Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 13 tema

QUOTE(Tanite @ 2017 02 21, 11:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="*magnifique*" data-cid="71455320" data-time="1487620637"><div><p>Jetus paprotinkite mane: juo skiriasi romanete nuo roleto vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Google tikrai daug pvz galit rast ir tikrai suprastumėt skirtumus. Skiriasi pakėlimo principas. Romanetė susiklostuoja keliant, o roletas susisuka į ritinėlį. Skiriasi jų mechanizmai.</p>

Aciu! Jau supratau:)) o kokios yra normalios romaneciu kainos? Suprantu, kad viskas nuo medziagos priklauso, na bet plius minus? Musu langas yra 240 ant 95
Atsakyti
As dar del roletu ir romaneciu:) kokie vienu ir kt privalumai ir trukumai? Ateina ryt is salono bet supratau, kad dar nezinau ko noriu ar roletu ar romaneciu? Romanetes gal maziau susuka, o roletus auksciau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *magnifique*: 22 vasario 2017 - 14:25

Mums panašaus dydžio romanetę paskaičiavo 160-200 Eur. Man tai čia kosmosas. O kas labiau patinka, na tai pasižiūrėkit, kas jums gražiau - ar kad liks viršuje kabančios klostės (romanetės), ar norit, kad pilnai susisuktų į ritinėlį (roletas). Nuo stiliaus irgi priklauso. Romanetė elegantiškiau atrodo, bent jau man daug gražiau. 

Atsakyti
Mano langas 1.4 ant 1.60 kazkur, romanete kainavo:
Romanetes mechanizmas 49 eur
Romanetes pasiuvimas 47 eur
Audinys 1,40 m. plocio 82 eur

Kaina nuo audinio labai priklausys, kokio jis plocio ir pan.
Papildyta:
QUOTE(*magnifique* @ 2017 02 22, 14:25)
As dar del roletu ir romaneciu:) kokie vienu ir kt privalumai ir trukumai? Ateina ryt is salono bet supratau, kad dar nezinau ko noriu ar roletu ar romaneciu? Romanetes gal maziau susuka, o roletus auksciau?

Roletas nejauku, romanete jauku. Nes roletas kaip plastikas ant lango o romanete medziaga.
Pas mano siuveja labai daug romaneciu pvz:
https://www.facebook...laidele/photos/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 22 vasario 2017 - 15:24
Aciu labai!!!!;))
Atsakyti
Sakykit, kokios dabar uzuolaidu kainos?? Issirinkau svajoniu medziaga naktinem ir dieninem uzuolaidom,bet vien tik miegamajame paskaiciavo 230 uz dienines ir 600 uz naktines! Omg!! Cia normalu? Langas kazkur 2m plocio ir dar gal po metra is abieju pusiu sienos..aisku medziaga nerealiai faina, panasi i aksoma, dar butu su pamusalu, turetu gerai atrodyti..nu bet jau kaina....
Atsakyti
[quote=saulesvaikas10,2017 02 22, 16:20]
Mano langas 1.4 ant 1.60 kazkur, romanete kainavo:
Romanetes mechanizmas 49 eur
Romanetes pasiuvimas 47 eur
Audinys 1,40 m. plocio 82 eur

O kur Vilniuje uzsakinejot?
Atsakyti

*magnifique*, saulėsvaikas tam pačiam poste nurodė Facebook psl, pas ką siuvosi.

Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2017 02 28, 05:56)
Sakykit, kokios dabar uzuolaidu kainos?? Issirinkau svajoniu medziaga naktinem ir dieninem uzuolaidom,bet vien tik miegamajame paskaiciavo 230 uz dienines ir 600 uz naktines! Omg!! Cia normalu? Langas kazkur 2m plocio ir dar gal po metra is abieju pusiu sienos..aisku medziaga nerealiai faina, panasi i aksoma, dar butu su pamusalu, turetu gerai atrodyti..nu bet jau kaina....

Mano langas miegame pats didziausias:
2.30 ant kazkur 2.60 (vitrininis):
Aliuminio profilio begeliai 46 eur
Dieninis audinys 63 eur
Naktinis audinys 189 eur
Pasiuvimas 81 eur
Priedai( juosteles, svareliai) 12 eur
Audinys rinktasis is black out serijos, kur uztraukus, visiska tamsa.

Toliau buvo daryti dar du langai svetaineje bet maziukai tai visumoj ten gavosi:
kokie 3 metrai ant tu paciu 2.30:
Aliuminio profilio begeliai 67 eur
Dieninis audinys 88 eur
Naktinis audinys 1,40 m plocio 291 eur
Pasiuvimas 118 eur
Priedai( juosteles, svareliai) 18 eur
Ir siaip cia nemanau kad pigiausia siuveja kokia tik galima buvo rasti. Man tiesiog ja uzrekomendavo ir siaip as likau labai patenkinta. Uz papildoma mokesti atvaziavo, uzkabino, sutvarke.
Itariu labai brangia medziaga issirinkot, kiek kainavo tas black outas nezinau bet romanetes ir svetaines medziagos metras apie 30 eur, nepamirskim kad jo imama ten 2 ar 2.5 karto daugiau smile.gif
Tai man visumoj 3 langai su diena/naktim ir romanete, su pakabinimu kainavo apie 1300 eur, kas siaip tikrai yra daug bet uztat namie labai grazu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 28 vasario 2017 - 11:11
QUOTE(Tanite @ 2017 02 28, 10:38)
<p><a  class="" href="https://www.supermama.lt/forumas/index.php?/user/207826-magnifique/" title="">*magnifique*, saulėsvaikas tam pačiam poste nurodė Facebook psl, pas ką siuvosi.</a></p>

Ups...
Papildyta:
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 02 28, 12:09)
Mano langas miegame pats didziausias:
2.30 ant kazkur 2.60 (vitrininis):
Aliuminio profilio begeliai 46 eur
Dieninis audinys 63 eur
Naktinis audinys 189 eur
Pasiuvimas 81 eur
Priedai( juosteles, svareliai) 12 eur
Audinys rinktasis is black out

Aciu, kad pasidalinot😊
Atsakyti
Ar tiktu siam darbo kambariukui jusu nuomone tokios medziagos romanete? Ar perdaug klasikine?
/www.part.lt/perziura/1123eaa65f9297bee8207683f93048fb846.jpg]vartotojo įkelta nuotrauka[/URL]

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sutavrkykit ft biggrin.gif as tai kabinciau pilka kokio lengvo standaus audinio. Tikrai ne tokia.
Atsakyti