Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Kas ieško paparasto, be didelių dramų, be kriminalų,romantiško, kasdieniško šiaip serialiuko vakarui, rekomenduoju: "Fatih Harbiye". Man tai tikrai patiko. Siuzetas tradicinis - turtuolis įsimyli paparastą, tačiau ne prastą mergaitę. Visi prieš jų meilę, bet nepaisant visų kliūčių įsimylėjėliai būna kartu smile.gif Patiko praktiškai visa aktorių komanda. Plius, veiksmas sukasi ne tik apie pagrindinę porą. Man kažkaip visi personažai buvo įdomus, plius labai gerai kiekvienam charakteriui parinkti aktoriai. Pagrindinė pora man ypatingai tiko vienas kitam, apskritai, jie čia turbūt nelabai ir vaidino biggrin.gif Būtent ir mačiau Kadiro ir Neslihan meilės pradžią wub.gif Vienintelis minusas, kad serijų galėjo būti mažiau, nes vietom labai jau nuobodžiai žiūrėjosi ax.gif

Neriman Macit

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2016 10 19, 09:46)
Eisim, Mockava, dabar Cesur'o mylėt biggrin.gif

user posted image

O tiesa kad cia tipo paskutinis serialas su juo, nes tipo skaiciau kad jis nori mesti aktoryste arba iseiti labai ilgu atostogų, nes labai vargina ji tie filmavimai ir pan., nes reikia daug ir itemptai dirbti, nes i savaite iseina serija 2 val., o tai gana didelis kruvis ir pan. Ar cia gandas buvo koks biggrin.gif
Metus ilsejausi nuo turku, mazu reiks uzmesti aki i si smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2016 10 20, 08:22)
O tiesa kad cia tipo paskutinis serialas su juo, nes tipo skaiciau kad jis nori mesti aktoryste arba iseiti labai ilgu atostogų, nes labai vargina ji tie filmavimai ir pan., nes reikia daug ir itemptai dirbti, nes i savaite iseina serija 2 val., o tai gana didelis kruvis ir pan. Ar cia gandas buvo koks  biggrin.gif
Metus ilsejausi nuo turku, mazu reiks uzmesti aki i si smile.gif

Oi, kokių tik nėra istorijų prikurta apie jį mirksiukas.gif
Jis dabar kaip tik ir grįžta po labai ilgų atostogų. Beatostogaudamas ir vesti spėjo biggrin.gif
Linkiu jam kuo didžiausios sėkmės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 10 18, 23:06)
O taip, aš žiūriu. Man patinka. Ypač intriguoja ten tas dėliojamas rebusas...
Kas kartą vis naujų minčių palieka po kiekvienos naujos serijos.

Jus neapsirikote_taip, dar filmuojamas, ir į savaitę įkelia po 1 naują seriją.


Aš pabaigsiu dabar žiurima ir tada pradėsiu žiurėti po Kuzey Güneysmile.gif


QUOTE(kami_ @ 2016 10 19, 07:10)
Žiūriu, labai patinka man jis smile.gif Yra atrodo jau ir su rusišku įgarsinimu 4 serijos, bet man su subtitrais labiau patinka ax.gif
"Susirgau" turkiškais serialais biggrin.gif Kitų šalių filmų/serialų nesinori žiūrėti biggrin.gif


Tikrai ir aš taipat susirgau turkiškais serialais biggrin.gif mano vyras pamates klausdavo gal jau turkiškai ar rusiškai išmokau, nes Turtuole Vargšė žiuredavau į priekį su rusiškais subtitrais. Dabar Ask I Memnusu rusų igarsinimu tai rusiškai tikrai beveik viska suprantu ax.gif

O Ask I Memnu labai užkabino Bihter vaidyba mane labai žavi ir aktore pati labai graži ir Behlül'is taipat wub.gif bet jaučiu pabaiga nelaiminga bus nes kažkaip ju laimingos meiles neisivaizduoju nors ir kaip norėtusi kad jie kartu būtu wub.gif
O Firdevs tai sukta kokia, velia viska, reguliuoja bet žavi ji mane labai bent jau kolkas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otea: 20 spalio 2016 - 15:49
hmmm, o as nezinau ka ziureti, nes norisi nauju aktoriu, o ne tu paciu.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2016 10 20, 16:48)
Aš pabaigsiu dabar žiurima ir tada pradėsiu žiurėti po Kuzey Güneysmile.gif
Tikrai ir aš taipat susirgau turkiškais serialais  biggrin.gif mano vyras pamates klausdavo gal jau turkiškai ar rusiškai išmokau, nes Turtuole Vargšė žiuredavau į priekį su rusiškais subtitrais. Dabar Ask I Memnusu rusų igarsinimu tai rusiškai tikrai beveik viska suprantu  ax.gif

O Ask I Memnu labai užkabino Bihter vaidyba mane labai žavi ir aktore pati labai graži ir Behlül'is taipat  wub.gif bet jaučiu pabaiga nelaiminga bus nes kažkaip ju laimingos meiles neisivaizduoju nors ir kaip norėtusi kad jie kartu būtu  wub.gif
O Firdevs tai sukta kokia, velia viska, reguliuoja bet žavi ji mane labai bent jau kolkas  biggrin.gif

O aš atvirkščiai po Ask i Memnu negaliu jokių serialų su ta pagrindine aktore iš Turtuolė Vargšė žiūrėti. Gaila, nes, girdėjau neblogas serialas. Ir iš vis Ask i Memnu niekas neprilygsta, deja...
Papildyta:
QUOTE(Whagati @ 2016 10 20, 18:03)
hmmm, o as nezinau ka ziureti, nes norisi nauju aktoriu, o ne tu paciu.... ax.gif

O jūs bandėte žiūrėti dabar per LNK Mano lemties diena rodomą? Man kaip po dviejų metų pertraukos be turkiškų serialų, visai neblogai sueina. Aktoriai man nežinomi, išskyrus vieną iš Čiauškutės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2016 10 20, 16:48)
Aš pabaigsiu dabar žiurima ir tada pradėsiu žiurėti po Kuzey Güneysmile.gif
Tikrai ir aš taipat susirgau turkiškais serialais biggrin.gif mano vyras pamates klausdavo gal jau turkiškai ar rusiškai išmokau, nes Turtuole Vargšė žiuredavau į priekį su rusiškais subtitrais. Dabar Ask I Memnusu rusų igarsinimu tai rusiškai tikrai beveik viska suprantu ax.gif


O Ask I Memnu labai užkabino Bihter vaidyba mane labai žavi ir aktore pati labai graži ir Behlül'is taipat  wub.gif bet jaučiu pabaiga nelaiminga bus nes kažkaip ju laimingos meiles neisivaizduoju nors ir kaip norėtusi kad jie kartu būtu  wub.gif
O Firdevs tai sukta kokia, velia viska, reguliuoja bet žavi ji mane labai bent jau kolkas biggrin.gif
Dievulėliau, kaip aš jums baltai pavydžiu, kad tiek daug gražaus laiko turėsite su tokiais nuostabiais serialais ir, kad turit priešaky dar tokį gerą rezervą.

Na va, nėra to blogo kas neišeitų į gerą, ir kalbos įgūdžiais lavinasi. Nuostabu mirksiukas.gif



Bihter (Beren Saat) vaidyba mane taip pat labai sužavėjo po šio serialo. Tobula. Aktorė iš didžiosios raidės.

Firdevs, kaip blogasis personažas_man patiko, bet ir neapsakomai nervino ji mane su tomis visomis savo povandeninėmis srovėmis doh.gif
Norėdavosi net į sieną ją priplot, kad tik trafaretas liktų ir nieks negalėtų jos nugramdyti. Fu, kaip prisimenu ja.

Pamenu, baigusi žiūrėti šį serialą, dar ilgai savaitėmis vaikščiojau apmąstymuose. Stiprų įspūdį paliko. Gero žiūrėjimo ir toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2016 10 20, 19:15)
O aš atvirkščiai po Ask i Memnu negaliu jokių serialų su ta pagrindine aktore iš Turtuolė Vargšė žiūrėti.

As irgi doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
otea, ir dar pamiršau paminėti, kad (jei tik pati nenorėsit) neskaitykit jokių komentarų online apie tą serialą.
Aš taip netyčia ir užsiroviau, visai atsitiktinai, ant atskleistos pabaigos šio serialo,
ir kaip tyčia buvo pirmas komentaras nuo viršaus, akys pačios užkliuvo. Pati kalta doh.gif
Bet visa laimė man tai vakarėlio nesugadino.

_____________________________

Turima omeny Hazal Kaya? Man irgi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2016 10 19, 08:46)
Eisim, Mockava, dabar Cesur'o mylėt biggrin.gif

user posted image


Man Kivo kažkoks unikumas yra - skirtingame seriale jo išvaizda visiškai skirtinga. Transformeris blink.gif wub.gif Labiausiai nuodėmės vertas man buvo Kuzey Guney paskutinėse serijose wub.gif O prie šito įvaizdžio akis dar nepriprato mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 10 20, 20:28)
Dievulėliau, kaip aš jums baltai pavydžiu, kad tiek daug gražaus laiko turėsite su tokiais nuostabiais serialais ir, kad turit priešaky dar tokį gerą rezervą.

Na va, nėra to blogo kas neišeitų į gerą, ir kalbos įgūdžiais lavinasi. Nuostabu mirksiukas.gif
Bihter (Beren Saat) vaidyba mane taip pat labai sužavėjo po šio serialo. Tobula. Aktorė iš didžiosios raidės.

Firdevs, kaip blogasis personažas_man patiko, bet ir neapsakomai nervino ji mane su tomis visomis savo povandeninėmis srovėmis doh.gif
Norėdavosi net į sieną ją priplot, kad tik trafaretas liktų ir nieks negalėtų jos nugramdyti. Fu, kaip prisimenu ja.

Pamenu, baigusi žiūrėti šį serialą, dar ilgai savaitėmis vaikščiojau apmąstymuose. Stiprų įspūdį paliko. Gero žiūrėjimo ir toliau smile.gif



Ačiū 4u.gif Atradusi turku serialus jaučiuosi kaip pandoros skrynia atidarius bigsmile.gif
Nenoriu žinoti pabaigos,tai stengiuosi jeigu ka pamatau apie tai neskaityti, bet nujaučiu kad nieko gero nebus...turkai megsta liudnas pabaigas rolleyes.gif

Jaučiu su Nihal bus taip pat bedos, Behlül'į isimilejus labai ir tokia išpaikinta,nervas ima man į ja žiūrint...o taip ji man patiko Turtuole ir Vargše seriale unsure.gif

O taip Firdevs ir aš norėčiau į siena įmūrinti, tokia sukta...vaidyba jos super kaip bebūtų biggrin.gif o ta jos drauge blondine tai dar geresne gyvatė , abiem frontais varo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otea: 20 spalio 2016 - 22:28
QUOTE(Fjella @ 2016 10 20, 23:25)
Man Kivo kažkoks unikumas yra - skirtingame seriale jo išvaizda visiškai skirtinga. Transformeris blink.gif wub.gif Labiausiai nuodėmės vertas man buvo Kuzey Guney paskutinėse serijose wub.gif O prie šito įvaizdžio akis dar nepriprato  mirksiukas.gif
Tobulas wub.gif Baisiai ir man patiko jis Kuzey Guney paskutinėse serijose wub.gif
Man jis šiuo įvaizdžiu, kaubojaus, kažkaip labai viskas ok, net labai mirksiukas.gif
QUOTE(otea @ 2016 10 20, 23:27)
Ačiū 4u.gif Atradusi turku serialus jaučiuosi kaip pandoros skrynia atidarius bigsmile.gif
Pažįstamas jausmas smile.gif
Esu tikra, kad visi taip jautėsi pirmą kartą atvėrę tą skrynę (kad ir ne iš pirmo karto) bigsmile.gif
Atsakyti