Įkraunama...
Įkraunama...

Tirpsta liežuvio galas...

Jau kelios dienos beveik pastoviai tirpsta liežuvio galiukas. Ir tas tirpimas toks keistas - ne taip kaip pas stomotologę, o šiaip toks dilgčiojantis pojūtis. Hm g.gif Kas vyksta?
Ar tiesiog man paranoja? unsure.gif
Atsakyti
[quote=Liu,2005 05 09, 15:20]
Jau kelios dienos beveik pastoviai tirpsta liežuvio galiukas. Ir tas tirpimas toks keistas - ne taip kaip pas stomotologę, o šiaip toks dilgčiojantis pojūtis. Hm g.gif Kas vyksta?
Ar tiesiog man paranoja? unsure.gif
[/quote
Tai vienas iš požymių, kad padidėjęs skrandžio rūgštingumas... ar niekada nesityrei?
Bent jau man taip buvo...kai pavyko skrandžio rūgšingumą normalizuoji, liežuvio galiuko nebedilgčiojo...
Atsakyti
[[/quote
Tai vienas iš požymių, kad padidėjęs skrandžio rūgštingumas... ar niekada nesityrei?
Bent jau man taip buvo...kai pavyko skrandžio rūgšingumą normalizuoji, liežuvio galiuko nebedilgčiojo...

[/quote]


Nu ačiū tau 4u.gif O tai jau baigiu perskaityti visą www.sveikas.lt ir sau prisipaišyti bala žino ko. Bandysiu rasti laiko išsitirti skrandžio rūgštingumą.
Atsakyti
smile.gif nesutinku kad rugstingumas,,,,su sirdute blogai arba su nervais,,baigiau medicina tai rugstingumas nelabai ieina i liezuvio tirpima zinok.liezuvis suristas su sirdies darbo veikla.
Atsakyti
Cia panasiausia tema, kuria pavyko rasti.
Jau trecia diena neatitirpsta puse liezuvio. Cia po to, kai stomatologas suleido vaistu pries taisant danti. Viskas po poros valandu atitirpo, o liezuvis ne. blink.gif Labai nemalonu. verysad.gif Gal kam taip buvo? Ar laukti dar, ar cia jau negerai kazkas? Ar kas galetu ka nors patart?
Atsakyti
QUOTE(Liu @ 2005 05 09, 17:20)
Jau kelios dienos beveik pastoviai tirpsta liežuvio galiukas. Ir tas tirpimas toks keistas - ne taip kaip pas stomotologę, o šiaip toks dilgčiojantis pojūtis. Hm  g.gif  Kas vyksta?
Ar tiesiog man paranoja?  unsure.gif

LINKSTI BRANGUTE PRIE MIKROINSULTA.AS JAU ESU PATYRUS 2 KARTUS.IRGI LIEZUVIS APSALDAVO O VELIAU IR PUSE RANKOS.NORS NEESU SIRDININKE,VISKAS DEL RUPESCIU,NERVU,PERGYVENIMU,NES MES MOTERIS VISKA PERNELIG GYLIAI IMAM I SIRDI,REIKIA RUPINTIS SAVIM IR SAVO SRDELE,NES JI MUSU PAGRINDINIS GYVENIMO VARKLIS mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(soffi @ 2009 01 22, 11:26)
smile.gif nesutinku kad rugstingumas,,,,su sirdute blogai arba su nervais,,baigiau medicina tai rugstingumas nelabai ieina i liezuvio tirpima zinok.liezuvis suristas su sirdies darbo veikla.

As pati medicinoj neblogai gaudausi ir tau pritariu kad kazkas su sirdute blogai,dar aliu prideti su su plauceis nes po liezuvio galu eina plauciau,o tu pati pasiziurek i savo liezuvy jai tavo liezuvio galiukas pabales ar baltas tai eik tiesei pas sirdies gyd.
Papildyta:
QUOTE(meumeuke @ 2009 06 17, 14:32)
Cia panasiausia tema, kuria pavyko rasti.
Jau trecia diena neatitirpsta puse liezuvio. Cia po to, kai stomatologas suleido vaistu pries taisant danti. Viskas po poros valandu atitirpo, o liezuvis ne.  blink.gif  Labai nemalonu.  verysad.gif  Gal kam taip buvo? Ar laukti dar, ar cia jau negerai kazkas? Ar kas galetu ka nors patart?

Na o tai gal sutapimas.Nemanau kad nai nuo nuskausminamu.Teks keliaut pas kardiologa pasitikrint.
Atsakyti
oho kiek naudingos info suzinojau, o as jau galvojau kad tikrai man paranoja kazkokia blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meumeuke @ 2009 06 17, 15:32)
Cia panasiausia tema, kuria pavyko rasti.
Jau trecia diena neatitirpsta puse liezuvio. Cia po to, kai stomatologas suleido vaistu pries taisant danti. Viskas po poros valandu atitirpo, o liezuvis ne.  blink.gif  Labai nemalonu.  verysad.gif  Gal kam taip buvo? Ar laukti dar, ar cia jau negerai kazkas? Ar kas galetu ka nors patart?

tai yra visiskai imanoma.Ypac jei taise apatinius dantis.Man aptirpes buvo keleta menesiu.Stomatologe sake priklausomai kaip pavyksta uztaikyti suleisti nuskausminamus.Kitiem buna kad ir neatsistato nutirpimas unsure.gif
Atsakyti
Sveikos pupytes ,seip jai tirpsta liezuvio galas nuo pradziois koki 1 cm ,tai gali buti ne tik sirdies ydos listi lauk bet ir dar kai kas . Priklausomai nuo amziaus , idomu kiek musu herojai metu? ? I liezuvi ieina ,galima sakyti kad beveik viskas ,-kitaip tariant liezuvis tai tavo veidrodis ,jame yra viskas kas gali suristasa buti visos vidaus ligos .
Atsakyti
Ir man jau keleta dienu liezuvio galas yra nutirpes tik jis ne baltas, kaip rase cia auksciau, bet toks lyg rozinis ir dar atsirado giliau desinej pusej tokia pat deme.
su sirdim viskas tvarkoj - pries savaite ejau medicinine komisija ( del darbo ir labai stipriai istyre viska) ir kardiograma buvo ideali. Viskas buvo tvakoj, tik hemoglobinas mazesnis ( 108). Gal cia ir priezastis ? man 33
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 05 lapkričio 2011 - 14:39
O man jau koki mėnesi liežuvio galas tai tirpsta, tai aprimsta.. Ir keista, nes šiuo metu kaip tik labai ramiai gyvenu, jokių rūpesčių. Bet su širdute visad šiokių tokių problemų būdavo. Teks labiau savim rūpintis. unsure.gif
Atsakyti