Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (12)

QUOTE(Manifesto @ 2016 05 15, 17:48)
Ale tikrai bulgarės priedainis ape Miliūtę... lotuliukas.gif

aha, joa biggrin.gif bov tik pametėm kažkur biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ohooho @ 2016 05 15, 17:32)
Tai komisija balsavo, ir mes buvome vistiek aukstai, jei vertinant ne kaimynus, emigrantus, o komisija, tai ruskiai isvis pazoras butu biggrin.gif australai be kaimynu ir politikos aplenktu ta ruski ant keliu simtu tasku. Beje, Australai, Serbai, San Marinas irgi kainynai ir emigrantai ? biggrin.gif vel nusisnekejimas eilinis, va ruskiu emigrantai isnese 3 vieta, nes ju visur, visi gi bega is rusijos biggrin.gif

Skaitai kas rašoma? Juk nesakiau, kad nebūtų visai lotuliukas.gif Gal jau užteks čia putotis, o tai jau nebematai kas rašoma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 15, 16:53)
aha, joa  biggrin.gif bov tik pametėm kažkur biggrin.gif

Čia panelė Poli tą -bov- kažkaip nukando. doh.gif "O dai miliūta..." biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manifesto: 15 gegužės 2016 - 17:03
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 15, 16:53)
aha, joa  biggrin.gif bov tik pametėm kažkur biggrin.gif
Papildyta:

Skaitai kas rašoma? Juk nesakiau, kad nebūtų visai lotuliukas.gif Gal jau užteks čia putotis, o tai jau nebematai kas rašoma biggrin.gif

As viska gerai matau, bet va kas kokia val vis jus kazka nusikalbat tandensingai biggrin.gif juokas tik ima man
Atsakyti
nežinau, ar jau yra kas įmetęs naują straipsnį (visko neperskaičiau), bet Lazarevas pats sakė, kad Krymas- Ukrainos dalis.
http://www.15min.lt/...alis-125-627269
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 05 15, 18:10)
nežinau, ar jau yra kas įmetęs naują straipsnį (visko neperskaičiau), bet Lazarevas pats sakė, kad Krymas- Ukrainos dalis.
http://www.15min.lt/...alis-125-627269

Idomu, kaip jam tai atsirugs nuo rusvaldziu
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 05 15, 18:11)
Idomu, kaip jam tai atsirugs nuo rusvaldziu

Sprendžiant pagal youtubėje patalpintą video, jis tai pasakė prieš beveik 2 metus.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 05 15, 17:11)
Idomu, kaip jam tai atsirugs nuo rusvaldziu

Interviu 2014 metų, tai jei neatsirūgo, gal ir neatsirūgs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2016 05 15, 16:09)
Dar tikejausi, kad Ispanija ir Vengrija truputi auksciau bus g.gif

Aš irgi. Vengrija ypač, jis už Bulgariją žymiai geriau pasirodė, jau nekalbant apie strakaliojančią mergytę iš Belgijos ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 05 15, 17:43)
Aš irgi. Vengrija ypač, jis už Bulgariją žymiai geriau pasirodė, jau nekalbant apie strakaliojančią mergytę iš Belgijos ax.gif

Tam vengrui toli iki tokios muzikos kaip bulgares, ta puikiai pasake visi
Atsakyti
Vis tik, italės daina labai gera. Pradedu įsimylėti. wub.gif O pasirodymo režisierių ir scenografą - šunim šėko pjaut, už taip sugadintą numerį. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ohooho @ 2016 05 15, 18:52)
Tam vengrui toli iki tokios muzikos kaip bulgares, ta puikiai pasake visi

Tegul tie visi sako ką nori, mano nuomonė kitokia nei tų visų. Man vengras labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2016 05 15, 19:04)
Vis tik, italės daina labai gera. Pradedu įsimylėti. wub.gif  O pasirodymo režisierių ir scenografą - šunim šėko pjaut, už taip sugadintą numerį. cool.gif

ir as taip vakar sakiau
super daina
Atsakyti