Įkraunama...
Įkraunama...

Mango

Naujas, su etiketėm, lininis švarkelis, S dydis, 10 €, atiduodu ypač pigiai, nes tik vietą užima, Vilnius, siunčiu + 1,7 €.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Vasariška suknutė
Mango firm suknutė.Geros būklės,medžiaga, plonytė,lengvai krentati,yra pamušaliukas. Tiks S-XSd dydžiui,kaina-13€ su siuntimu.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(egluze2 @ 2019 07 11, 15:20)
Vasariška suknutė
Mango firm suknutė.Geros būklės,medžiaga, plonytė,lengvai krentati,yra pamušaliukas. Tiks S-XSd dydžiui,kaina-13€ su siuntimu.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Mango firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Tamsiai mėlyna madinga spalvytė wub.gif Į juosmenuką nugaroje įverta gumutė. Audinukas labai dailiai krenta klostelėmis wub.gif Yra madinga asimetrija wub.gif Šonai ilgesni wub.gif mirksiukas.gif BEI skirtingų faktūrų audinukai wub.gif Jie puikiai dera tarpusavyje bei daro modeliuką originalų wub.gif Per juosmenuką - 35 cm. TEMPIASI IKI 45 CM. llgis išskleidus - 62 cm. Dydis - M. Kaina tik 14 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Mango švarkelis, M, 15 Eur. Dėvėtas 2 kartus, neprilipo. smile.gif
Siunčiu nemokamai. 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mango firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Vidutinio storumo stilingos spalvos audinuką puošia daili faktūra wub.gif Nugara madingai ilgesnė wub.gif Apačia puošia karbatkėlės wub.gif Per krūtinę - 49 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS LABAI ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 53 - 65 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Mango firmos naujas sijonukas avežtas iš užsienio. Man deja didokas. TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Nuostabus modeliukasLabai taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Šių bei kitų metų topas - plisuotas audinukas wub.gif Jis švelnus su pukeliu kaip barchatas wub.gif Į juosmenuką įverta gumą. Per juosmenuką - 32 cm. PUIKIAI TEMPIASI IKI 50 CM. Stilingas ilgis - 78 cm. Dydis - L. PUIKIAI TIKS IR M DYDĮ DĖVINČOMS MERGINOMS mirksiukas.gif Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Mango firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Džinsinį audinuką priekyje puošia kišenės. Kišenės yra ir šonuose - labai stilinga bei patogu mirksiukas.gif wub.gif Priekyje bei nugaroje yra klostelės wub.gif Labai stilinga detalė - kapišonas mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas priekyje susisega sagomis. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 50 cm. Rankovės ilgis - 61 cm. Per petukus - 39 cm. Stilingas ilgis - 91 cm. Dydis - M. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Mango firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Skater tipo modeliukas wub.gif Tamsiai juodas audinukas - kokybiška dirbtinės odos imitacija wub.gif Į juosmenuką įverta guma. Jos dėka audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Per juosmenuką - 37 cm. PUIKIAI TEMPIASI mirksiukas.gif Ilgis - 46 cm. Dydis - M(40). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Mango firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Audinukas stilingai ruožuotas wub.gif Spalvų gama: mėlyna, balta, juoda wub.gif Labai originaliai sukirptos rankovės. Madingo ilgio rankovės susisega sagute ir modeliukas įgauna originalią bei stilinga formą wub.gif Stilingumu nenusileidžia ir apačios sukirpimas. Nugara ilgesnė wub.gif Priekio sukirpimas sudaro skeltukus wub.gif Madingas V apykaklės sukirpimas wub.gif Modeliukas susisega sagute. Per krūtinę - 52 cm. Rankovės ilgis - 50 cm. Ilgis - 63 - 67 cm. Dydis - XS, BET PUIKIAI LABIAU TIKS S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
Mango firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingą modeliuką puošia nuostabi spalvų gama wub.gif Labai stilingai sukirptos rankovės wub.gif Į jų kantus įvertos gumutės mirksiukas.gif V formos stilinga apykaklė wub.gif Apačia padailinta skeltukais wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę – 46 cm. Rankovių ilgis - 60 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis – S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Mango firmos nauja suknelė - tunika VIENAME atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia stilinga spalvų gama - mėlyna - kremo bei stilingieji dryžiai wub.gif Pečių ir juosmenuko sritis puošia klostelės suteikdamos modeliukui dar daugiau stilingumi wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Nuo siūlės iki siūlės - 37 cm. Per klubus - 37 cm. Nuo siūlės iki siūlės - 34 cm. Per klubus apie 41 cm. Stilingas ilgis - 100 cm. Dydis - M. LABIAU TIKTŲ MERGINOMS DĖVINČIOMS S DYDĮ mirksiukas.gif 4u.gif Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti