Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Mano vyras kelis serialus ziurejo kartu. Vienas ju Kuzey, asara jo metu ne viena irgi nubrauke, dar ziurejo Tai mano gyvenimas, ziemos saule irgi ziurejo, ne visas serijas bet dauguma ir va sita kiraz mevsimi ziuri, sako visai nieko. Smagus.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 02 15, 21:46)
Kodėl, gal ir sulaukta bus, kol čia transliuos, ten ir pabaigs.

gyvenimo sukes taip ir nutrauke
Papildyta:
QUOTE(Fjella @ 2017 02 17, 13:09)
Pajuodinau - Olene Kadar  biggrin.gif  mirksiukas.gif

kai nesam tokios uzpatentuotos turku serialu ziuretojos, tai mes gi nezinom visu pavadinimu turkiskai tongue.gif rasykit ir lietuviskai, o tai tikrai ir as pagalvojau kad cia aktoriaus vardas ir pavarde mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2017 02 19, 20:34)
Mano vyras kelis serialus ziurejo kartu. Vienas ju Kuzey, asara jo metu ne viena irgi nubrauke, dar ziurejo Tai mano gyvenimas,  ziemos saule irgi ziurejo,  ne visas serijas bet dauguma ir va sita kiraz mevsimi ziuri, sako visai nieko. Smagus.

Kai žiūriu turkus maniškis sako: vėl Džamšut žiūri. Žiūrėtų juos nebent šautuvą jam prie smilkinio pridėtų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2017 02 19, 21:58)

kai nesam tokios uzpatentuotos turku serialu ziuretojos, tai mes gi nezinom visu pavadinimu turkiskai  tongue.gif rasykit ir lietuviskai, o tai tikrai ir as pagalvojau kad cia aktoriaus vardas ir pavarde  mastau.gif


O kokia esmė, šiuo atveju, daryti turkiško serialo pavadinimo vertimą į lietuvių kalbą, kai apie jį net nerastumėte informacijos internete mūsų kalba? blink.gif Įprasta, jog serialo pavadinimus rašome originalo kalba šiame forume. Na, nebent jau buvo rodyta per Lt kanalus. Mano klaida, jog neuždėjau kabučių ax.gif Bet kas norėjo, tas suprato. Kas nesuprato, tai perklausė. tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O sito Gunesi Beklerken nerode per lietuvius?
Be sansu be sansiuku rast visa su rusisku vertimu?

Neidejo cesuro vertimo.. Ryskiai ir rusai nusivyle unsure.gif
Atsakyti
Mečiau Cesurą...nuobodu, vaikų darželis...

Bandysiu per LNK žiūrėt, bet kol kas irgi nelabai. kaip ir aišku viskas kas bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliss: 20 vasario 2017 - 14:19
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 02 20, 01:12)
O sito Gunesi Beklerken nerode per lietuvius?
Be sansu be sansiuku rast visa su rusisku vertimu?


Ne,dar nerode 4u.gif
Tai jis visas isverstas,tik titrais smile.gif.Nors as jau senai ji ziurejau,tai tiksliai nzn gal yra ir igarsintas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 20 vasario 2017 - 19:43
QUOTE(eliss @ 2017 02 20, 14:18)
Mečiau Cesurą...nuobodu, vaikų darželis...

Bandysiu per LNK žiūrėt, bet kol kas irgi nelabai. kaip ir aišku viskas kas bus.


Oj, patikėkit manim, ten tikrai nėra viskas aišku smile.gif) Suktas ir persuktas scenarijus 100 kartų smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As turbut susipykau su sveiku protu - 3-a kart ziuriu Gunesi Beklerken blink.gif Jau paciai nejauku, nu bet toks grazus tas Kerem ir liuks vaidina. O ir serialas mano mylimiausias tikriausiai ax.gif Zinoma, neziuriu visko tik kas idomu ax.gif
QUOTE(Fjella @ 2017 02 17, 11:20)
Labas rytas!!! wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

o Engin tooooks vajeeee wub.gif Turkai vyrai kuo senyn, tuo gražyn  biggrin.gif  bigsmile.gif 

O taip, tikrai toooks. As i ji jau seniai demesi atkreipiau, dar kai KPA ziurejau. Paskui ir kitus su juo serialus paziurejau. Ir tikrai, mano nuomone sutampa - kuo senyn, tuo grazyn wub.gif

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2017 02 17, 12:11)
Jau vakarykste serija man išvis super.  wub.gif

Reikia lekt ziureti, nes pradejau siandien, bet kazkas su internetu, tai nekrove, susinervavau ir isjungiau. Bandysiu dabar bigsmile.gif

QUOTE(Fjella @ 2017 02 17, 12:32)
Beje, pirmoje serijoje man norėjosi galvą į sieną trankyti, kai jau buvau patikėjusi, kad Engin bus visą aerialą ilgaplaukis. Dabar daug daaaaaug geriau biggrin.gif

Ir as galvojau, na, nejaugi. Ir kai pamaciau, kad ne, tai laaabai apsidziaugiau. Labai tinka jam tokia sukuosena.

QUOTE(Lux @ 2017 02 19, 21:20)
Kai žiūriu turkus maniškis sako: vėl Džamšut žiūri. Žiūrėtų juos nebent šautuvą jam prie smilkinio pridėtų  doh.gif

Grynai maniskis, vis pasijuokia is manes, niekada nepamirsta. Siuliau paziureti keleta is tu kriminaliniu, bet nesusidomejo. Nors amerikietiskus serialus ziuri, ir dar kaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2017 02 21, 00:12)
As turbut susipykau su sveiku protu - 3-a kart ziuriu Gunesi Beklerken blink.gif Jau paciai nejauku, nu bet toks grazus tas Kerem ir liuks vaidina.
Viskas gerai, normaliai su jumis smile.gif
Man šis seriale, jo vaidmuo jame, taip pat labiausiai įstrigęs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2017 02 17, 13:20)
Labas rytas!!! wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Kol forumas dūsauja nuo Cesuro, aš pradėjau varvinti akis ir seilę nuo Engin Akyurek ir Olene Kadar. Po paskutinės serijos sedėjau su atvipusiu žandikauliu blink.gif Visiškai netikėtas posūkis ir bus įdomu pamatyti anonsus sekančios serijos. Kolkas man šis serialas yra wow bigsmile.gif , o Engin tooooks vajeeee wub.gif Turkai vyrai kuo senyn, tuo gražyn  biggrin.gif  bigsmile.gif  Rekomenduoju, tikrai vertas dėmesio serialas.


Ačiū už rekomenduotą serialą, nerealus !!! yahoo.gif dabar labai laukiu 7 serijos, gal žinot kada pasirodys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Softe24: 22 vasario 2017 - 16:51
QUOTE(Softe24 @ 2017 02 22, 16:50)
Ačiū už rekomenduotą serialą, nerealus !!!  yahoo.gif  dabar labai laukiu 7 serijos, gal žinot kada pasirodys?


Rytoj vakare transliuos naują seriją ;) Kitos dienos vakarą jau turėtų būti ir su rusiškais titrais.
Atsakyti