Įkraunama...
Įkraunama...

Sveikos padėkit, ar yra čia sergančiu pks? Ar greit pastojote

Labas

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura Jasudavičienė: 29 gruodžio 2017 - 17:08

Labas.pripaise ir man pks. O vakar dar ir endometrioze,pirmo laipsnio... guliu namie siand.po laparoskopijos ;)nor apie pks sake tik po hormonu tyrimo,po laparoskopijos neminejo nieko

Atsakyti

Laura,o jus del irgi nesulaukiat gandru?

Atsakyti

Drauge turi policistines kiausides. Pirmas nestumas per puse metu ir sekmingai pagimde sunu. Gydesi pas Maja Baltupiu ginekologijos klinikoje.

Dabar bando antra.

Pas ja kai buvau patiko man nes labai aiskiai viska isdeste ir paaiskino. Sudare plana kokius tyrimus pasidaryti. Nurimau psichologiskai po jos konsultacijos.

Atsakyti

Sveiki, istorija tokia kad nusprendėme, jog jau metas bandyti, nes daktarai nežada nieko greito (pks, lh fsh blogai, ovuliacija nevyksta) , nutraukiau kt, gėriau duphaston, dar laukiu mmm (jau 7d, testas neigiamas), sakė gyd reikės stimuliuoti, bet kaip suprantu čia tik pirmas žingsnis viso to kas laukia ..   :( nes dar neaišku ar kiaušintakiai praeinami (esu turėjus didelį uždegimą), labai bijau kad išvis nepavyks..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cappuccino: 07 gegužės 2018 - 08:37

Sveiki, istorija tokia kad nusprendėme, jog jau metas bandyti, nes daktarai nežada nieko greito (pks, lh fsh blogai, ovuliacija nevyksta) , nutraukiau kt, gėriau duphaston, dar laukiu mmm (jau 7d, testas neigiamas), sakė gyd reikės stimuliuoti, bet kaip suprantu čia tik pirmas žingsnis viso to kas laukia ..   :( nes dar neaišku ar kiaušintakiai praeinami (esu turėjus didelį uždegimą), labai bijau kad išvis nepavyks..

Reik tikėtis kad viskas bus gerai  :4u:  pradėsi tyrimus darytis ir viskas išaiškės, pagersim tablečių ir būsim  :nestuke su stebuklėliais, kurie po to neleis naktim mums miegoti 

Atsakyti

Ačiū už palaikymą, padarė vėl hormonų tyrimus, dabar po mmm dėl duphastono 5cd fsh 6,3 , lh 5,3 , pas gyd. vieta liepos pabaigoj tik, tai pamėginsiu čia pasiklausinėti. Kaip suprantu LH/FSH santykis mažiau už vienetą, koks yra normalus? Ką reiškia, jei jis per mažas? (man 26 m.)

Atsakyti