Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėlės ir kiti parazitai

QUOTE(dovyyliux @ 2010 01 07, 13:26)
... kur pasigavo tai zinau nuo suns nes laikom ir labai megsta katytes paglostyt nors ir neleidziu doh.gif isvis reiks visai seimai profilaktiskai vaistu duot dabar taip bijau, neznau ka daryt vakar nekakojo visai nes siaip kiekviena diena tustinasi bijau kad neuzkistu zarnyno  doh.gif


jungiuosi prie parazitu ir kirmeliu bailiukiu rolleyes.gif savo akimis esu maciusi kaip tai atrodo brr...

uztai sunu ir kaciu nelaikome, turint gyvunus juos reikia pas veterinoriu patikrinti butinai laikas nuo laiko, aisku kainuoja unsure.gif

apie kirmeles teke skaityti, zemese, nebijo net salciu, kai kuriu rusiu kirmeliu kiausineliai isbuna iki 8 metu gyvybingi doh.gif gal echinokoku, nebepamenu kuriu.
Dabar kai sniegas aptirpes ar atkreipete demesi kiek mieste! gatveje sunu ismatu? taigi "parsinest" su zemem ant batu ka nors visai nesunku..

o vaiku higiena tai visiems aiski, ir visokiu sunukiu, kaciuku glostymai, smelio dezese nesilakoma nustatytu higienos normu - o jos ne be reikalo sugalvotos, tie perkasinejimai, uzdengimai..
rusu laikais pamenu visa mokykla tempe i ta "higienini" ir kazkoki rozini skysti reikejo lygtai gerti, visus tikrino vamzdelius i "tamsiaja" kiso g.gif

labai norejau ikelti nuoroda arba trumpa lentele bet nepavyko, tokie "nekalti" pozymiai gali buti toksakorozes pozymiai: kaip virsutiniu kvepavimo taku uzdegimai, karsciavimas, odos pazeidimai (berimas, eritema, dilgeline, niezejimas) ir kt.

o dabar is savo patirties, jau nuo paauglystes pasidomiu liaudies receptais, vasaras praleisdavom kaime (aisku kokiom salygom su suniukais budoj biggrin.gif ), budavo dar giminaitis berniukas mazelesnis, tai karta sugalvojau eksperimentuoti, su kitu maistu suvalgem po didziule cesnako galva abudu, nesuprantu kaip mes tada prarijom ji, bet suvalgem, nepamenu ar tai kita diena, man kaip ir nieko, o giminaitis tai tokiom askaridem lauk ejo, baisu prisiminti man... balti ilgiausi, vat taip
receptu yra kazkokiu daugiau, kazkios zoleles dar varo, po to lyg tai moliugu seklu kazkoks uzpilas, bet kaip gaminti nezinau, vis ruosiuosi pasidometi, o verimoxas vaistininke sake, kad labiau spalinem tinka neva varyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorblue: 02 kovo 2010 - 19:13
Yra geras preparatas nuo kirmeliu ir visokiu kitokiu organizmo parazitu ivairiose stadijose,tai JUODOJO RIESUTMEDZIO LAPAI.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2010 03 02, 23:05)
Yra geras preparatas nuo kirmeliu ir visokiu kitokiu organizmo parazitu ivairiose stadijose,tai JUODOJO RIESUTMEDZIO LAPAI.


o cia arbata reikia gerti ir yra vaistinej pirkti, nemaciau? pati esi vartojusi ir ka pastebejai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dorblue @ 2010 03 03, 00:32)
o cia arbata reikia gerti ir yra vaistinej pirkti, nemaciau? pati esi vartojusi ir ka pastebejai?  g.gif

tai kapsules formos tablete,pati vartoju profilaktiskai.Vaistinese pirkti nera.Galiu atsiusti informacijos i emaila.
Atsakyti
Nu kaip nemalonu schmoll.gif pas vaikus atsirado spalinių kirmelyčių.Gyd. išrašė Vermox gerti vieną tab. poto kartoti po 2 savaičių .Vakar vakare išgėrėme,bet va šiandien dar jos gyvos.Ką tai reiškia ar dozė per maža ?O tai mums tėvams ,po kiek tada reikia gerti (profilaktiškai irgi būtina}?Aš kaip suprantu vaistai turi kirmeles padaryti negyvas-užmušti jas, viena tokia bobelka sako ,vaikeli tie vaistai ir varo lauk jas.Nu kažkaip netikiu ,turi jas iškart nutručit......
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2010 03 08, 16:59)
Nu kaip nemalonu schmoll.gif pas vaikus atsirado spalinių kirmelyčių.Gyd. išrašė Vermox gerti vieną tab. poto kartoti po 2 savaičių .Vakar vakare išgėrėme,bet va šiandien dar jos gyvos.Ką tai reiškia ar dozė per maža ?O tai mums tėvams ,po kiek tada reikia gerti (profilaktiškai irgi būtina}?Aš kaip suprantu vaistai turi kirmeles padaryti negyvas-užmušti jas, viena tokia bobelka sako ,vaikeli tie vaistai ir varo lauk jas.Nu kažkaip netikiu ,turi jas iškart nutručit......


taip vaistai varo jas lauk, kiek zinau, o dali turetu nutrucyt, kad nesidaugintu

turint spaliniu paklodes, visu seimos nariu kelnaites karstu lygintuvu lygint! butinai jei nori ju atsikratyt ir darzely pasiteirauk iskelk klausima del vaikuciu higienos, nuo paklodziu viens nuo kito gali uzsikrest!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorblue: 08 kovo 2010 - 22:45
Aš tai plaunu kelnaites ir patalą 95 laipsnių temperatūroje poto nebeliginu karštu lygintuvu ,manau kad tinkamai darau g.gif Nežinau net,atrodo bergždžias reikalas naikinti kirminus.Vaikai vėl nueis į mokyklą ir vėl užsikrės , pasaka be galo.Ką tu ten sukontroliuosi,pamenu kai aš mokiausi laiks nuo laiko tikrindavo pradines klases ar vaikai neturi spalinių,o dabar jokios kontrolės.... be specialaus leiidmo draužiama tikrinti vaikų galvas ,neva pažemina vaiko ir jo šeimos orumą......Tai kaip tuomet suvalyti enterobiozę?
Atsakyti
Kažkoks siaubas.... blink.gif pastebėjau, kad vyras naktį dantimis griežia, o tai pirmas požymis, kad turi kirmėlių. Puoliau ieškoti informacijos ir jau šiandien ryte abu išgėrėm po Helmintox 250 mg tabletę. Pasirodo Helmintox ir Vermox veikliosios medžiagos skiriasi. O skiriasi tuo, kad Helmintox veiklioji medžiaga apsvaigina kirmėles ir šios pašalinamos žarnyno peristaltikos pagalba per išeinamąją angą, o Vermox veikia kitaip, kirmėlės (jei jų yra daug) gali pradėt lysti ir per burną ir per nosį. Žodžiu kraupu.... Vaistininkė iškart siūlė Vermox, o paklausta dėl to varianto su burna, labai ramiai atsakė... tai jei jų daug, tai taip, pradės lyst per visur... bbbrrrr doh.gif o ir kainos jų skiriasi ryškiai. Tai va gal kam pagelbės mano patirtis g.gif

Reikia kovot su tom parazitėm!!!!! cool.gif
Atsakyti
O čia, kad susirūpintumėme švara ir profilaktika: askaridžių pašalinimas iš organizmo chirurginiu būdu.

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2010 04 09, 10:43)
Vermox veikia kitaip, kirmėlės (jei jų yra daug) gali pradėt lysti ir per burną ir per nosį. Žodžiu kraupu.... Vaistininkė iškart siūlė Vermox, o paklausta dėl to varianto su burna, labai ramiai atsakė... tai jei jų daug, tai taip, pradės lyst per visur... bbbrrrr  doh.gif


Na kazkaip netikiu rolleyes.gif As kai domejausi del Vermox, tai kazkur skaiciau, jog tikrai nelenda per visus galus. Kirmeles tiesiog apvirskinamos ir pasisalina su ismatom.
Atsakyti
Na nežinau, bet vaistininkė patvirtino blink.gif matyt nekompetentinga savo stiryje smile.gif
Atsakyti
mes taip pat laikom kate, tai del jos ir del visu baisiu simptomu jauciu, kad ir pati turiu visokio gerio... verysad.gif Reiks pabandyti issivalyti organizma, tai gal ne tik spuogai pradings, bet ir galva nustos suktis. Paskutiniu metu visokius papildus geriu ir vistiek mazakraujyste, magnio trukumas, ligos puola... unsure.gif
O daktaras tai kazkaip labai nenorejo daryti jokiu tyrimu- "pabandykit visa seima Vermoxo pagerti ir praeis"... Bet jau ilga laika jauciu niezuli, ir esu bandziusi Vermoxo, bet man nepadeda... sad.gif
O vaikas tiesiog issiveme, issividuriavo ir viskas baigesi (gal tik tam kartui, nezinau...). Po visu viduriavimu besimaudant, matyt, pabezdejo, tai pilna vonia "siuliuku" plaukiojo. O daktare net vaistu neskyre- "tai jau issikakojo, tai nebeapsimoka". Tik geruju bakteriju liepe pagert ir viskas... Tai keiciam jau ir daktare tongue.gif

Kazin, Vermoxas padetu, ar geriau tokiu atveju (praktiskai, kiek save atsimenu niezti sad.gif ) iskart Colonix'a uzsakinet?
Atsakyti