Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrasensų mūšis

Na kazkodel atrodo,kad Mrerlin isidirbineja,ir vaidina g.gif
Atsakyti
Merlyn 14 sezone buvo kukli, tuo visus ir sužavėjo, o čia trykšta pasitikėjimu, gal kiek arogancija. Aišku talento nepaslėpsi, bet šitame sezone daug gerų ekstrasensų. O galutinį žodį tars žiūrovai.
Keistas man vienas dalykas. Kai keli stiprūs ekstrasensai pasako skirtingas versijas. Kuria tikėti? Aišku žmogus pasirenka kas jam palankiau, bet vis tiek, išsiskiria nuomonė. Ir taip labai dažnai būna.
Po vakar nusprendžiau sirgti už vyriški su kaukuolę. Aišku merginos stipresnės. Bet man patinka kai be išvedžiojimų pasako ką mato ir tiek. O improvizacijai tai visada vietos yra, galima jau fantazuoti
Atsakyti
Pritariu. Merilin šiame sezone "įėjusi" į labai didelę pozą ir vaidybą. Be to praeitame šou ji man gražiau atrodė.
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2015 11 29, 12:54)
Pritariu. Merilin šiame sezone "įėjusi" į labai didelę pozą ir vaidybą. Be to praeitame šou ji man gražiau atrodė.

drinks_cheers.gif man ir labiau arogancija pasirode,nei pasitikejimas savimi.As tik vakar maciau,tai man tas vyriskis su barzda labiausiai patiko.
Atsakyti
Mano favoritai Pachomas ir Merlin (pagal nutylėjimą biggrin.gif ) Senukas n-e-r-e-a-l-u-s bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

Labai simpatiškas tas vespas, vikingas toks blush2.gif
Kalbėti negalinti moteris atrodo miela ir stipri.

Ta piešianti mergaitė, kaip niekuo nepasižymėjusi, per daug savim pasitiki g.gif kaip ir mamytės ir dukrytės duetas, ypač mamelė blink.gif

Pritariu visoms dėl Merlin arogancijos (gal tai apsauga nuo piktų žmonių, juk ten visko prisiklauso/prisiskaito apie save), bet vakar fantastiškai išvardino visas foto bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu_padovanoti: 29 lapkričio 2015 - 15:26
Merilin pereme Sepso arogancija, ta poza tokia "nepargriausi manes", aisku saves pateikima kaip favorita. Sepsas juk nesikuklino, nesidangste po avinelio kailiu, nesake, oj as toks kuklus, negedinkit, nesu favoritas. Ir jis zinojo ir mes zinojom kad Sepsas bus finale smile.gif ta mama su dukra jei neiskris kitoj laido, tai pyksiu, nu netikusios jos.. cirkas. smile.gif
ta indigomergaite... na ji irgi ne laimetoja. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2015 11 29, 16:35)
ta mama su dukra jei neiskris kitoj laido, tai pyksiu, nu netikusios jos.. cirkas. smile.gif
  ta indigomergaite... na ji irgi ne laimetoja. smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2015 11 29, 15:35)
ta mama su dukra jei neiskris kitoj laido, tai pyksiu, nu netikusios jos.. cirkas. smile.gif

O man tai labiausiai ta prisidažiusi tetulė kliūna doh.gif

Sergu už Pachomą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fabiana: 30 lapkričio 2015 - 09:44
man tas senuliukas dėmesi traukia smile.gif nu tikrai gėru man nuo jo sklinda.. nes,gal ,kad kažką primena.
O Merlin tokia patinka, kokia dabar ją rodo. Atrodo, tvirtesnė. Praeitam seznoe tai tokia dar kukli.
Atsakyti
Paskutinėj serijoj patiko tas juodas ilgas vyriškis, vardas iš N... raidės, kuris pasakė, kad katinas įsižeidęs ant šeimininkės, nes ji nevadina jo vardu bigsmile.gif biggrin.gif geras doh.gif thumbup.gif kaip tokį dalyką pamatyti įmanoma... rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
Kazkaip netikra viskas atrodo g.gif ,o Pochomono gaila verysad.gif vienas is lyderiu.
Atsakyti
Tikiuosi, rytoj paaiškės, kad Pachomas liko, t.y. kūrybinė grupė jį įkalbėjo dalyvauti toliau. Jis rimtas dalyvis, be jo nėra šou. Kas čia bus, jei stiprūs išeis ir liks tas žydoukrainietis ir tos dvi rožinės lunatikės? rolleyes.gif
Atsakyti