Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Wicked,kokiame koncerte buvai? bigsmile.gif

Lemon Joy  :4u:​ 

Atsakyti

sėdžiu su galvos skausmu darbe..... :unsure:

Migrena? 

Atsakyti

Visa savaitė švenčiu :P

Antradienį, kaip jau minėjau, paskaita ir koncertas, trečiadienio vakare - Nepriklausomybės dienos minėjimas Karininkų ramovėj. Per suneštines vaišes sutikau klasioką, su kuriuo mokėmės I ir II klasėj (iškritimas visiškas, tai buvo prieš - nepatikėsit - 52 metus). Sunkiai prisimenu, jis mane žymiai geriau.

Vakar buvom Kaune, apvaikščiojom pusę miesto, pasivaišinom, kaip sako mūsų draugė kaunietė - pas geriausią Lietuvos italą - tikrai viskas labai skanu ir itališka (ir dar sakė, kad naujojoj picerijoj netoli Soboro geriau nesilankyti). Šiandien po darbo važiuojam neoficialiai pristatyti draugės istorikės knygą fantastiškų žmonių draugijoje. Užtat sekmadienis bus darbingas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutė: 17 vasario 2017 - 15:51
Aš prisiduodu šiandien po sporto, man lengviausia sportuot pirmadieniais ir penktadieniais smile.gif bandau prisipratint jėgos treniruoklius, nes cardio labai nuobodu. nuostabiausia, kad man visai patinka, nors galvojau, kad tikrai ne man tokie reikalai.

Dar turiu tokį savo asmeninį tikslą iki vasario 19 svert 66kg bet matau, kad nepavyks, šįryt buvo 66,4kg. Vis dėlto bandysiu žiūrėt, kiek pavyks priartėt
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
na o aš šiandien ėjau pasivaikščioti, nuėjau 7km smile.gif kojytės šiek tiek jaučia biggrin.gif
dar išsitraukiau treniruoklį iš balkono, turiu ta 5min shaper smile.gif pilvo presui ir kojoms.... na bet su šituo sunku treniruotis tai labai nedaug padarau....
norisi pavasari sutikt geriau atrodant smile.gif
bus matyt kaip čia gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meoow @ 2017 02 18, 22:47)
Sveikos  4u.gif
na o aš šiandien ėjau pasivaikščioti, nuėjau 7km  smile.gif kojytės šiek tiek jaučia  biggrin.gif
dar išsitraukiau treniruoklį iš balkono, turiu ta 5min shaper  smile.gif  pilvo presui ir kojoms.... na bet su šituo sunku treniruotis tai labai nedaug padarau....
norisi pavasari sutikt geriau atrodant  smile.gif
bus matyt kaip čia gausis  biggrin.gif


oho, pasigooglinau tą 5 min shaper - atrodo tikrai nelengvas, net abejoju, ar nors keletą padaryčiau.

Na, aš laikaus principo, kad bet koks nedidelis judėjimas yra geriau nei nieko... Laukiu pavasario, kad labiau gal norėsis tiesiog pasivaikščiot, nes dabar labai nesinori:)

Prisiduodu, kad pasiekiau šiandien 66,1. Tikiuos kitą savaitę pamatyt 65 bent akies krašteliu! Dar šiandien gal sportuot nueisim, bet taip stipriai neįsipareigoju, nes sporto tikslą savaitės pasiekiau, nuėjus manau kokių naujų treniruoklių pasibandyt nebent
Atsakyti
QUOTE(Leyla @ 2017 02 19, 14:57)
oho, pasigooglinau tą 5 min shaper - atrodo tikrai nelengvas, net abejoju, ar nors keletą padaryčiau.

Na, aš laikaus principo, kad bet koks nedidelis judėjimas yra geriau nei nieko... Laukiu pavasario, kad labiau gal norėsis tiesiog pasivaikščiot, nes dabar labai nesinori:)

Prisiduodu, kad pasiekiau šiandien 66,1. Tikiuos kitą savaitę pamatyt 65 bent akies krašteliu! Dar šiandien gal sportuot nueisim, bet taip stipriai neįsipareigoju, nes sporto tikslą savaitės pasiekiau, nuėjus manau kokių naujų treniruoklių pasibandyt nebent


Tikrai nelengvas, ir aš nedaug padarau biggrin.gif
Na pasivaikčiojimas pas mane toks su kompanija dabar biggrin.gif savo mažąją į vežimą ir einam į parką smile.gif
Bet pavasaris tikrai duos daugiau paskatos, noro smile.gif visos turbūt jo laukiame smile.gif smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

kaip savaitgalis prabėgo? bigsmile.gif

o taip pavasario laikiuu taip kaip mažas vaikas kalėdų senelio wub.gif
Gamta bunda ir aš pati jaučiuosi tokia pabudusi biggrin.gif

Rytą pradėjau nuo lengvos mankštelės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R's...: 20 vasario 2017 - 09:37
Sveikos, prašausi priimama į Jūsų būrį, gal bendromis jėgomis bus lengviau atsispirti pagundoms ir pasiruošti bikinio sezonui.
Psisistatau:
1. Ūgis - 178,
2. Svoris esamas - 76,6 (šio ryto rekordas po savaitgalio),
3. Svoris siekiamas - 70.
4. Tikriausiai esu pernelyg didelė smaližė, per daug myliu save ir negaliu sau atsakyti dar vieno gabalėlio torto. Jeigu visą savaitę prisilaikau ir valgau labai sveikuoliškai, tai per savaitgalį sugebu atsipalaiduoti + 2 kg ir vėl viskas iš naujo.
5. Kiek įmanoma, mažinsiu porcijas, po vakarienės stengsiuosi nieko nebekramtyti, savaitgaliais stengsiuosi nebevalgyti kaip prieš badmetį, saldumynus stengsiuosi valgyti iki 13 val. ir išmokti pasitenkinti 1 geru saldainiu, o ne 10.
6. Sportuoti ir taip sportuoju nemažai, taip, kad bandysiu tik šiek tiek pakoreguoti mitybą, vakare valgyti daugiau baltymų, įtraukti į mityba kiaušinius, kuriuos kol kas valgydavau tik per velykas, pratintis nuo stalo pakilti ne prisirijusi iki kraštų.
7. Daugiau vandens, dažniau palikti automobilį ir eiti pėstute.

Prisidaviau, jaučiuosi, kaip stojanti į anoniminių alkoholikų klubą, gal padės smile.gif
Atsakyti

aloha :4u:

Prisidaviau, jaučiuosi, kaip stojanti į anoniminių alkoholikų klubą, gal padės smile.gif

prajuokinai :hihihi:

sveika prisijungus :4u:

Atsakyti

Labas vakaras  :) 

Mano sportai ilsisi. Po šeštadienio miške, visą sekmadienį lovoj gulėjau, buvau atsikėlusi tik pavalgyt, šiandien darbe skaičiavau valandas iki darbo pabaigos. Balsas toks, kad galėčiau sex'o linijoj dirbt, nosis raudona  :oh:  kolegos džiaugėsi tyla kabinete  :laugh: 

Atsakyti
Mulka70, sveika atvykusi į lieknėjančių klubą biggrin.gif Visos kartu įveiksim mes savo antsvorį smile.gif

D'esprit,sveikatos Tau 4u.gif ech...tos ligos unsure.gif

Mane tinguliukas valdo,bet dar reik eiti truputėlį pasportuoti biggrin.gif
Atsakyti