Įkraunama...
Įkraunama...

Metinės

Apklausa: Ką manote apie metinių paprotį? (66 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
katusik, atleisk savo mamai, nes ji nežino, ką daro.
O su ja pasikalbėti šia tema nebandei?
Atsakyti
Katusik,butinai pasikalbek su mama apie tai,nors tau paciai palengves,kuomet issakysi savo jausmus ir nuomone.Pas mane buvo panasi situacija,bet aciu Dievui ,vaikelis sveikas ir gyvas gime.Tik tevai labai nenorejo,kad gimdyciau ir visiems melavo,kad esu susizadejusi doh.gif ,kad tik savo reputacija apgint verysad.gif . O as per gimines susitikima atsistojau prie satalo ir isdejau visa teisybe,sakydama,kad cia mano vaikas ir niekas neturi teises man kazka aiskint,nes as uz ji atsakau ir cia mano gyvenimas. Manau,kad tai niekam nepatiko,bet jiems teko priimti viska taip,kaip yra. dabar mano sunus yra mylimas,o ir su giminem labai graziai bendraujam ax.gif . Be to,po mano "akiplesiskumo" ,i viesuma iskilo dar labai daug pikantisku dalyku,kad liecia ir giminaicius mirksiukas.gif .
Taigi,galima tik tiek pridurti- Nesmerkime zmoniu,nes ju vietoje butume lygiai tokie patys 4u.gif

Cia viskas nelabai i tema,bet labai skaudu,kuomet tikri tevai taip elgiasi verysad.gif .Stiprybes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2009 04 19, 11:33)
katusik, atleisk savo mamai, nes ji nežino, ką daro.
O su ja pasikalbėti šia tema nebandei?

bandžiau. neveikia. ji laikosi savo nuomonės
QUOTE(SeRi @ 2009 04 19, 16:00)
Katusik,butinai pasikalbek su mama apie tai,nors tau paciai palengves,kuomet issakysi savo jausmus ir nuomone.Pas mane buvo panasi situacija,bet aciu Dievui ,vaikelis sveikas ir gyvas gime.Tik tevai labai nenorejo,kad gimdyciau ir visiems melavo,kad esu susizadejusi doh.gif ,kad tik savo reputacija apgint verysad.gif .

va va, maniškei tas pats labiausiai rūpi doh.gif
visą gyvenimą gyvena ne dėl savęs, o dėl to, ką žmonės pasakys doh.gif
Atsakyti
Katusik mano vaiko metiniu irgi niekas nemini. nekreipia demesio zmones.

savo mamos manau darysiu butinai o savo vaikucio irgi miniu visada vaziuoju pas ja.manau reikalingi paprociai ir jie geri. bet as isisvaizduoju metines tik tarp artimuju.
Atsakyti
Artimiausi žmonės, kurie išėję - tai abi močiutės ir dukra. Ant močiučių kapų nuvažiuoju tą dieną ( kadangi toli palaidotos), uždegu žvakelę. Be giedojimų ir vaišių. Tiesiog svarbesnis mano manymu yra prisiminimas. Nors visada sutampa taip, kad tą dieną susitinkam kapinėse visi anūkai - tada nuvažiuojam į jau tuščius močiutės namus, arbatos išgeriam, pyrago.
O dukrytės metines paminėjom trise - aš, vyras ir mūsų vyresnėlė. Padariau gražią puokštę, uždegėm žvakelę. Mačiau, kad būta atėjusių ir senelių, ir brolis pravažiuodamas užsuko. Bet mišių nedarėm.
Atsakyti
laikikis ir tikek kad tavo sunelis ten laimingas kad jis nepatiria kanciu man siandien ligiai 20dienu kaip mano angeliukas ramunelis mus paliko bet tik tuo ir gyvenu kad save raminu kad mano angeliukas ten laimingas ir laimina mus su teciu ir broliuka su sesute is dangaus
Atsakyti
Atejau pas jus kaip didziule Viltis,
i dangu pakilau,kaip mazytis angelelis...
Te neliudi ne viena sirdis ir nerieda niekam asareles
-angeleliu kitu apsupty as skrajosiu puriais debeseliais


tik tikejimas ,kad musu angeleliai ten danguje yra laimingi ,mus padarys stiprias,be tikejimo mes neikas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,
gal kas gali imesti kokia maldele ar kalba prie stalo tevelio metiniu proga, buciau labai dekinga:).
Atsakyti