prie mediniu labiau.. . O jei dar pavyktų gražiai jas pabalinti  wub.gif

Laminatas gerai, jeigu ieškoma pigaus ir gan atsparaus sprendimo.

Medinis paviršius yra gerokai malonesnis, tikrąją to žodžio prasme šiltesnis, jeigu nėra grindinio šildymo (vaikštant basomis). Tai pačiai medienai (rūšiai, tekstūrai) galima rinktis daug skirtingos spalvos alyvų. Tačiau kaina gerokai skiriasi smile.gif

Jeigu rinkčiausi sau, tai tik medines grindis, gerokai jaukiau.
Atsakyti
Dekui kad pagelbejot svarstymo metu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shylm: 23 balandžio 2017 - 21:33
QUOTE(shylm @ 2017 04 23, 22:19)
Jau nuspresta, bus medis, meistrai ne itin apsidziauge, nes labiau teks pasaugoti jei prireiks dar kokias kopecias panaudot po grindu sudejimo.
Domejausi, kad vis populiareja aliejavimas.  rolleyes.gif Kam teko aliejuoti butent grindis, as nesigailite pasirinke sita grindu uzbaigimo buda? Ar vis tik geriau lakuotumet? Gal kasnors gali patarti ka butent rinktis (kokios firmos alieju) norint isgauti gražu balinto medzio efekta? unsure.gif


Mums dažnai tenka susidurti su Monocoat alyva. Grindininkai deda į šią alyvą dar papildomai stipriklį, o mes baldams priklausomai nuo naudojimo paskirties, kartais tik alyva, kartais alyva + stipriklis. Interjere galima išgauti gerų estetinių rezultatų, nes grindų dangos spalva ir faktūra sutampa su baldais, sienelėmis ar kt. objektais.
Atsakyti
aš su klausimu, kas namuose turite šildomas grindis ir gal kad dėjote parketlentes? ar praeina šiluma normaliai?
Atsakyti