Įkraunama...
Įkraunama...

Senjora (La Senora)

Jauciu "Didingaji amziu" kur noos nukels, O "Senjora" grazins i senaji laika. smile.gif Matyt buvo daug nepatenkintu kad nutrauke tai ir grazino. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 02 03, 18:39)
Jauciu "Didingaji amziu" kur noos nukels, O "Senjora" grazins i senaji laika. smile.gif Matyt buvo daug nepatenkintu kad nutrauke tai ir grazino. smile.gif

O gal vietoj "Įtariamieji" ketvirtadieniais rodys? Juk kitą savaitę turėtų būti paskutinė serija.
Atsakyti
QUOTE(daivak30 @ 2017 02 03, 19:46)
O gal vietoj "Įtariamieji" ketvirtadieniais rodys? Juk kitą savaitę turėtų būti paskutinė serija.

Tai kad vasario 18 d. bus sestadienis. smile.gif
Atsakyti
Rodys šeštadieniais 17:10 val.
Atsakyti
Ankstesnis laikas man labiau patiko, bet bus gerai ir sitas svarbu rodys. smile.gif
Atsakyti
Nesuprantu kada Enkarna spejo ta revoliucionieriu isimylet? unsure.gif O Viktorija rimta ima isimylet savo vyra??? Sakes! Gaila Anchelio.
Ir kagi vel laika keicia. rodys 15.00 val. vos spejau pamatyt labai greit ta eilute prabego.
Atsakyti
Aš vakar nemačiau, o į LNK GO serijų nebekelia, nors anksčiau keldavo.. Man įdomu - tuos rusiškus serialus, visokias „Būrėjas“, žiūri daugiau žmonių, kad juos į geresnį laiką perkelia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2017 03 19, 17:49)
Aš vakar nemačiau, o į LNK GO serijų nebekelia, nors anksčiau keldavo.. Man įdomu - tuos rusiškus serialus, visokias „Būrėjas“, žiūri daugiau žmonių, kad juos į geresnį laiką perkelia?  biggrin.gif

As irgi stebiuosi. unsure.gif Bet kai pagalvoji, kad TV1 LNK dukterinis kanalas, tada nieko keisto. Jie pastoviai ten nesamones daro.
Atsakyti
Kitą šeštadienį vėl rodys senu laiku blink.gif Jie eksperimentuoja ar ką? Patys neapsisprendžia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2017 03 25, 12:40)
Kitą šeštadienį vėl rodys senu laiku  blink.gif Jie eksperimentuoja ar ką? Patys neapsisprendžia biggrin.gif

Ale tikrai! blink.gif Na "idomus"man jie kokie. hmm.gif
Atsakyti
Pakeitė programą, dabar laikas vėl 15.10 biggrin.gif
Atsakyti
Stai ir baigesi serialas. Bet pabaiga man nepatiko. Kodel Viktorija turejo mirti verysad.gif ? Ziuri seriala vis lauki ir lauki kol jie pagaliau bus kartu ir gyvens ilgai ir laimingai, o cia tau bac ir pagrindine veikeja zuva vadinas nebus jokio ilgai ir laimingai... huh.gif kaip suprantu turetu but ir serialo tesinys, bet su jau kita istorija.
Atsakyti