Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam toliau 2016-aisiais

Sveikos, kodėl taip tylu unsure.gif pas mane per savaitę -500 gr, labai džiaugiuosi nes nieko ypatingo nedariau ax.gif dabar užsibrėžiau tikslą šiam mėnesiui pasportuot bent vieną kartą per savaitę. Neužsigriebsiu daug nes žinau kad neišeis ir save graušiu dėl to, na o vienas kartas tai visai įmanoma smile.gif beje pas mus dabar šioks toks taupymo režimas įjungtas, nes nusimato didelių pirkinių, tai perkračiau virtuvės lentynas, šaldiklį, bandau sunaudoti likučius ir kaip nors atrasti būdą sunaudoti ne itin mėgstamus produktus ir apskritai daugiau gaminu maisto, mažiau visokių pusfabrikačių ir jau paruoštų patiekalų perkam. Tai praktiškai kasdien atrandu vis naujų skonių ir būdų, žodžiu bandom iš naujo susidraugauti su maistu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aha tylu ramu čia.. Aš šiandien nieko nepriduodu, nei nukrito nei priaugo, kuom džiaugiuosi šiaip jau ax.gif

trysduvienas, puikus rezultatas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima_1: 09 sausio 2017 - 19:19
Labas rytas, mergaites!

Na ka gi, stai as pasisveriau ir pasimatavau apimtis - pasiruosus dirbt siais metais taip sakant biggrin.gif Tai gi svoris po visu svenciu - 62.1 smile.gif Jokios panikos, nelabai ir ka priaugau, aisku nerijau visko is eiles. Kai pradedi nauja "gyvenimo buda" daznai ir nesinori tu dalyku, kuriuos anksciau valgei. Bet keist dar yra ka smile.gif

Dziaugiuosi, kad 2016 prisijaukinau sporta bis.gif Dabar laukiu treniruociu. Siais metais noriu maziau nuklydimu virtuveje smile.gif Visa tai tik iprotis! Viskas imanoma reikia tik link tikslo eiti, pries tai zinoma konkreciai sau ivardinti koks tavo tikslas smile.gif

Pireja Kardio darau sporto saleje, ten ant kiekvieno kardio treniruoklio yra pulso matuoklis, nezinau ant kiek jis teisingas, bet vadovaujuosi juo ir savo savijauta, jei prakaitukas teka, bet galvos nesvaigsta, nesilpna - viskas gerai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2017 01 09, 15:49)
Sveikos, kodėl taip tylu unsure.gif pas mane per savaitę -500 gr, labai džiaugiuosi nes nieko ypatingo nedariau ax.gif

Smagu smile.gif Ypac jei be didesniu pastangu. Gal kunui daugiau energijos reikejo per salcius, tai tirpde lasini biggrin.gif

Pas mane nieko gero, tai ir nerasau. 64,4 kg, arba +1,6kg. Pries tai buvo 62,8, tai 63 zona persokau unsure.gif Gal dar koki puskilogrami galima butu numesti del hormoniniu svyravimu. Pradedu jausti, kad 'einu pries gamta'. Tai turbut irgi, kaip the wanted, apimtis matuosiu. Nes man butent liemens sritis problemine. Beje, skaiciau, kad daznai skaiciuojamas KMI virsvoriui nustatyti. Bet lygiai taip pat yra svarbu ir liemens apimtis. Nes riebalai apie juosmeni liudija apie riebalus aplink organus. 80 cm moterims yra virsvoris...

The wanted, ir as labai dziaugiuosi, kad sportas taip prigijo mano gyvenime. Mes, matyt, po tuo paciu horoskopu gimusios rolleyes.gif
Apie pulsa - idomia info pametejai. Musu fizinio lav. mokytoja mus labai vaikydavo aplink pruda=2km, tai laikui, tai istvermei. Ir tikrai budavo, kad po to eidavau ziaugciodama. Jokio malonumo is tokiu lakstymu nebudavo.
Atsakyti
Pireja as jautis smile.gif Zenklas kuris laabai megsta pavalgyti biggrin.gif

Apie 80cm neteko dirgeti, siaip ne tiek jau ir daug .. Mano 75 mega_shok.gif
Oj, mokykloje atsimenu irgi lakstem, ir atrode sirdele issoks biggrin.gif Na bet taciau... Jaunas organizmas dar galejo istverti toki kruvi biggrin.gif Dabar sunku man isivaizduot kad taip lakstyciau. Ir atsimenu, kad labiau megdavau trumpas distancijas begti: 30 60 metru, 100 man jau atrode per ilgai smile.gif O 1,5 ir 2km is vis trauma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2017 01 11, 09:52)
Pireja as jautis smile.gif Zenklas kuris laabai megsta pavalgyti  biggrin.gif

Apie 80cm neteko dirgeti, siaip ne tiek jau ir daug .. Mano 75 mega_shok.gif
Oj, mokykloje atsimenu irgi lakstem, ir atrode sirdele issoks biggrin.gif Na bet taciau... Jaunas organizmas dar galejo istverti toki kruvi biggrin.gif Dabar sunku man isivaizduot kad taip lakstyciau. Ir atsimenu, kad labiau megdavau trumpas distancijas begti: 30 60 metru, 100 man jau atrode per ilgai smile.gif O 1,5 ir 2km is vis trauma biggrin.gif

As Ozka. Bet mano vyras jautis. Pavalgantis, labai! Ir mama jautis, valgo normaliai, bet labai reikia girti jos kulinarinius menus. O jau pasakyti 'Neskanu' ar 'Nenoriu' - labai didelis izeidimas. Tai mano vyras su mano mama labai gerai sutaria - vienas gamina, kitas valgo, viska.

Pas mus fizruke buvo sveiko gyvenimo propaguotoja, ji net i Kepenio mokykla Palangoje vaziavo. Tai pamenu, kaip pasakojo ispudzius, net ta jos pasakojima iki siol pamenu. O buvo tai iskart po nepriklausomybes atkurimo, nei interneto, nei aplamai jokios info apie kitoki gyvenima be cepelinu ir padazo su spirguciais. Idomu buvo. Bet tas vaikymas aplink pruda... Tikrai kartais baigdavau ziaukciodama.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Su naujaisiais 4u.gif
Nauji metai - nauji žaidimai biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Jungiuosi prie jusu ir as. 4u.gif

taip jau atsitiko kad po ilgo laiko vel sugryzau i doros kelia emiau sveikai maitintis ir sportuoti.praeitais metais sveriau 59kg per maziau nei metus sportuodama ir ne itin prisiziuredama ka valgau sumazejau iki 55kg, daugiau nepavyko nes...apsileidau unsure.gif unsure.gif per ilgai..net i sale nebejau nieko nedariau tik sau kartojau rytoj rytoj rytoj...tas ''rytoj'' atejo sausio18 diena po beveik 6 menesiu... unsure.gif ir po liudnu isgyvenimu, tarsi kazkas man gerai spyre i uzpakali as pagaliau nustojau save teisinti ir pradejau pykti.. cry.gif mad.gif
taigi daugmaz susitvarkiau mitybos plana, daugmaz sakau del to kad biski buvo nuklydimu vakar. ax.gif , bet vaziuojam toliau..
pradejau eiti 2-3 kartus per savaite i kardio treniruote saleje, taip pat sportuoju namuose darau vienos dienos petrauka ir vel pradedu, kol kas ne itin zinau ar sekasi nes svertis bijau o ir noriu palaukti siek tiek kad matytusi bendras vaizdas, kaip kad kazkas ir minejo ne svarstyklese esme o centimetruose.

taigi siandien pusryciams tuno ir lapu salotos, pomidoriukai rolleyes.gif cesnaku milteliai, raudonelis +moliugo seklos, chia seklos, saulegrazu seklos, citrinu sultys

kas su manimi?
Atsakyti
Sveikos, negi neliko lieknėjančių unsure.gif

Man sunkus mėnuo buvo, daug visokių įvykių, šiokia tokia sumaištis gyvenime, bet po šiek tiek grįžtu į vėžes. Dėl lieknėjimo kažkokia apatija apėmus. Po mėnėsio turėsim nedidelę savaitgalio kelionę, norėčiau iki tol pamatyt svarstyklėse tą 5tuką ax.gif gal pavyks susiimti.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš kuriam laikui pristabdžius lieknėjimą. Tiksliau savaime nebekrenta svoris, o forsuoti nenoriu. Gal tiesiog šiuo metu tai yra riba, kurios neperžengsiu gal kol žindysiu dukrą. Šiaip visai patenkinta esu tuo kaip dabar atrodau, jaučiuosi ax.gif pavasarį gal vėl pajudės ledai.
Sėkmės visoms lieknėjančioms 4u.gif
Atsakyti
As vis dar 'liekneju'. Sukuosi apie ta pati skaiciu, bet vilties dar nemetu.
Aktyviai atostogavome savaite, svoriui nepasijaute (daug suriu valgiau rolleyes.gif ), bet labai uzmotyvavo sportui (isbandyti naujas disciplinas, stiprinti kuna, ir tiesiog judeti).
Atsakyti
Sveikos!

Visas su Kovo 8ja bis.gif

Retai beuzsuku.. Laikausi toliau savo principu ir judu link savo tikslu toliau!
Sportuoju 2-3 kartus i sav su trenere, pagal galimybes (laisvas laikas) nuvaziuoju i Kardio. Maitinausi su nuklydimais, bet va nuo kovo priemiau treneres issuki, 30dienu svarios mitybos smile.gif Rezultatai is kart pastebimi 4u.gif ax.gif

Visoms stiprybes flirt.gif Linkiu rasti sau miela buda, nes tik tokiu atveju tikslai bus pasiekti ir islaikyti ateityje smile.gif Nes tai turi tapti gyvenimo budu! showoff.gif good.gif
Atsakyti