Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės dizainas, stilius, spalvos

Tema ne apie spintelių pločius ir aukščius, stalčių skaičių, stalviršio kainas ir išdėstymo niuansus - tokia jau egzistuoja, "Kuriame virtuvę". Tema apie labiau estetinę pusę, virtuvės stilių ir dizainą.


Dedame nuorodas, nuotraukas, dalinamės mintimis, idėjomis, inspiracijomis 4u.gif


Iškilo perspektyva keisti virtuvės baldus. Norėtųsi kažko šviesaus, lengvo, jaukaus, ne pernelyg modernaus, ne griežto ar kategoriškai minimalistiško, bet ir ne grubiai kaimiško. O gal - su netikėtais spalviniais akcentais, kitais sprendimais. Ilgesnė mūsų virtuvės zonos siena turi langą, beveik per visą jos ilgį - norisi gražiai išpsręsti šį aspektą, gal kokia ne visai "virtuvine" komoda po langu, ar kaip kitaip...Taip pat norisi, kad virtuvė gražiai pereitų į svetainės zoną (jos neatskirtos), kad buitiniai elementai būtų ne tokie akivaizdūs, atviri. Taigi - ieškau, žiūrinėju foto, kol kas nieko sau tinkančio nerandu...Patinka sandinaviškas stilius, bet baltos spalvos nenoriu...Mėgstam natūralias meždiagas, nemėgstam faneruočių ir plastiko, bet visiška klasika - ne prie širdies.. Paprastumas - gėris. Gal kas mestels idėjų?

Kol kas man patio šis tinklapis, daug stilių, formų, sprendimų - gal kažkas ras sau tinkantį variantą:

http://www.housetoho...k/kitchen-ideas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 18 rugpjūčio 2013 - 17:58
Nuostabi tema smile.gif pati virtuvės ieškausi nuo statybų pradžios, o tai jau yra apie pusė metų doh.gif žodžiu, gali būti, kad už poros mėnesių jau reiks būt visiškai apsisprendus, o aš dar vis blaškausi, kaip ir temos autorė. Mano pačios tikslas, kuriant savo interjerą, yra originalumas. Na nepykit visos rudos ir baltos spalvų derinio mylėtojos - tai žudo gun_bandana.gif kiek dabar vaikščiojau pas draugus ir pažįstamus ir svečius, visų kaip vienas interjeras: šviesios grindys, baltos arba dramblio kaulo sienos su akcentiniais tapetais, tamsūs baldai, rudos odos sofa ir balta virtuvė. Peržvelgus interjerų puslapius - situacija ta pati doh.gif tai va, visa šita mano ilga prakalba vedė į tai, kad realybėj pamačius ikea virtuves įsimylėjau iki ausų wub.gif jos tikrai yra kitokios, turinčios kažką tokio, kas traukia būti šalia, tarsi nesinori nueiti.. žodžiu, siūlau nuvaryt į ikea ir pamatyti jų virtuves realybėj, manau tikrai patiks, o jei visgi ne, tai bent dėl išdėstymo spintelių idėjų pasisemsit 4u.gif p.s. labiausiai patiko pilkšvai mėlynos spalvos virtuvė, gyvenime nesvarsčiau apie tokią, bet realybėj pamačius likau visiškai sužavėta wub.gif

turiu vieną kl, gal kas turit plytų sieną tarp virtuvės spintelių. Kaip su valymu?
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2013 08 18, 19:20)
visų kaip vienas interjeras: šviesios grindys, baltos arba dramblio kaulo sienos su akcentiniais tapetais, tamsūs baldai, rudos odos sofa ir balta virtuvė.


Toks? smile.gif


user posted image


Svarsčiau ir pora akcentų susidėliojo - reikėtų virtuvės iš medžio arba mediniais paviršiais, U formos, o po ilguoju langu daryti kažką panašaus į tai (šioje foto ir aukštis iki lango nuo spintelės pamnašus į mūsų) :

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 18 rugpjūčio 2013 - 23:26
taip, tiksliai toks lotuliukas.gif o antra foto jau įdomiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Man ši virtuvė irgi patiko, vien tik jos spalva ką reiškia wub.gif tik pas mane tokios sienos bus virtuvėje, tai jau virtuvės spintelių, nori nenori, reikia baltų mirksiukas.gif ir pakabinamų nebus, tik bus apatinės. Tai irgi galvos skausmas doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 19 rugpjūčio 2013 - 07:03
Čia Ikėjos? Gražu.

Aš tai susinervinau...Pabraižė vakar vyras, kaip turėtų atrodyti mūsų būsima virtuvė. Susidėlioti, kur kas bus - užėmė dešimt minučių, bo pas mus daug kas riboja, tarkim, kriauklė gali būti tik ten, viryklė - tik ten, šaldytuvas igi turi vienintelę vietą. Gavosi toks...gargaras, man negražu sad.gif

O tai, kas gražu, vyras sako - bus nepatogu, sako, į tą komodą (kurios pavyzdį įkėliau šioje temoje) patogiai nieko nesusidėsi, vietos bus per mažai virtuviniams rakandams ir kt.


Jei virtuvė būtų atskira, nesukčiau galvos, titų, matyt, bet kokios spintelės, svarbu talpu ir patogu. O dabar, kai virtuvė - vos ne svetainės akcentas, norisi ir to grožio, tam tikro išskirtinumo..bet va, kaip viską suderint? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
turiu ir aš tokį galvaskausmį-virtuvės "išvaizda". Niekas daugiau nerūpi tik kaip atrodys mano virtuvė biggrin.gif

Man, tiesa pasakius, labiausiai prie širdies tos nuobodžios biggrin.gif baltos/rudos virtuvės. O jei dar baldai iš medžio wub.gif dabar turiu šokoladinę/raudoną virtuvę, tai ačiū, nebenoriu. Baldai iš tos populiarios plokštės:sunku valyti, nes grublėtas paviršius, stalviršis nuo karšto vietomis pabalo. Aišku, nėra ko dėti karšto dangčio ir pan., bet kartais gaunasi "netyčia", tai rankas degina ar ką.
Atsakyti
QUOTE(mamučiukas @ 2013 08 19, 08:00)
Sveikos 4u.gif 
Man ši virtuvė irgi patiko, vien tik jos spalva ką reiškia wub.gif

man ši irgi graži, išvis aš noriu pilkos wub.gif bet man vat klausimas konkrečiai dėl durelių valymo, kai jos ten su tais visokiais grioveliais ir pan, taigi užsiknisčiau turbūt valyt g.gif

QUOTE(Katherina @ 2013 08 19, 11:08)
Sveikos,
turiu ir aš tokį galvaskausmį-virtuvės "išvaizda". Niekas daugiau nerūpi tik kaip atrodys mano virtuvė biggrin.gif

stalviršis nuo karšto vietomis pabalo. Aišku, nėra ko dėti karšto dangčio ir pan., bet kartais gaunasi "netyčia", tai rankas degina ar ką.

man irgi biggrin.gif butas 5 kambarių, bet man visai nieks nerūpi, TIK VIRTUVĖ doh.gif išvaizda, patogumas. kaip išprotėjus, naktim sapnuoju, bet blogiausia, kad mėtaus, vis neapsisprendžiu, ko noriu, o ir galimybės ribotos

stalviršio noriu tik atsparaus karščiui. o kuris čia pas jus pabalo? kokia čia ta populiari plokštė skaitos?
Atsakyti
As daug ideju namams, taip pat ir virtuvei radau siame psl http://www.houzz.com/

Aisku, daug ka pakoreguoja jau pastatytas namas, isvedzioti vamzdziai ir pan. Mes pradini virtuves projektuka jau turejom, pries projektuojant nama... Po to jis ( virtuves projektas) zinoma siek tiek pasikeite, nes paziurejau i virtuve ne tik is grozio/dizaino puses, bet ir is praktines... Kaip patogiau viska pasiekt, kad viskas po ranka butu.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 08 19, 11:22)
man irgi  biggrin.gif butas 5 kambarių, bet man visai nieks nerūpi, TIK VIRTUVĖ  doh.gif išvaizda, patogumas. kaip išprotėjus, naktim sapnuoju, bet blogiausia, kad mėtaus, vis neapsisprendžiu, ko noriu, o ir galimybės ribotos

stalviršio noriu tik atsparaus karščiui. o kuris čia pas jus pabalo? kokia čia ta populiari plokštė skaitos?

Iš plokštės, laminuotos turbūt. Na, kur dažniausiai daro baldus doh.gif kadangi darė pažįstami baldininkai, tai aš nei neklausiau iš ko, žinau, kad visi nestandartinių baldų gamintojai iš jos "kepa" virtuvinius. Tikrai nenoriu suklaidinti nieko. Tai pabalo pati spalva stalviršio, buvo kakavinis, o dabar tose vietose, kur dažniausiai mesdavau kokį dangtį, balkšvas atspalvis.
Dabar tikrai rinkčiausi tik granitinį, nes marmurinis yra minkštesnis, bijo įbrėžimų, arba nerūdijančio plieno stalviršį. Kadangi finansai riboti, tai noriu geros kokybiškos (aišku, tai yra brangu) pjaustymo/dangčio padėjimo/laistymo ir pan. vietos įmontuotos į medžio masyvą, na, ne mažiau 90x70 cm.
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2013 08 19, 11:49)
Iš plokštės, laminuotos turbūt. Na, kur dažniausiai daro baldus  doh.gif  kadangi darė pažįstami baldininkai, tai aš nei neklausiau iš ko, žinau, kad visi nestandartinių baldų gamintojai iš jos "kepa" virtuvinius. Tikrai nenoriu suklaidinti nieko. Tai pabalo pati spalva stalviršio, buvo kakavinis, o dabar tose vietose, kur dažniausiai mesdavau kokį dangtį, balkšvas atspalvis.
Dabar tikrai rinkčiausi tik granitinį, nes marmurinis yra minkštesnis, bijo įbrėžimų, arba  nerūdijančio plieno stalviršį. Kadangi finansai riboti, tai noriu geros kokybiškos (aišku, tai yra brangu) pjaustymo/dangčio padėjimo/laistymo ir pan. vietos įmontuotos į medžio masyvą, na, ne mažiau 90x70 cm.

hm, aš ir galvoju rinktis laminuotą g.gif bet aš noriu arba šviesiai pilko, arba balto, arba su taškeliais biggrin.gif žo, gal ant tokio nelabai kas matos, nes aš tai mėgėja karštus dangčius mėtyt kur papuola. granitinio tai ir aš norėčiau, ale tikrai nepatemsiu finansiškai, taigi teks apsieit. o vat plieninio tai kažkada irgi norėjau, bet nemačiau niekur lyg pvz, ir nežinau kainų, tai kažkaip nustūmus į šoną buvau, ale reiks vėl paieškot g.gif
Atsakyti
pas mane panašūs rūpesčiai kaip pas flight smile.gif tik mes antrą namą statom. Pirmame name virtuvė gan šiuolaikiška, dabar noriu labiau ala provanso , juolab kad namas bus kaime, apsuptas pušų.. ir noriu salos smile.gif

keli paveikslėliai kuriuos išsisaugojau. sorry, jei kieno nors virtuvę įdėjau, visi paveikslėliai iš interneto smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti