Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam toliau 2016-aisiais

Labas rytas  :)

Trysduvienas, kas liečia lieknėjimą, planuoju ir toliau laikytis intuityvios mitybos bei intuityvaus sporto  :) Į sporto klubą sekančiais metais grįžti nepavyks, tai sportuosiu kaip dabar - bėgiosiu ir namie su youtube. Tikiuosi išlaikyti pasiektus rezultatus. 

 

Kas liečia visą kitą, 2017 man bus pokyčių metai - pavasarį dukrą pradės lankyti lopšelį, rudenį gal pradėsiu ieškotis darbo. Tuo periodu, kai ji jau lankys lopšelį, o aš dar nedirbsiu, tikiuosi, turėsiu daug daug laisvo laiko  :blush-anim-cl: , kurį planuoju skirti mezgimui, knygoms, sportui, kinui, youtubei ir tt, t y įvairiems pomėgiams, nes paskui, prasidėjus darbui, jau žinau, kad visai neturėsiu laiko tokiems dalykams  :wink:

 

Ateinantys metai bus ir smarkaus taupymo metai, nes gi treti dekreto metai, nieko nemoka mamoms  :) Tai pirkaliotis ko reikia-nereikia tiesiog nebus iš ko  :) Prieš darbo pokalbių periodą atnaujinsiu garderobą ir šukuoseną, žinoma, o daugiau nemanau, kad kam išlaidausiu  :)

 

Pasižadėjimas sau - pasimėgauti laisve, kol dar galiu  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2016 12 22, 20:58)

temai gaivinti klausimas - ar turite kokių pažadų/tikslų šiais ateinančiais metais?

Privertei susimastyti unsure.gif visai neturiu jokių tikslų ar pažadų sau.. biggrin.gif betikslė kažkokia.. matyt, čia, kad užsisėdėjau namie.
Man kiti metai irgi pokyčių žada, grįžtu į darbą, baigsis katino dienos namie. Paskutiniu metu užsikabinau ant serialų žiūrėjimo, galiu visą dieną nieko neveikt ir pražiūrėt n serijų blink.gif O prasidėjo viskas tik nuo "ai pažiūrėsiu tik pirmo sezono pirmą seriją" biggrin.gif
Gal reikia pasižadėt sau naudingiau praleist laiką rolleyes.gif
Atsakyti
Tiksliai, aš irgi žadu nuo rugsėjo leisti sūnų į darželį, jei tik vietą gausim. Tada dar norėčiau eiti į vairavimo kursus, na ir jei sūnui daržely seksis tai ir darbelio kokio ieškosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2016 12 23, 15:21)
Tiksliai, aš irgi žadu nuo rugsėjo leisti sūnų į darželį, jei tik vietą gausim. Tada dar norėčiau eiti į vairavimo kursus, na ir jei sūnui daržely seksis tai ir darbelio kokio ieškosiu smile.gif

Aš buvau tiek visko prisiplanavus, kai išleisiu dukrą į darželį bigsmile.gif deja deja, nesitikėjau, kad taip sirgs, paeina savaitę, dvi namie. Tai net ir dingo visos mintys pirkt kažkokius abonimentus ar pan. unsure.gif Tai tiesiog nieko per daug ir neveikiu, ilsiuosi, prie kompo ir t.t.
Atsakyti
Sima, parekomenduok koki idomu seriala, kad galeciau megzdama ziureti? Per kur tu ziuri?

As visuomet planus ir norus susirasau. Man labai gerai i(si)vykdo finansiniai planai, o su asmeniniais tai sunkiai... Bet vis tiek kiekvienais metais rasau, ir kitais metais rasysiuos.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2016 12 23, 21:54)
Sima, parekomenduok koki idomu seriala, kad galeciau megzdama ziureti? Per kur tu ziuri?

As visuomet planus ir norus susirasau. Man labai gerai i(si)vykdo finansiniai planai, o su asmeniniais tai sunkiai... Bet vis tiek kiekvienais metais rasau, ir kitais metais rasysiuos.

O kokie tau patinka? Kokio stiliaus? smile.gif
Mano peržiūrėti Devious Maids, šitas Nusivylusių namų šeimininkių stiliaus, tie patys kūrėjai.
Kažkada su vyru buvom užsikabinę žiūrėt Spartaką bigsmile.gif
Dabar žiūriu Grey anatomija smile.gif šiaip matytas kažkada labai seniai, pažiūrėjau naujausią sezoną, ir tada kol atsiras naujų serijų, sugalvojau pažiūrėt pirmas serijas.
Žiūriu per filmai.in
Atsakyti
Man reikia, kad nebutu karo, saudyniu, zudyniu, karate ir pan. Apie seimininkes tinka, ar siaip apie gyvenima...
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2016 12 23, 23:38)
Man reikia, kad nebutu karo, saudyniu, zudyniu, karate ir pan. Apie seimininkes tinka, ar siaip apie gyvenima...

Tai pabandyk Devious maids, Apsukrios kambarinės berods lietuviškai vadinas, toks lengvas ir užkabinantis smile.gif


Iš anksto, merginos, ramaus ir jaukaus Kūčių vakaro, bei gražių ir linksmų Šv. Kalėdų 4u.gif newyear.gif
Atsakyti
Labas, su šventėmis visas 4u.gif
Na kas šiandien išdryso ant svarstyklių užlipt? biggrin.gif Aš lipau. Išvažiavau prieš šventes pas tėvus su 61kg, grįžau su 61,8kg. Sakyčiau gana neblogai, nes savęs labai neribojau, valgiau daug maž viską, na gal ne tiek valgiau, kiek ragavau. Maisto mūsų šeimoj buvo ryškiai per daug, mama daug prikrovė mums, siaubas, dabar kol viską suvalgysim biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas  :4u:

Šaunuolė, Sima_1  :4u:

Aš nesisvėriau, pamiršau, o dabar, kai tu priminei  :D , nusprendžiau, kad sausio 2 geriausia būtų svertis, iki Naujų vyras atostogauja, kasdien bus daug skanaus maisto...

Kol kas džiaugiuosi tuo, kad nepersivalgiau nei vieną dieną  :)

Kai ėjom su vyru į barą, išvis neregėtas dalykas atsitiko - beveik visą porciją palikau lėkštėje  :blink: Niekad nesu taip darius, visad suvalgydavau viską, net jei neskanu būdavo ar per daug, gi pinigai užmokėti  :P O šį kartą paragavau, ką norėjau, o likusio maisto nebuvo gaila nei kiek  :bigsmile:

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 12 27, 11:05)
<p>Labas rytas  4u.gif</p>
<p>Šaunuolė, <strong>Sima_1</strong>  4u.gif</p>
<p>Aš nesisvėriau, pamiršau, o dabar, kai tu priminei  biggrin.gif , nusprendžiau, kad sausio 2 geriausia būtų svertis, iki Naujų vyras atostogauja, kasdien bus daug skanaus maisto...</p>
<p>Kol kas džiaugiuosi tuo, kad nepersivalgiau nei vieną dieną  smile.gif</p>
<p>Kai ėjom su vyru į barą, išvis neregėtas dalykas atsitiko - beveik visą porciją palikau lėkštėje  blink.gif Niekad nesu taip darius, visad suvalgydavau viską, net jei neskanu būdavo ar per daug, gi pinigai užmokėti  tongue.gif O šį kartą paragavau, ką norėjau, o likusio maisto nebuvo gaila nei kiek  bigsmile.gif</p>

Čia didelis pasiekimas smile.gif aplamai gaila, kad mums daugumai įkalta į galvą tas "reikia viską suvalgyt, kas lėkštėj" unsure.gif Atrodo va liko pora kasnelių, kas čia yra, pabaigsiu. O tie nekalti kasneliai paskui kiek problemų sukuria.

Aš irgi nepersivalgiau, bet visgi per dažnai valgydavau. Bet kitaip matyt ir neįmanoma, kokios gi lietuviškos šventės be pilnai nukrauto stalo biggrin.gif gerai, kad jų ne tiek jau daug biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, isgyvenusios Kaledas ir nepersivalgiusios.
As turejau svertis sekmadieni, bet to nepadariau. Siryt uzlipau ant svarstykliu, tai minusiuka nedideli pamaciau. Bet nefiksuoju, nes dar Naujakas laukia su balta misraine, o tada vel grisiu prie reguliaraus sverimosi.
Tarpusventyje stengiuosi valgyti kuo maziau angliu, didziausio mano svorio prieso.
Atsakyti