Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės dizainas, stilius, spalvos

Sveikos, merginos, bijau ką ir rašyti, kad nepagalvotumėte, kad tai reklama smile.gif Tačiau esu patenkinta vieno baldžiaus darbais:) Todėl garsiai noriu rekomenduoti:) Pačiai rekomendavo pažįstami, kurie buvo patenkinti kokybe ir gamintojų atsakingumu. Jei kam įdomu, ir norėtumėte gauti tikrai kokybiškus baldus, pavyzdžių ieškokite jų svetainėje www.ijbaldai.lt.

Asmeniškai aš, juos labai rekomenduoju, nes pati esu be galo patenkinta:) Jie atvažiuoja, konsultuoja, gali pasiūlyti ir dizainerės paslaugas, suprojektuoja, pagamina ir sumontuoja - papuošia jūsų namus:)

Tikrai nenusivilsite:)
Atsakyti
QUOTE(Gingridda @ 2016 04 27, 13:31)
Sveikos, merginos, bijau ką ir rašyti, kad nepagalvotumėte, kad tai reklama smile.gif Tačiau esu patenkinta vieno baldžiaus darbais:) Todėl garsiai noriu rekomenduoti:) Pačiai rekomendavo pažįstami, kurie buvo patenkinti kokybe ir gamintojų atsakingumu. Jei kam įdomu, ir norėtumėte gauti tikrai kokybiškus baldus, pavyzdžių ieškokite jų svetainėje www.ijbaldai.lt.

Asmeniškai aš, juos labai rekomenduoju, nes pati esu be galo patenkinta:) Jie atvažiuoja, konsultuoja, gali pasiūlyti ir dizainerės paslaugas, suprojektuoja, pagamina ir sumontuoja - papuošia jūsų namus:)

Tikrai nenusivilsite:)

Reklama :/

Vos spėjai prisijungti ir bėgai firma pasidžiaugt?
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 27, 14:06)
Reklama :/

Vos spėjai prisijungti ir bėgai firma pasidžiaugt?

O tai ne, papuoš tavo namus, argi tu prieš lotuliukas.gif
Atsakyti
Temutė apmirusi, bet gal kas padės su spalvomis smile.gif
Virtuvės komplekto fasado norėčiau arba gelsvo arba balto, nežinau kuris geriau tiktų

http://www.ikea.com/...ducts/40291568/

stalviršį galvoju ir noriu

http://www.ikea.com/...ducts/70275227/

Lubos baltos dailylentės plastikinės, sienos dalis bus pušinės lentelės, kurias balinsiu, kad matytųsi medienos raštas,
Kokios spalvos rinktis grindis? Kurios iš šių tiktų? dar ir tokios pačios spalvos laminatą reikia derinti, nes svetainėje galvoju laminatą dėti, oPVC lenteles: virtuvė, koridorius, vonia...
http://www.moduleo.com/products/select


Labai lauksiu patarimų, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2016 05 14, 13:29)
Temutė apmirusi, bet gal kas padės su spalvomis smile.gif
Virtuvės komplekto fasado norėčiau arba gelsvo arba balto,

Tikrai norite tiek atspalviu medzio ir blizgiu fasadu? Man toks derinys nelabai. O kodel nesirenkate matiniu baltu spinteliu?
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2016 05 15, 18:06)
Tikrai norite tiek atspalviu medzio ir blizgiu fasadu? Man toks derinys nelabai. O kodel nesirenkate matiniu baltu spinteliu?

o jūsų manymu kodėl negerai blizgus paviršius?
Atsakyti
Sveikos,

gal žinote kokios min. nišos (gylio ir pločio) reikia standartinei (ne pusinei) įmontuojamai indaplovei?
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2016 05 19, 10:36)
Sveikos,

gal žinote kokios min. nišos (gylio ir pločio) reikia standartinei (ne pusinei) įmontuojamai indaplovei?

Žiūrėkitės pagal modelį, būna brėžiniai, bet dažniausiai eina standartas: pvz
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2016 05 19, 10:36)
Sveikos,

gal žinote kokios min. nišos (gylio ir pločio) reikia standartinei (ne pusinei) įmontuojamai indaplovei?



QUOTE(Tanite @ 2016 05 19, 10:50)
Žiūrėkitės pagal modelį, būna brėžiniai, bet dažniausiai eina standartas: pvz

būna ir 45cm pločio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 05 19, 09:50)
Žiūrėkitės pagal modelį, būna brėžiniai, bet dažniausiai eina standartas: pvz



ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimė: 19 gegužės 2016 - 12:21
QUOTE(saulyteee @ 2016 05 19, 13:07)
būna ir 45cm pločio wink.gif

Na kadangi rašė standartinei, o ne pusinei, manau turėjo omenyje 60 cm pločio indaplovę. O šiaip geriausia visada susižiūrėti pagal pasirinktą modelį brėžinius, tada bus 100 proc aiškumas.
Atsakyti
Laba diena,

rašau toms, kam aktualu, jeigu norite vizualizuoti savo idėjas, labai siūlyčiau pasimokyti sketchUp programos ;) Rašykite į AŽ ;)
Atsakyti