Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 13 tema

QUOTE(Anabelė5 @ 2015 02 02, 13:54)
Na aš dėl kainų skirtumo tiesiai šviesiai užklausiau pas šios įmonės vadybininką, nes mamai balkone dėjome roletus su specialiu Screen tokiu audiniu, kuris tikrai nėra pigus (jis apsaugo nuo karščio, bet pro jį laukas matomas, toks kaip dieninis, kas mano mamai buvo aktualu, nes gyvena penktame aukšte: vasarą balkone kaip šiltnamyje, o vaizdas pro langą stulbinantis, nenorėjo jo prarsti), tai šį audinį kiek mačiau turi beveik visos įmonės, - Dexteroje buvo brangiau, o apie Isvetą net nekalbu  doh.gif  Sakė roletai-zaliuzes.lt darbuotojas, kad jie gali sau leisti parduoti pigiau, nei dauguma, nes administraciniai kaštai mažesni, nedidelė įmonė, ne tiek daug darbuotojų turi išlaikyti ir pan.. Nežinau, gal ir logiška, kai pagalvoji  g.gif


Tikrai logiška smile.gif Aš pas juos ir užsisakiau - kas mane nustebino, tai atsivežė dvigubai daugiau roletų audinių , dvi papkes, kai dextera tik vieną. Ir pas Roletas radau gražesnių iš to, ko man reikėjo, kol kas esu labai patenkinta, kainos skirtumas galutinis gavosi 109 EUR pigiau. Lauksiu dabar kol sumontuos, o sumontuos gal net šios savaitės pabaigoje, tikrai greitai.
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2015 02 02, 11:33)
Pas mus 3 daliu...  blush2.gif

Nesu gyvai macius, kazin kaip atrodo virs lango  g.gif


Kazkaip va sitaip:

user posted image
Atsakyti
o niekas nepirkot roletai24.lt ar euroletai.lt? mane domina diena-naktis
Atsakyti
QUOTE(Ausrapo @ 2015 02 03, 16:47)
Kazkaip va sitaip:

user posted image


nerodo unsure.gif
Atsakyti
rodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 04, 13:37)


La,

Snd jau matau foto smile.gif
Realiai esu nete maciusi ju daug, bet kazin kaip patogu toks kabinimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2015 02 05, 12:22)
La,

Snd jau matau foto smile.gif
Realiai esu nete maciusi ju daug, bet kazin kaip patogu toks kabinimas  blush2.gif


Nu jei langai nedarinėjami, tai tikrai viskas ok. Bet jeigu darinėjami, tai geriau tada prie lango tvirtint, ir man asmeniškai, visai normaliai atrodo, kad ir trys langai su trim roletų mechanizmais.
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2015 02 05, 12:43)
Nu jei langai nedarinėjami, tai tikrai viskas ok. Bet jeigu darinėjami, tai geriau tada prie lango tvirtint, ir man asmeniškai, visai normaliai atrodo, kad ir trys langai su trim roletų mechanizmais.


tik kaina gerokai didesne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2015 02 05, 13:14)
tik kaina gerokai didesne  g.gif


Kas be ko, jei kaina labai aktuali, tai tada rinkitės kas pigiau.
Atsakyti
merginos gal kas naudojate roletus silkuette? norėčiau atsiliepimų. geriau tokie ar diena -naktis? 4u.gif
Atsakyti
kas galetu uzuolaidas sumodeliuoti,pasiuti ir pakabinti?
Atsakyti
Planuoju pati pasisiūt užuolaidas, dabar dairausi į karnizus, ir jų tiek daug, kad sunkiai suprantu kuo jie skiriasi ir pan.

Noriu ant vitrininių langų tik dienines užuolaidas kabint, nuo pat lubų, su tokiu karnizu, kad jo nesimatytų, ar čia tokio tipo karnizas?
http://www.e-karniza...;product_id=592

Jei taip, tai ko man dar reiktų papildomai - įtariu kažkokia speciali juostelė siuvasi prie audinio, ir kabliukai kokie? g.gif
Atsakyti