Įkraunama...
Įkraunama...

Susikurkime darbą pačios

QUOTE(Bryana @ 2010 08 22, 17:45)
Sveikutes,
  As irgi jungiuosi prie jusu su savo mintim,as galvoju uzsiimti rukytu gaminiu prekyba,pirkciau mesa ir pati rukyciau,na o tada parduoti,galvoju reiketu tos masinos tokios kur didele ir sonas atsidaro,saldytuvo.
Tik vat nzn kaip ten su leidimais visais ir taip toliau,matau tokios masinos prie maximos stovi ar pro kokius kaimus vaziuoja pries tai skelbimus parase,cia reikia gauti leidimus kur gali stoveti,gal kas susidure su tuo ir galetu man papasakoti placiau? g.gif kur cia kreiptis reikia del tu leidimu???


reikia kreiptis i savo miesto veterinarijos tarnyba ir issamiau papasakos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 24 rugpjūčio 2010 - 10:19
Būtų toks klausimas mamytėms gyvenančioms užsienyje, kokioms prekėms šiuo metu jaučiama paklausa?? g.gif
Kažkaip galvoju, kad LT šiuo metu pirkimas labai sumažėjęs ir verslas geriau sektųsi gaminant LT, o parduodant užsienyje. Gal kas kokių idėjų gali pamesti, o tuo pačiu ir bendradarbiavimas gali užsimegzti biggrin.gif Kažkas gamina, kažkas parduoda mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas užsiima proginių suknelių nuoma ir nepasididžiuotų supažindinti su įvairiais niuansais? smile.gif
Atsakyti
Na, as prekiauju uzsieny proginem suknelem. Tai turbut lengvau negu nuomoti jas, maziau vargo biggrin.gif Bet galvoju ir apie nuomos punkto atidaryma, bet ateity. Manau reiketu susirasti kur nebrangiai jas galima butu isvalyti ir siuveja visa laika po ranka tureti g.gif

Del paklausos uzsieny sunku pasakyti g.gif Visur yra skirtingu zmoniu, vieniems vieni dalykai reikalingi, kitiems kiti biggrin.gif Bet siaip yra vienas pliusas, siuntimo kaina palyginus yra maza siunciant ka nors is Lietuvos pvz i Norvegija smile.gif Norvegijoje registruotu pastu siunta kainuoja minimum 120 kr (apie 50 lt), o jeigu i uzsieni ka nors siusti tai aplamai labai daug iseina doh.gif Tai labai gerai siusti ka nors is Lietuvos iskarto klientui smile.gif
Atsakyti
Aš irgi galvojau apie nuomą ax.gif Tačiau pamaniau, kad būtų mano verslas ne toks pelningas, koks galėtų, nes nepirkčiau tų tortiškų suknelių vestuvėms, o jos einamiausios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2010 08 24, 19:58)
Aš irgi galvojau apie nuomą  ax.gif Tačiau pamaniau, kad būtų mano verslas ne toks pelningas, koks galėtų, nes nepirkčiau tų tortiškų suknelių vestuvėms, o jos einamiausios biggrin.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
bet nuomot galima pvzd. internetu, apžiūrėt, išrinkt patikusius modeliukus ir atvažiuot pasimatuot (čia apie tai, kad dabar labai brangi nuoma, o pradžiai tai oi kiek reikia) g.gif
Atsakyti
Na, man irgi tortai ne prie sirdies 4u.gif

Bet, kad tai nelabai nuoma internetu g.gif Tiesiog internete yra katalogas turimu sukneliu ir viskas, pasiziuri ka turi, jeigu kazkas patiko, vaziuoji pasimatuoti smile.gif Nuoma internetu butu turbut taip, issirinkai suknele kuri patiko, pervedei pinigus, tau atsiunte suknele, panesiojai ir po to nusiunti ja atgal biggrin.gif Bet velgi, jeigu suknele netiko, reikia keisti, tai nuoma internetu neiseitu daryti biggrin.gif O gaila ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 24 rugpjūčio 2010 - 22:24
O man atrodo, kad tai turėtų būti tik parduotuvėje, jokių internetų smile.gif Ir nėra jau tas pradinis kapitalas kosminis, tai ne kavinė kokia. Ypač jei siuvėją pažįstamą kokią turi, dar geriau, jei ką, pataisyt, patvarkyt. O siųstis galima daug ir iš ebay, ten siūna kokių tik nori. Manau, kad pelninga turėtų būti, jei pataikai į masių norus.
Atsakyti
Va del gamintoju ir is kur gauti pigiai sukneles as turiu info, su tokiais gamintojais jau dabar bendradarbiauju, bet kolkas uzsakineju sukneles tik tada kai is manes jas perka biggrin.gif Man reiketu tik patalpas susirasti ir siuveja, na dar susizinoti kur valykla yra. O siaip Abo teisi, nelabai daug pinigu reikia tokiai veiklai pradeti smile.gif Nors aisku paskaiciavus kokios Lietuvoje algos, tai reiketu pataupyti g.gif Tarkime 150 lt - 250 lt proginiu sukneliu savikaina is USA arba Kinijos. Vestuviniu sukneliu kainos panasios 200 lt - 300 lt, tik gamintojai Kinija, USA ir Lenkai. Kiek sukneliu reiketu pradziai? g.gif Galima pasiskaiciuoti kiek reiketu isleist pinigu. smile.gif Aisku galima ir dar pigiau rasti sukneles, bet jeigu kokybe bus nekokia, tai irgi negerai schmoll.gif
Atsakyti
O aš pradėjau galvoti apie mini siuvyklą ar saloną. Galvoju, gal net pati pradečiau siųsti namuose, taisyti drabužėlius. Pati tai darau, gal po to pereičiau ir prie kūrybinės veiklos plačiau ax.gif Atidaryčiau mini siuvyklėle su papuošalų ir aksesuarų parduotuvėle. 4u.gif Kaip man tai būtų prie širdies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2010 08 25, 08:34)
O aš pradėjau galvoti apie mini siuvyklą ar saloną. Galvoju, gal net pati pradečiau siųsti namuose, taisyti drabužėlius. Pati tai darau, gal po to pereičiau ir prie kūrybinės veiklos plačiau  ax.gif Atidaryčiau mini siuvyklėle su papuošalų ir aksesuarų parduotuvėle.  4u.gif Kaip man tai būtų prie širdies  smile.gif

Labai šauni idėja smile.gif O ir pradžiai daug investicijų nereikia. Ir ateity bus galimybių plėtrai!!!
Atsakyti
QUOTE(Deimante Mazute @ 2010 08 25, 10:26)
Labai šauni idėja smile.gif O ir pradžiai daug investicijų nereikia. Ir ateity bus galimybių plėtrai!!!


Pradėčiau namie siūti, o tada žiūrėčiau kaip seksis, savo meninius gaminius, galėčiau į kokią galeriją nunešti ir pažiūrėti, kaip seksis parduoti, kas perkamiausia. Planuoju pradėti lankyti siuvimo kursus, kad pilnai pasiruoščiau tam smile.gif Ir gal išsipildys sena mano svajonė, tai būtų nerealu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti