Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčių stalas

QUOTE(lututė @ 2009 12 03, 10:34)
Cukraus -reikia

Ačiū lutute 4u.gif , dabar papasakok apie kapotos tešlos auseles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2009 12 03, 16:33)
Ačiū lutute  4u.gif , dabar papasakok apie kapotos tešlos auseles smile.gif

Nėr už ką 4u.gif
Paprasčiausia tai kapotą tešlą būtų nusipirkt šaldytą-nes auselių labai daug nereikia,o kapotos tešlos gaminimas užima laiko-ir taip trūkstamo per šventes.Bet jei norėsi,galėsiu įdėt kapotos tešlos receptuką ryt-turiu kažkur namie tikslias proporcijas.Įdarą jau aprašiau-išverdi,sumali ir apkepini džiovintus grybus,svogūnus,pridedi druskytės ir pipirų pagal skonį.Ir,nors ir Kūčios-pagamintas auseles aptepk išmaišytu su šlakeliu vandens kiaušinio tryniu-kad kepant gražiai pagelstų.
Atsakyti
Pernai metais buvau radusi skaniu kuciuku recepta. Iskepiau ir neissaugojau recepto. Gal kas galit pasidalinti?
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 12 03, 17:27)
Pernai metais buvau radusi skaniu kuciuku recepta. Iskepiau ir neissaugojau recepto. Gal kas galit pasidalinti?

Galiu-bet ryt smile.gif Ir aš dedu ir margariną,ir pieną pilu smile.gif...nors,sako,negalima pieno tongue.gif
Atsakyti
as ir kepiau su pienu. labai skanus buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu_nenoriu @ 2009 12 01, 18:55)
O pas mus namuose kucioms ruosiamas karpis troskintas aluje  drinks_cheers.gif  laaaaaabai skanu!

Mes irgi visad karpį kepam kūčiom mirksiukas.gif

Tada dar žuvis tešloje, mišrainės su rūkyta skumbre (ir su majonezu blush2.gif tikrai nežinojau, kad ir jis netinka Kūčių stalui), silkė su daaaaug morkų ir svogūnų, želė rolleyes.gif

Reiks paieškot kažko naujo ir paįvairint Kūčių stalą šiemet blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
aguilatel-pamiršau tau kūčiukų-nu negražiai man skamba-geriau-šližikų receptą...parašysiu pirmadienį,pažadu ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, na, pasidalinsiu ir aš savo receptuku mirksiukas.gif Kadangi vis tas pats, silkė su tuo, silkė su anuo , tai vat norisi kažko ir naujo ant stalo padėti mirksiukas.gif
Reikės : tarkim (kiekį pasirenkam pagal tai, kiek norėsim pasigaminti šio tikrai fantastiško patiekaliuko) 300 g šviežios lašišos ir tiek pat rūkytos lašišos. Šviežią lašišą, kad saugu būtų valgyti, reiktų pirmiau užšaldyti ir tik po to jau atšildžius, supjaustom smulkiais kubeliais. rūkytą lašišą taip pat pjaustom smulkiais kubeliais. Jei kas bijo ar tiesiog nemėgsta valgyti "žalios" lašišos, drąsiai galima ją pakeisti sūdyta lašiša. Proporcijos nesikeičia.
Viską sudedam į vieną dubenėlį, išspaudžiam ant lašišos pusę citrinos sulčių ( jei didesnis kiekis lašišos, tai ir citrinos sulčių galima daugiau išpausti), šiek tiek malto juodo pipiriuko, smulkiai kapotų svogunų laiškų ( nedaug) ir žiupsnelis kapotų krapų (taip pat ne daug) thumbup.gif Šlakelis alyvuogių aliejaus, tik nereikia padauginti.Geriau mažiau nei per daug. Na, aš tokiam kiekiui lašišos pilu 2-3 sriubinius šaukštus. Nes jo neturi jaustis.
Viską išmaišome thumbup.gif
Patiekalas paruoštas drinks_cheers.gif Skanaus drinks_cheers.gif
Vienais metais patiekiau visiems atskirom porcijom. Lėkštutėj salotų lapas, o ant jo lašišų bokštelis su citrinos griežinėliu. (bokštelį galima padaryti: į nedidelį kavai skirtą puoduką įlašinam lašiuką aliejaus ir ištepam visą puoduką, po to šaukštu jį pilną pridedam šios lašišos masės paspausdamos stipriau. Tuomet apverčiam ant lėkštutėj esančio salotų lapo ir stipriai krestelim. Labai gražiai iškrenta, nesugriūna ir forma išsilaiko thumbup.gif ) O praeitais metais dariau bendrą masę (kaip su kavos puodudku, tik talpa didesnė) ir iš jos pjaustėmės visi kas pageidavom mirksiukas.gif
Verta pabandyti, nes tikrai labai skanus ir paprastas patiekaliukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre: 04 gruodžio 2009 - 13:33
gal dar kas galėtų pasiulyti naujų kokių žuvies receptų g.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2009 12 04, 10:28)
aguilatel-pamiršau tau kūčiukų-nu negražiai man skamba-geriau-šližikų receptą...parašysiu pirmadienį,pažadu  ax.gif



Lauksiu lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Linanil,

Ar galetum papasakoti smulkiau kaip ruosi ta aguonu idara savo koldunams- virtiniams? T.y. ar jas brinkini, plikai, mali, skanini cukrumi ar dar kaip nors? Del teslos viskas aisku, bet va su aguonomis niekada nesu dariusi, tik su grybais. Labai noreciau isbandyti tavo varianta.
Atsakyti
iš kokios tešlos gaminate virtinukus-auseles su grybais, aguonomis, kopūstais (mes dar gaminam ir su aviečių uogiene 4u.gif ) Kūčioms? wub.gif
Atsakyti