Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ir kur švęsti vaikų gimtadienius?

Na va ir mums trečiasis tortadienis artėja unsure.gif , tai mamai rūūūūūpesčių dry.gif .Kadangi gimtadienis rudenį tai aišku kad švesti teks viduje, o namuose labai nesinori, nors gyvenam nuosavam name ir kiemas didžiulis, bet kai suvažiuoja visi svečiai(vien pusbrolių ir puseserių 7), o dar draugai, ankšta pasidaro wink.gif .Tai mes galvojam gal Napoline daryti, ten yra vaikams kuo užsiimti, o per gimtadienį dar ir šuniukas su vaikais užsiima.Gal dar ką mamytė iš Kauno galėtų parekomenduoti g.gif
Atsakyti
Artėja antrasis gimtadienis. Irgi mamos galvos skausmas. Diedukams baliaus nenoriu rolleyes.gif Noriu šventės vaikams. bet turiu tik vieną artimą draugę su paaugudia dukrele (kitas jos vaikutis- dar kūdikėlis). Nežinau kol kas pramogų recepto, kad šventė taptų įsimintina... sad.gif Neužsakinėsiu gi nei teatriuko, nei salės dėl dviejų vaikų ir vieno kūdikėlio sad.gif Norėjau pasamdyt aktorius, kad vaikus palinksmintų, bet vėlgi..Kvaila gal bus dėl mano ir draugės panelės laimės?? Pati dėl savo neišradingumo pykstu..Ir labai stengiuosi kankint smegenų ląsteles..
Atsakyti
Mes savo 2-aji gimtadieni shventeme Vingio parke. Teveliai kavineje pasedejo, o vaikai beveik visa laika praduko - pieshe kreidutemis ant asfalto, pute muilo burbulus, suposi karuseleje, ejo gyvuliuku pasizhiureti (ir pamaitinti). O pabaigai suleidome i vaiku zhaidimo aikshtele (ji labai didele, kiekvienas vaikas gali susirasti ka veikti). Zhodzhiu, gimtadienis buvo super, vaikams labai patiko. Ir nors mano dukrele jo neprisimins, man svarbiausia, kad ta diena jai buvo linksma ir smagu clap.gif .
O vakare gryzhome namo 'valgyti' torto, tada ir teveliai pabaliavo tongue.gif
Atsakyti
Dauguma švenčia arba namie, arba pramogų centruose (mauglyje, akropolyje, išdykėlių saloje), o gal kas šventėte kurioje nors kavinėje, pasidalinkit įspūdžiais, rekomenduokit wink.gif
Šventėm Makdonaldse, bet ten tik mažiems vaikams įdomu sad.gif , dar galvojom Čili picerijoj švęst, bet ten labai ankšta, nenoriu dry.gif
Mes šventėme Laukiniuose vakaruose, kol buvo maži vaikai, jiems ten patiko, o dabar švęsim vyresnėlės gimtadienį Prospere, ten galima ne tik užsakyti personažą, bet ir poniais pajodinėti thumbup.gif , na, bet kai atšvęsim, tada jau pasakysiu, vertėjo ar ne, teiravausi Medininkuose, ten daro irgi vaikams gimtadienius su personažu, bet meniu kainos ohmy.gif g.gif , anksčiau darydavo gimtadienius Mambo picerijoj, bet dabar žada ten pertvarkas, nepriima užsakymų, o man reikės greit numatyti ir jaunėlės gimdienio vietą, vaikai namie nenori huh.gif
Tiesa, kažin, ar Amatininkuose nedaro gimdienių?
Tiesa, dar yra maža Žiogelio kavinė su laipynėm, Nykštukų kavinė (ten jau įrengtas apačioj vaikų kambarys), kas ten šventėt, irgi papasakokit, ar vertėjo wink.gif ?
Vienoj kavinėj tai teiravaus, daro vaišes, bet personažų jokių neturi, kur gaut tada personažų???
Atsakyti
Lengvute! Buk gera, parasyk to Prospero koordinates ar kontaktus. Mes is Kauno, bet juk galima vaikus be tevu surinkti, i masina isimesti ir... Jau daug pagyru skaiciau, o ir dukrele arkliais kliedi...( o ir ispudziai asmeniniai be galo idomu!)
Is anksto ACIU!
Atsakyti
Marceliutes kletyje yra zaidimu kambarys. Kokio amziaus baliauninkai? Tiesa apie nykstuku kavine tai- fe. Kazkoks perauges zuikis viosa gimtadieni vede. Baisiau nesu nieko maciusi laugh.gif laugh.gif . Tiesa, tai buvo pries koki pusmeti.
Atsakyti
QUOTE (Žmogė @ 2004 08 23, 07:49)
parasyk to Prospero koordinates ar kontaktus

http://www.horse.lt/

Jojimo sporto centras “PROSPERAS”
4040 Gineitiškių km.
Zujūnų sen.
Vilniaus raj.

Tel: 22 319007
Atsakyti
QUOTE (Springlet @ 2004 08 23, 11:02)
http://www.horse.lt/

Jojimo sporto centras “PROSPERAS”
4040 Gineitiškių km.
Zujūnų sen.
Vilniaus raj.

Tel: 22 319007

Didelis dekui, Springlet!
Mano mazoji arkliukais kliedi, tai aciu ir uz ja!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmogė: 23 rugpjūčio 2004 - 14:49
As cia del tu vedeju... Ar tikrai ju reikia? Mano vyresnelis sudalyvavo gimtadienyje, kur buvo vedeja, tai kategoriskai atsisake svest bet kokioj kavinej - tik namie ir niekur ne kitur. Na girdejau ta vedima, tikrai be rysio buvo...

Mes kiek kur darem, tai labiausiai patiko Pizza jazz taikos prospekte. Nebuvo ten jokiu vedeju, uztat yra vaikams lipynes, tai labai fainai. Maistas ten irgi normalus, lauke stalas... Tiesa, gimtadienis rugpjucio gale smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 08 23, 16:45)
As cia del tu vedeju... Ar tikrai ju reikia? Mano vyresnelis sudalyvavo gimtadienyje, kur buvo vedeja, tai kategoriskai atsisake svest bet kokioj kavinej - tik namie ir niekur ne kitur. Na girdejau ta vedima, tikrai be rysio buvo...

Mes kiek kur darem, tai labiausiai patiko Pizza jazz taikos prospekte. Nebuvo ten jokiu vedeju, uztat yra vaikams lipynes, tai labai fainai. Maistas ten irgi normalus, lauke stalas... Tiesa, gimtadienis rugpjucio gale smile.gif

Aha, Noa, kazkur skaiciau kaip namie svente, o mama paskiau Lego rusiavo. Tikiu, kad namie jiems labiau patiko laugh.gif thumbup.gif laugh.gif Anei vedanciuju tada reikia....
Atsakyti
g.gif del nesuprantamu man priezasciu maniske kazkodel jau treti metai is eiles svencia savo gimtadieni macdonalde, ji nori tik ten kategoriskai g.gif nors siuliau ir prospere ir kitur, nenori, ir viskas, bet kita vertus jos gimtadienis, tegu daro ka nori wink.gif

o prospere mes buvom pajuodinet, puse val. ant ponio arba didelio arklio kainuoja 20Lt, jai labai patiko clap.gif arba dar galima po viena rata kad vedziotu, tada 1 ratas- 2Lt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Debesiukas @ 2004 08 06, 17:26)
Mes savo 2-aji gimtadieni shventeme Vingio parke. Teveliai kavineje pasedejo, o vaikai beveik visa laika praduko - pieshe kreidutemis ant asfalto, pute muilo burbulus, suposi karuseleje, ejo gyvuliuku pasizhiureti (ir pamaitinti). O pabaigai suleidome i vaiku zhaidimo aikshtele (ji labai didele, kiekvienas vaikas gali susirasti ka veikti). Zhodzhiu, gimtadienis buvo super, vaikams labai patiko. Ir nors mano dukrele jo neprisimins, man svarbiausia, kad ta diena jai buvo linksma ir smagu clap.gif .
O vakare gryzhome namo 'valgyti' torto, tada ir teveliai pabaliavo tongue.gif

Labai ačiū už šį postą wink.gif
Mes atšventėm lygiai taip pat ir dukra iki šiol dar kvykauja, kaip jai patiko "tokinėt ant makaliukų" smile.gif
Nuėjom į kavinukę, supomės karusėlėse, šėrėm gyvuliukus, šokinėjom ant kamuoliukų, čiuožinėjom, net mama dūkti ėmė laugh.gif Buvo graži šilta diena ir tikrai daug sveikų, giedrų įsdpūdžių thumbup.gif
Tortą suvalgėm namie kartu su tėveliais,o vėliau tėveliai dar ir prisiminimais apie didžiąją dieną dalinosi prie vyno taurės smile.gif
Atsakyti