Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasingi filmai, tinkantys ir tėvams ir vaikams

Norėčiau rekomenduoti 4u.gif

City of Ember
What dreams may come
Coraline
Charlie and the Chocolate Factory
Mary and Max
How to Train Your Dragon
Howl's moving castle
Spirited away
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
Jumanji

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raven: 02 lapkričio 2013 - 03:57
QUOTE(Raven @ 2013 11 02, 03:57)
norėčiau rekomenduoti  4u.gif


4u.gif ačiū, daug nematytų, reikės ieškoti 4u.gif

Dar aš galiu parekomenduoti iš senesnės japonų animacijos My neighbor Totoro 4u.gif maniškių jau šimtus kartų peržiūrėtas, bet labai mielas, šiltas wub.gif

***
Dar prisiminiau gerą su Jonny Depp`u thumbup.gif superinis aktorius
Edvardas Žirkliarankis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 02 lapkričio 2013 - 11:03
dėkui už rekomendacijas, mačiau tik "Spirited away" - patiko thumbup.gif

dabar pagalvojau kad turi būt ir Kalėdinių filmų, tinkančių šeimai, gal gali rekomenduoti smile.gif

gal patiks muzika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 02 lapkričio 2013 - 15:49
QUOTE(Anka @ 2013 10 31, 15:41)
Aštuonkojai iš aštunto aukšto berods. Vaikiystėje buvo vienas mano mėgiamiausių.


Is antro auksto.Buciau dekinga uz nuoroda 4u.gif
Radau pati:
http://filmux.net/bo...986/10-1-0-5808
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostra: 02 lapkričio 2013 - 23:18
Dar mūsų šeimai labai patiko Frankenvynis. Aš net ašarą norėjau išspaust.
Atsakyti
QUOTE(Anka @ 2013 11 04, 16:26)
Dar mūsų šeimai labai patiko Frankenvynis. Aš net ašarą norėjau išspaust.

Aš norėjau šitą rekomenduoti, bet pamaniau, kad reikia leisti žiūrėti ar nežiūrėti pagal tai kiek vaikui metų, nes scenarijus visgi tas, kad negyvą šuniuką prikelia iš numirusių, tai labai mažiems vaikams gali nelabai aišku būti kodėl tai neįmanoma ar kodėl negalima taip daryti hihihi.gif

Dar labai geras filmas "The Truman Show", bet irgi, priklausomai nuo to kiek vaikui metų ir kiek tėvai nori diskutuoti su vaiku apie tv žalą visuomenei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raven: 05 lapkričio 2013 - 07:05
Aš prisiminiau dar vieną neblogą filmą apie šunelį, tik pamiršau pavadinimą. Jį dažnai rodo per šventes. Apie berniuką, kuris turėjo šunį Spaiką, važiuodavo su mašina, juokindavo kaimynus. Paskui berniukas užauga ir išvažiuoja mokytis, o šunelis jo laukia. Gal kuri prisimins, nes tikrai geras filmas.

Dar su dukra patiko apie Snieguolę Mirror Mirror/2012 su Julia Roberts, labai gražūs kostiumai, vaizdai smile.gif
Ir ji labai mėgsta visus filmukus apie Barbę ir man patinka, gražios pasakos smile.gif
Barbė. Undinės pasaka / Barbie in a Mermaid Tale/2010
Barbė ir Trys muškietininkės/Barbie and the Three Musketeers/2009 ir kt.
Atsakyti
sveikutės, keliu tema, koncertas:
http://www.lrt.lt/me...ka/irasas/14926
Atsakyti
Super tema:)
Nezinau ar maziems vaikams tinka ,cia gal labiau su paaugliais ziuret Mano vardas Khanas, Avarija
Mano mazasis labai pamego-sunkveziukas Olis vaikuciam,
Atsakyti
user posted image

Po nevykusio bandymo atlikti sudėtingą šuolį profesionalus kaskadininkas Rojus guli patale, kamuojamas nepakeliamo skausmo. Už dozę morfijaus, slapta atnešto iš ligoninės sandėlio, jis pažada netikėtai į jo palatą užklydusiai charizmatiškai jaunai mergaitei Aleksandrijai papasakoti kvapą gniaužiančią istoriją. Vyriškio pasakojimai lakioje penkerių metų mergaitės vaizduotėje akimirksniu pavirsta magiškomis ir spalvingomis fantazijomis, kuriose įvairiausius veikėjus vaidina ir ligoninės personalas, ir vaikščioti negalintis Rojus, ir netgi ji pati: http://www.kaunozini...uose_73848.html Puikia tiktų žiūrėti vaikams +8 ir žinoma suaugusiems. Neįtikėtino grožio filmas.
Atsakyti
Tiktų vaikams? g.gif Man tai visai ne vaikiškas filmas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 15 sausio 2014 - 13:55
jeigu jau norite ''dvasingu'' tai man vienas is tokiu yra ''Avatar'' (isikunijiimas). Reto grozio filmas visomis prasmemis. Gerokai trinktelejo per smegenis. Su vyresniais vaikais puiki proga pasikalbeti apie vartotojiska poziuri, gamtos saugojima, galu gale apie siukslinima gamtoje. Puikus filmas! Tai kas, kad holivudinis irnesakyk.gif

Labai ''siltai'' ir pozityviai nuteike ''August Rush''. Puiki muzika! Tik jaunesniems vaikams gali nepatikti.

Siltas ir grazus filmas ''The odd life of Timothy Green''
Atsakyti